آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هفته به هفته شیبا اینو با افزایش ۲۲۸٪  جلب توجه می‌کند.

هفته به هفته شیبا اینو با افزایش ۲۲۸٪  جلب توجه می‌کند.

به گزارش زوم ارز، شیبا اینو با تجمع قدرتمند دوباره به مرکز توجه رسیده است.

سطوح پشتیبانی کلیدی: $۰.۰۰۰۰۰۲۵

سطوح مقاومت کلیدی: $۰.۰۰۰۰۳۷

۱. رالی بزرگ در حال انجام است

فروشندگان SHIB از اواخر فوریه شروع به فعالیت کرده و قیمت را به سطوحی رسانده‌اند که از سال ۲۰۲۲ قبل تا کنون مشاهده نشده بود. در این بازه زمانی، قیمت SHIB بیش از ۳۰۰٪ افزایش یافته که نشان‌دهنده‌ی یک پیشرفت قابل توجه در مدت زمان کوتاه است – به ویژه از نظر تکنیکال .

مقاومت فعلی در حد $۰.۰۰۰۰۳۷ است و اگر فروشندگان ادامه دهند، احتمالاً پایدار نخواهد بود.

نمودار شیبا اینو
نمودار شیبا اینو

۲. حجم به طور قابل ملاحظه‌‌ای افزایش یافته است

حجم خرید به سطوح مشابه آخرین بازار صعودی رسیده است. این موضوع قابل توجه است و نشان می‌دهد که این بازار صعودی اکنون در نوسان کامل و بسیار زودتر از انتظار بوده و خریداران هیچ علامت خستگی‌ای در این زمان نشان نمی‌دهند.

نمودار شیبا اینو
نمودار شیبا اینو

۳. RSI هفتگی به رکورد بالاترین نقطه خود می‌رسد

سرعت این بازار رالی غافلگیر کننده بوده و RSI هفتگی این موضوع را به خوبی نشان می‌دهد. اکنون بیش از ۹۰ امتیاز، بالاترین سطح تا به حال را نشان می‌دهد. این نشانه‌ای شدید از صعود است که نیازمند احتیاط است.

پیش‌بینی نمایی SHIB به سمت بالا می‌باشد.
پیش‌بینی نمایی SHIB به سمت بالا می‌باشد.

پیش‌بینی نزدیک مدت قیمت SHIB

مم‌کوین‌ها به بازار بازگشته‌اند و در حال حاضر به نظر می‌رسد آن‌ها در مرحله تسلط قرار دارند. به نظر می‌رسد مدام‌العمل‌ها به تزریق بیشتر به بازار علاقه‌مند هستند و این ممکن است به ادامه رالی کمک کند.

هنگامی که این روند ادامه پیدا می‌کند، می‌توانید انتظار داشته باشید که رشد شیبا ادامه یابد. مقاومت کلیدی را در قیمت ۰.۰۰۰۰۳۷ دلار مشاهده کنید و در صورت کاهش آن، ممکن است شیبا به قیمت ۰.۰۰۰۰۴۷ دلار در مراحل بعدی حرکت کند.

منبع : cryptopotato.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده