آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش ۶۰۲% در جریان خالص دارندگان بزرگ شیبا اینو با شیرجه رفتن نهنگ‌ها

افزایش ۶۰۲% در جریان خالص دارندگان بزرگ شیبا اینو با شیرجه رفتن نهنگ‌ها

به گزارش زوم ارز، افزایش جریان خالص مالکان بزرگ در شیبا اینو، نشانگر تغییرات در موقعیت نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران بزرگ است.

بنا به داده‌های IntoTheBlock، Shiba Inu شاهد افزایش ۶۰۲ درصدی در جریان خالص دارندگان بزرگ بوده که نشان از انباشت توکن‌ها توسط نهنگ‌ها است. این حرکت هم‌زمان با کاهش قیمت شیبا اینو در ۴۸ ساعت گذشته رخ داده است.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۶.۲۰ درصد کاهش داشت و به ۰.۰۰۰۰۲۷۲۲ دلار رسید، که کاهش مقداری را از ۰.۰۰۰۰۳۲۷ دلار در ۱۵ مارس نشان می‌دهد.

از آنجا که SHIB پشتیبانی نسبتا کمی در زیر منطقه ۰.۰۰۰۰۲۶ دلار دارد، باید در نظر گرفت که ۶۱.۰۶ تریلیون SHIB توسط ۴۲۱۰ آدرس با میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۳ دلار خریداری شده است.

آدرس خریداری شد توسط Shiba Inu سریع. این صعود شتاب‌زده در آغاز ماه مارس، فرصتی کم به ما داد تا پشتیبانی نزدیک به منطقه تجاری ما را برای خود بسازیم.

بزرگ‌ترین حجم پشتیبانی Shiba Inu میان ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار است، جایی که ۲۶۰.۴۸ تریلیون توکن Shiba Inu توسط ۴۳۹،۵۱۰ آدرس با میانگین ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار خریداری شد.

هر چه قیمت Shiba Inu به کوتاه‌مدت توجه شود، محتمل‌ترین سناریو ادغام یا معاملات محدوده است که قبل از حرکت بزرگ بعدی قیمت روی می دهد.

منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید