آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رشد شگفت‌انگیز SHIB در بازار کریپتو: قیمت SHIB به رکورد جدیدی دست یافته و توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است!

رشد شگفت‌انگیز SHIB در بازار کریپتو: قیمت SHIB به رکورد جدیدی دست یافته و توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است!

به گزارش زوم ارز، آخرین عملکرد Shiba Inu بازهم بر سرمایه‌گذاران احساس گمانه زنی برای s همچنان mecoin جوانی است که به نظر می‌رسد در نهایت Dogecoin را پا به پا می‌زند، زیرا توسعه‌دهنده اصلی پروژه، اینجا روح را به فرمانداری خود برده است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

ارزهای رمزپایه مبتنی بر Meme به رهبری بازار انرژی و تحول دیجیتال در حال تبدیل شدن به فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران شاخص. بیشتر از هر زمان دیگری، ممکوین‌های معروف امروز، از جمله Dogecoin و Shiba Inu، در طی چند هفته گذشته به سودآوری سه رقمی رسیده‌اند، زیرا سرمایه‌گذاران کریپتو به دنبال افزایش سرمایه‌گذاری‌های خود بدون بررسی دقیق‌تر هستند.

در میان این بزرگ فروش، بحث‌ها در میان جوامع مختلف memecoin بر سر برتری و رهبری در بازار دیجیتال داغ شده است. خصوصاً بین دو ارز برجسته، Dogecoin و Shiba Inu، رقابت برای قله بیشتر اجرا شده است.

در یک پست اخیر، توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو، شیتوشی کوساما، اعلام کرده است که از زمان بنیان‌گذاری پروژه هیچ تغییری صورت نگرفته است. به عبارت دیگر، Shiba Inu همچنان “فعال باقی می‌ماند” و به رهبری قبلی خود پای بر می‌دارد.

هنوز این موضوع که Shiba Inu قصد دارد به Dogecoin حسابی آسیب بزند ادامه دارد. Dogecoin که در سال ۲۰۱۴ وارد بازار شد، قدیمی‌ترین ارز دیجیتال مبتنی بر Meme است. این سکه ابتدا به عنوان یک شوخی برای دست جمع آوری تمرکز بر فرار از بازار رقابتی ارزهای دیجیتال راه‌اندازی شد.

Dogecoin توانسته است مکان خود را در بازار حفظ کند، حتی با افزایش چشمگیری در تقاضا برای سکه‌های مبتنی بر Meme و فرهنگ مرتبط با آن در گذشته‌ها. با این وجود، تسلط بر Dogecoin بدون چالش نیست، به ویژه از زمانی که Shiba Inu در سال ۲۰۲۰ ظاهر شد.

پس از عرضه، Shiba Inu به‌سرعت به یکی از محبوب‌ترین ارزها تبدیل شد و قسمت قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داد. در اوج پیشرفت‌های خود در سال ۲۰۲۱، این جنبش ایجاد شده از قبل همچنان به نمایاندن توانایی و تسلط خود ادامه داده است.با رشدارز دیجیتال، ارزهای دیجیتال به ارزش بازار ۴۳ میلیارد دلاری رسیدند که نصف این مقدار مربوط به Dogecoin با ۸۴ میلیارد دلار بود. SHIB نیز در اکتبر ۲۰۲۱ تاثیر گذار بود و ارزش بازار DOGE را تحت تاثیر قرار داد و ارزش آن به ۴۳.۵ میلیارد دلار رسید. در همان زمان، ارزش بازار Dogecoin 38 میلیارد دلار بود. به هر حال، Shiba Inu از این اوج سقوط کرد و به رشد خود ادامه داد. در حال حاضر، ارزش بازار Shiba Inu به ۲۳ میلیارد دلار رسیده است، در حالی که Dogecoin با ۲۵ میلیارد دلار در رتبه دوم قرار دارد.

احتمالا در آینده، Shiba Inu موفق به رسیدن به هدف خود یعنی پیروزی بر Dogecoin خواهد شد. رقابت بین این دو ارز همچنان ادامه دارد و هر دو دارایی در رتبه های نهم و دهم قفل شده اند.

منبع: thecryptobasic.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده