آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سقوط غیر منتظره شیبا اینو – دلیل چیست؟

پس از ریزش شیبا در هفته گذشته، احتمال رشد شیبا در هفته آتی

سقوط غیر منتظره شیبا اینو – دلیل چیست؟

به گزارش زوم ارز، شیبا اینو (SHIB) طی ۲۴ ساعت گذشته کاهش قابل توجهی در ارزش خود داشته است. طبق آخرین داده‌ها، میم کوین تقریباً با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۷۹۷ دلار معامله می‌شود، که این سؤال را در مورد اینکه چه چیزی می‌تواند منجر به این افت ناگهانی شود، ایجاد می‌کند.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

بازار کلی ارزهای دیجیتال در وضعیت نوسانی قرار داشته است، به طوری که هم بیت کوین (BTC) و هم اتریوم (ETH) با کاهش مواجه شده اند. این رکود عمومی بازار می تواند عامل مهمی در کشاندن شیبا اینو به سمت خود باشد. به طور خاص، در آستانه انقضای BTC و ETH، قیمت تحویل از حداکثر نقطه درد منحرف شد، یک اتفاق نسبتاً نادر که می‌توانست روی سایر ارزهای دیجیتال از جمله SHIB تأثیر موج‌دار داشته باشد.

شیبا اینو (SHIB) به طور غیر منتظره سقوط می کند، این چیزی است که اتفاق افتاد

علاوه بر این، تاخیر در تاییدیه ETF منجر به خروج وجوه کوتاه مدت از بازار شده است. این می تواند فشار نزولی بر قیمت شیبا اینو را بیشتر تشدید کند. هنگام تجزیه و تحلیل عملکرد اخیر SHIB یا هر ارز دیجیتال دیگر، ضروری است که این پویایی های بازار گسترده تر را در نظر بگیرید.

کاهش ارزش شیبا اینو در میان پس‌زمینه‌ای از عدم اطمینان بازار و باطل شدن الگوی مثلث متقارن رخ می‌دهد. در حالی که وسوسه انگیز است که این افت را صرفاً به تأثیرات بازار یا الگوهای فنی نسبت دهیم، بسیار مهم است که به یاد داشته باشیم که هر دارایی مجموعه ای از عوامل مؤثر بر قیمت آن را دارد: اخبار، تحولات، اطلاعیه ها. برای شیبا اینو، فقدان اخبار یا به‌روزرسانی‌های مهم نیز می‌تواند عاملی در کاهش قیمت آن باشد.

سقوط غیرمنتظره شیبا اینو را می توان به ترکیبی از عوامل نسبت داد، از جمله رکود کلی بازار و رویدادهای خاصی مانند تأخیر در تأییدیه ETF.


منبع: u.today


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده