آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا رالی قیمت شیبا هنوز به اتمام نرسیده است؟

آیا رالی قیمت شیبا هنوز به اتمام نرسیده است؟

به گزارش زوم ارز، بازار ارزهای دیجیتال به دنبال قیمت بیت کوین، که امروز ۵ درصد افزایش یافته، در حال سیر صعودی خود است. حجم تهاجمی در ETFهای نقدی به دارایی زیربنایی اضافه می‌شود، که این مقدار به سختی ۴ درصد کمتر از بالاترین سطح تاریخی ۶۸۷۸۹ دلار است. در این میان، قیمت شیبا اینو با ۴۷ درصد افزایش، یکی از مقاومت های کلیدی ۰.۰۰۰۰۳ دلار را شکسته است.

همچنین، در طی هشت روز گذشته، SHIB که دومین memecoin بزرگ است، رشد قابل توجهی را نشان داده و از ۰.۰۰۰۰۰۹۴۶ دلار به ۰.۰۰۰۰۳۷۷ دلار افزایش یافته است، که این افزایش بیش از ۲۵۰ درصدی را نشان می‌دهد. این بهبود با افزایش حجم و رشد قابل‌توجه در Future Open Interest پشتیبانی می‌شود و نشانگر رشد پایدار و علاقه بازار به این دارایی است.

بنیانگذار MakerDAO، رون کریستنسن، خریدهای قابل توجهی از ارز دیجیتال میم SHIB انجام داده است، که در داده‌های ردیاب روی زنجیره Spotonchain قابل مشاهده است. او در اول مارس، ۱۰۰ هزار دلار آمریکا سرمایه‌گذاری کرد تا ۷.۴۱ میلیارد SHIB را به دست آورد، درست قبل از افزایش تقریبی ۶۰ درصدی قیمت توکن. همچنین خرید بعدی ۱۷.۶۲۹ میلیارد SHIB با ۴۰۰ هزار USDC 12 ساعت پیش انجام شد که قبل از افزایش قیمت حدود ۲۰٪ بود. این سرمایه‌گذاری‌ها توسط یک فرد برجسته در فضای DeFi صورت گرفته و با حرکت‌های قابل توجه قیمت در SHIB هم‌پیوندی دارد که نشانگر بهبود طولانی مدت بیشتری است.مدتی گذشته است که مؤسس #MakerDAO، Rune Christensen (@RuneKek)، قبل از افزایش قیمت $SHIB را خرید! او در ۱ مارس، با خرید ۷.۴۱ میلیارد دلار SHIB با ۱۰۰ هزار دلار امریکا، شماره های خرید و فروش خیلی سفیده در گذشته سه ماهه معاملاتی نوبرک.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده