آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مواجهه شیبا اینو با کاهش ۲۹% قیمت در سطح ۸۱ تریلیون SHIB

مواجهه شیبا اینو با کاهش ۲۹% قیمت در سطح ۸۱ تریلیون SHIB

به گزارش زوم ارز، در چند روز اخیر، قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو به دلیل سود گرفتن، با تعدادی افزایش تم سگ روبروست.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اگر امروز با تغییرات رنگ قرمز به اتمام برسد، SHIB سومین روز پیاپی با خسارت مواجه شده و با انتشار ۲۹ درصد از ارزش خود در هفته به بالاترین نقطه خود خواهد رسید. در لحظه نگارش مقاله، SHIB در دوره ۲۴ ساعت گذشته با کاهش ۱۵ درصدی مواجه شده و به سطح ۰.۰۰۰۰۲۴۷۶ دلار رسیده است.

کاهش قیمت شیبا اینو در ارتباط با کاهش گسترده تر بازار رمزارزها در پایان هفته رخ می دهد. این امر به دلیل نگرانی‌های سرمایه گذاران نسبت به افزایش نرخ بهره پس از به ادامه یافته داده‌های تورمی در روز پنج‌شنبه بوده است، که به نظرات آنان بهتر از انتظارات بود.

با وجود کاهش اخیر در قیمت، این ارز دیجیتال با محتوای سگ توانسته است جایگاه خود را در حوزه مهمی که حاوی ۸۱ تریلیون SHIB است، حفظ کند. این امر یک تأیید از انعطاف پذیری این ارز در بازارهای نوسانی است.

بر اساس داده‌های IntoTheBlock، در حال حاضر Shiba Inu با ۸۱.۹۴ تریلیون SHIB توسط ۱۱۵۹۵۰ آدرس در بازه قیمتی ۰.۰۰۰۰۲۲ دلار تا ۰.۰۰۰۰۲۸ دلار با میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار معامله شده است.

منبع: IntoTheBlock
منبع: IntoTheBlock

حفظ این سطح برای دارندگان SHIB بسیار اهمیت دارد، زیرا نشان‌دهنده ثبات و قابلیت بازیابی است.

پشتیبانی ضعیف در سطح قیمت کنونی SHIB وجود دارد، جایی که ۳۵.۵۳ تریلیون SHIB توسط ۲۹۲۹۰ آدرس با قیمت میانگین ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار در بازه ۰.۰۰۰۰۱۹ تا ۰.۰۰۰۰۲۲ دلار خریداری شده است.

این وضعیت به دلیل رشد سریع Shiba Inu در ابتدای ماه مارچ به ارتقای قیمت در بازه تجاری فعلی خود کمک نمی‌کند.

شیبا اینو با مانور کمتری در بازه ۰.۰۰۰۰۲۸ دلار تا ۰.۰۰۰۰۳۱ دلار مواجه است، با ۱۵.۳۱ تریلیون SHIB که به آنان اضافه می‌شود.از بین ۳۹,۳۱۰ آدرس با قیمت میانگین ۰.۰۰۰۰۲۹ دلار خریداری شده است.

با توجه به آینده، توانایی Shiba Inu برای حفظ سطح ۸۱ تریلیون SHIB از نزدیک توسط جامعه ارزهای دیجیتال مورد مشاهده قرار خواهد گرفت.


منبع: u.today


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده