لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

شیبا اینو برای اولین بار در ماه‌ها شاهد سوختگی هفتگی ۱.۱ میلیارد SHIB است.

شیبا اینو برای اولین بار در ماه‌ها شاهد سوختگی هفتگی ۱.۱ میلیارد SHIB است.

شیبا اینو برای اولین بار در ماه‌ها شاهد سوختگی هفتگی ۱.۱ میلیارد SHIB است.

به گزارش زوم ارز، طبق گزارش Shibburn، Shiba Inu در هفت روز گذشته شاهد سوختن عظیم ۱.۱ میلیارد توکن بوده است. Shibburn گزارش می دهد که در هفته اخیر، در مجموع ۱,۱۶۴,۷۵۵,۵۵۷ توکن SHIB در ۲۱۷ تراکنش سوزانده شده است. سوخت هفتگی ۱.۱ میلیارد SHIB به ۱۲۵۰۴ دلار رسید.

در ۷ روز گذشته، در مجموع ۱,۱۶۴,۷۵۵,۵۵۷ توکن $SHIB سوزانده شده و ۲۱۷ تراکنش انجام شده است. #shib pic.twitter.com/r6Gu8qMsC4

— Shibburn (@shibburn) 13 اوت ۲۰۲۳

قابل توجه، این بیشترین میزان مشاهده شده در هفته‌ها یا ماه‌ها است، زیرا میزان سوزانده شده در هفته‌های گذشته عمدتاً میلیون‌ها نفر بوده است.

طبق گزارش، هفته گذشته فقط ۳۰۴,۷۶۴,۸۳۵ توکن SHIB سوزانده شد.

سوختگی‌های عظیم ثبت‌شده در ۱۲ آگوست نسبت به روزهای دیگر بلندتر بودند و به طور قابل‌توجهی در افزایش چشمگیر سوختگی‌های هفتگی نقش داشتند.

در ۲۴ ساعت گذشته، ۷۵۱,۲۴۸,۴۹۷ توکن SHIB در ۱۰۶ تراکنش سوزانده شد. نرخ سوختگی SHIB واکنش مثبتی نشان می‌دهد و در حال حاضر ۷۶۰% افزایش یافته است.

شیبا اینو در هفته‌ای که گذشت شاهد افزایش شگفت‌انگیزی بود زیرا نشانه‌های مثبتی برای اکوسیستم وجود داشت. Santiment، یک شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای، یک سیگنال الگوی تاریخی جذاب را به عنوان SHIB و سایر سکه های میم جدا شده از بیت کوین و سایر آلت کوین ها مشاهده کرد.

طبق توییتی از پلتفرم تجزیه و تحلیل اجتماعی، شیبا اینو برای دومین هفته متوالی در صدر AltRank LunarCrush قرار گرفته است، با بیشترین فعالیت اجتماعی و بازار در مقایسه با کل بازار ارزهای دیجیتال. Shiba Inu از ۴۴۸۳ سکه در بازار فراتر رفت و رتبه اول را در AltRank به خود اختصاص داد.

شیباریوم برای سوزاندن SHIB; Tangem نظرسنجی

را راه اندازی کرد

لوسی، عضو تیم Shiba Inu، ارزش‌های اصلی بلاک چین لایه ۲ Shibarium را به اشتراک گذاشته است. به گفته او، ارزش های مشترک Shibarium عبارتند از Burn (به طور خاص SHIB)، محافظت، کمک و رشد.

#SHIBARMY آیا مایلید بخشی از درآمد حاصل از کیف پول @Tangem Shiba سوزانده شود؟ بگذارید صدای شما در نظرسنجی زیر شنیده شود! 🔥 https://t.co/J3FP8qKhj7

— Shib (@Shibtoken) 12 اوت ۲۰۲۳

در یکی دیگر از اخبار مرتبط با رایت، “شیباریوم ۱” به‌روزرسانی مهمی را در مورد کیف پول‌های Tangem به اشتراک گذاشت. Tangem وعده کاهش ۵ درصدی کیف پول‌های فروخته شده را داده بود، اکنون با بیش از ۱۰۰۷ کیف پول فروخته شده، این مبلغ برابر با ۳۵۲۴ USDT است.

یک نظرسنجی برای تعیین اینکه آیا این بخش از درآمد سوزانده می شود یا خیر راه اندازی شد. در مجموع ۹۳.۸٪ از پاسخ دهندگان رای مثبت دادند، در حالی که ۲.۴٪ و ۳.۸٪ به ترتیب به گزینه های “نه” و “اهدا” رای دادند.

حساب رسمی توییتر شیب پستی در این باره منتشر کرد و از جامعه SHIB خواست تا با شرکت در نظرسنجی صدای خود را به گوش مردم برسانند.


منبع: u.today

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده