آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش ۸۴۱ درصدی ارز شیبا!!

4.3 تریلیون توکن شیبا با 2814 درصد افزایش به پلتفرم Coinbase اضافه شد

افزایش ۸۴۱ درصدی ارز شیبا!!

به گزارش زوم ارز، طبق داده‌های IntoTheBlock، در طول هفته گذشته، شاهد افزایش ۸۴۱ درصدی در جریان خروجی شیبا اینو بود.

IntoTheBlock قادر است خروجی‌های دارندگان بزرگ را ردیابی کند، که شامل آدرس‌های متعلق به نهنگ‌ها یا دارندگان بزرگ هستند، و این می‌تواند در تشخیص لحظات وحشت مفید باشد.

افزایش جریان خروجی می‌تواند نشانگر یکی از دو مورد باشد: فروش از طرف آدرس‌های نهنگ یا برداشت از مبادلات.

دارندگان بزرگ ممکن است در نوسانات بازار متلاطم، تمایل به فروش دارایی‌ها داشته باشند تا از افت ارزش جلوگیری کنند. با این حال، به علت اینکه بورس‌ها برخی از بزرگترین دارندگان هستند، خروجی‌های بزرگ ممکن است به معنای برداشت وجه از بورس باشد.

تغییر واقعی را می‌توان با استفاده از نشانگر NetFlow مشاهده کرد که تغییر خالص دارندگان بزرگ را اندازه‌گیری می‌کند. در هفت روز گذشته، شاهد کاهش منفی ۹۶.۶۹ درصدی در جریان خالص سهامداران بزرگ شیبا اینو بوده‌ایم. کاهش در جریان خالص دارندگان بزرگ در اکثر موارد نشانگر کاهش موقعیت یا فروش است.

مسیر حرکت شیبا

در تاریخ ۲۶ اکتبر، قیمت شیبا اینو به بالاترین سطح دو ماه یعنی ۰.۰۰۰۰۰۸۲۵ دلار رسید، زیرا بازار روند صعودی را آغاز کرد.

پس از رسیدن به این سطح بالا، قیمت شیبا اینو در تاریخ ۲۷ اکتبر به ۰.۰۰۰۰۰۷۵۷ دلار کاهش یافت.

کاهش قیمت شیبا اینو به همراه افزایش جریان خروجی از دارندگان بزرگ همزمان رخ داد. در تاریخ ۲۶ اکتبر، جریان خروجی از دارندگان بزرگ به میزان ۷۱۵.۱۳ میلیارد SHIB رسید. این نشان می‌دهد که دارندگان بزرگ شیبا اینو یا همان “نهنگ‌ها” پس از رالی قبلی گاو نر، سود خود را به دست آورده‌اند.

با توجه به بهبود شیبا اینو پس از کاهش قیمت، جریان خروجی از دارندگان بزرگ در روز گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافت و به مقدار ۲۷۴.۳۷ میلیارد SHIB رسید.

طبق داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، SHIB در حال جبران زیان‌های خود بود و با رشد اندکی ۰.۶۳% در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۷۸۱ دلار رسید.

منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده