آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اطلاعیه: آیا شیبا اینو (SHIB) با بیت کوین (BTC) همبستگی منفی دارد؟

اطلاعیه: آیا شیبا اینو (SHIB) با بیت کوین (BTC) همبستگی منفی دارد؟

اطلاعیه: آیا شیبا اینو (SHIB) با بیت کوین (BTC) همبستگی منفی دارد؟

به گزارش زوم ارز، ارز رمزنگاری با مضمون سگ Shiba Inu همبستگی منفی با بزرگترین ارز رمزنگاری شده بر اساس ارزش بازار یعنی بیت کوین دارد.

بر اساس داده‌های شرکت تحلیل زنجیره‌ای IntoTheBlock، ضریب همبستگی ۳۰ روزه بین Shiba Inu و بیت‌کوین به ۰.۲۴- کاهش یافته است. با این حال، Shiba Inu همچنان به حفظ همبستگی مثبت با سایر دارایی‌های رمزنگاری مانند اتریوم و Dogecoin، به جز Chainlink ادامه می‌دهد.

همبستگی ها در مقیاس ۱- تا ۱+ است. قیمت‌های پایین‌تر برای یکی با قیمت‌های بالاتر برای دیگری مرتبط است، اگر مقادیر منحرف شوند.

گفته شد، یک همبستگی منفی رابطه بین دارایی هایی است که در جهت مخالف حرکت می کنند. اگر مقدار همبستگی کمتر از صفر باشد، می توان با اطمینان نتیجه گرفت که این دو دارایی در جهت مخالف حرکت می کنند. در نتیجه، بیت کوین و شیبا اینو به نظر می رسد در جهت مخالف حرکت می کنند.

این در حالی است که شیبا اینو مسیر جدیدی را ترسیم می‌کند، با تمرکز بر سودمندی به عنوان ارزش اساسی آن در فشار خود برای رها کردن وضعیت یک میم کوین.

در زمان انتشار، قیمت بیت کوین و شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته نسبتا ثابت باقی مانده بود. بیت کوین در حال حاضر در ماه سپتامبر ۴.۱۲ درصد افزایش یافته است، در حالی که Shiba Inu در ماه ۸.۱۴ درصد کاهش یافته است.

اکتبر به مثبت بودن SHIB اشاره می کند

قیمت شیبا اینو از ابتدای سپتامبر در یک محدوده باقی مانده است، و در پایان ماه، به نظر می‌رسد این محدوده حتی محدودتر می‌شود که در صورت ادامه این روند، حرکتی قریب‌الوقوع را نشان می‌دهد.

علی‌رغم عملکرد ضعیف SHIB در ماه‌های قبل، اکتبر بر اساس سوابق تاریخی امیدوارکننده به نظر می‌رسد.

به طور متوسط، SHIB در ماه اکتبر ۴۲۰ درصد افزایش یافته است. به عنوان مثال، Shiba Inu در اکتبر ۲۰۲۱ به بالاترین قیمت ۰.۰۰۰۰۸۸ دلاری رسید.

با این حال، با توجه به نوسانات بازار ارزهای دیجیتال و این واقعیت که عملکرد گذشته نتایج آتی را تضمین نمی کند، جهت قیمت Shiba Inu در اکتبر همچنان یک سوال باز است.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده