آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نزدیک شدن شیبا اینو به سد غول پیکر ۲۹۸ تریلیون SHIB!!!🌠

شیبا اینو به سد غول پیکر ۲۹۸ تریلیون SHIB نزدیک می شود، آیا گاوها پیروز خواهند شد؟

نزدیک شدن شیبا اینو به سد غول پیکر ۲۹۸ تریلیون SHIB!!!🌠

به گزارش زوم ارز، شیبا اینو به سرعت به سمت شکستن مانع اصلی در مسیر صعودی خود نزدیک می‌شود. این مانع به دلیل قیمت‌های کنونی می‌تواند به Shiba Inu سود ۱۰۰ درصدی بیشتری برساند.

در زمان نوشتن این متن، SHIB در ۲۴ ساعت گذشته با ۲.۷۹٪ افزایش به ۰.۰۰۰۰۰۷۹ دلار رسیده است. Shiba Inu اکنون به مرحله‌ای نزدیک شده است که به آن “مانع دقیقه” هم گفته می‌شود: ۱.۲۶ تریلیون SHIB توسط ۴۴۴۰ آدرس با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار، براساس داده‌های IntoTheBlock، خریداری شده‌اند.

با توجه به اینکه این فقط یک مرحله کوچک است، گاوهای نر Shiba Inu ممکن است به راحتی این مرحله را طی کنند. اما چالش واقعی تازه آغاز شده است.

نمایش در مقابل گاوهای نر شیبا اینو یک مانع قیمتی بزرگ است و این نشان دهنده بزرگترین خوشه قرمزی است که مقاومت قیمتی SHIB را نشان می‌دهد.

شیبا اینو به سد غول پیکر 298 تریلیون SHIB نزدیک می شود، آیا گاوها پیروز خواهند شد؟

این محدوده قیمت، که بین ۰.۰۰۰۰۰۸ تا ۰.۰۰۰۰۱۴ دلار واقع شده است، شاهد خرید ۴۳۰,۶۰۰ آدرس Shiba Inu و تجمع ۲۹۸.۸۳ تریلیون SHIB با قیمت متوسط ​​۰.۰۰۰۰۱۰ دلار بود. این حجم بزرگ از SHIB در این محدوده خریداری شده است.

به نظر می‌رسد که این محدوده قیمت فشار فروش ممکن است بالا ببرد، زیرا بسیاری از این آدرس‌ها به فروش مشتاقانه می‌پردازند زمانی که قیمت بازار به میانگین هزینه و نقطه ورودشان می‌رسد. این به عنوان یک مانع برای افزایش قیمت در این سطوح اعمال خواهد شد.

از سوی دیگر، با توجه به اینکه آدرس‌های بیشتری مقادیر قابل توجهی از SHIB را در این محدوده قیمتی خریداری کرده‌اند، نشانه‌ای از حمایت از این سطوح قیمتی وجود دارد.

گاوها ممکن است تلاش کنند تا این مانع قیمت را به عنوان حمایت تأیید کنند، که به عنوان یک سکوی پرش عظیم برای افزایش بیشتر Shiba Inu عمل خواهد کرد.

در خبر دیگری، سرویس نام Shib (SNS) در Shibarium در طول هفته به عنوان ابزاری برای دارندگان Shiba Inu فعال شد، که به آنها اجازه می‌دهد کنترل هویت خود را در دست بگیرند.

در ۲۴ ساعت گذشته، Shiba Inu نیز حرکت توکن قابل توجهی را تجربه کرده است. Whale Alert، یک سرویس ردیابی داده‌های ارزهای دیجیتال، گزارش داد که مقدار ۴,۴۵۴,۵۳۰,۶۷۷,۳۷۴ SHIB به ارزش ۳۴,۳۱۴,۱۲۲ دلار از Bitvavo به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است.

منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده