لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

شیبا اینو رهبر شیتوشی کوساما از تیم توسعه می خواهد تا قبل از هفته بزرگ شیباریوم استراحت کنند

شیبا اینو رهبر شیتوشی کوساما از تیم توسعه می خواهد تا قبل از هفته بزرگ شیباریوم استراحت کنند

به گزارش زوم ارز، از آنجایی که پیش بینی ها حول لایه بلاک چین Shiba Inu ایجاد می شود، Shibarium، رهبر پروژه، Shytoshi Kusama، به روز رسانی را برای جامعه در مورد تلاش های مقیاس بندی فعلی ارائه کرد. در یک پست اخیر، کوساما به اشتراک گذاشت که تیم تمرکز خود را به اطمینان از برخی اقدامات امنیتی ضروری اختصاص داده و آزمایش عمیقی را روی بلاک چین آغاز کرده است.

سرپرست پروژه می گوید که Shibarium در حال حاضر در حالت خصوصی فعال است و به طور معمول بلوک ها را تولید می کند. این تیم قصد دارد روز دوشنبه به آزمایش و مقیاس بندی در آمادگی برای مشارکت با همکاران مستقر ادامه دهد. قبل از بازگشایی بلاک چین به روی عموم، کوساما بر اهمیت استراحت برای تیم توسعه برای اطمینان از اوج عملکرد تاکید کرده است.

به‌روزرسانی کوساما به دنبال اعلامیه قبلی بود که پیشرفت قابل توجه تیم را در روز دوم مقیاس‌بندی Shibarium نشان می‌داد.

آنها بلاک چین را برای آزمایش داخلی موقت مجددا راه اندازی کرده بودند و از آن زمان به طرق مختلف بر روی مقیاس گذاری تلاش می کنند. همکاری با تیم کیمیاگری آنها را قادر ساخت تا عملیات شیباریوم را به میزان خیره کننده ۱۵۰۰ درصد افزایش دهند. علاوه بر این، این تیم با احزاب غیرمتمرکز و اعتبار سنجی کار کرد تا زیرساخت سرور را به همان درصد تقویت کند و اطمینان حاصل کند که آنها برای افزایش ترافیک در آینده آماده هستند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، راه‌اندازی شبکه اصلی راه‌حل بسیار موردانتظار Layer-2 Shiba Inu مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی به دلیل افزایش شدید فعالیت‌های کاربران، با مشکلات فنی پیش‌بینی‌نشده‌ای مواجه شد. کوساما ترافیک عظیم را برجسته کرد و نشان داد که تنها در عرض ۳۰ دقیقه پس از راه اندازی Shibarium، بیش از ۱۶۰ میلیون واحد محاسباتی در برنامه سازمانی آنها با Alchemy ثبت شده است. با توجه به این چالش‌ها، کوساما به سرعت به نگرانی‌ها رسیدگی کرده و به جامعه اطمینان می‌دهد که بودجه امن است و اقداماتی برای مدیریت موثر حجم انجام می‌شود.

با این حال، مانند هر نوآوری مهمی، شایعات و اطلاعات نادرست می توانند به سرعت پخش شوند. ارزش بازار Shiba Inu شاهد افت بود زیرا Shibarium با اشکالات فنی مواجه شد که با اسکرین‌شات‌های ظاهراً نادرست در رسانه‌های اجتماعی که نشان می‌داد راه‌اندازی ناموفق بود، ترکیب شد. کوساما از جامعه درخواست کرده است که صبور باشند و از اعضا می‌خواهد که مراقب شایعات بی‌اساس باشند.


منبع: u.today

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده