آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

 آیا SHIB سرمایه گذاری خوبی در سال ۲۰۲۴ است؟ 🤔

 آیا SHIB سرمایه گذاری خوبی در سال ۲۰۲۴ است؟

به گزارش زوم ارز، پیش‌بینی قیمت کوین Shiba Inu  در میان سیگنال‌های مختلط در بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال با مقدار حدود ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار تعادل دارد. عمده‌ای از ارزهای مانند Bitcoin  و Ethereum در حال ادغام هستند و با احتیاط در حال تعامل هستند. این به این معنی است که اگر خریداران و فروشندگان این بن‌بست را حل کنند، احتمال خروج از هر دو طرف وجود دارد.

Shiba Inu که خود را “قاتل دوج کوین” معرفی می‌کند، توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است، اما پتانسیل آینده آن همچنان یک موضوع داغ است. سوال بزرگی که مطرح می‌شود این است که آیا این یک سرمایه‌گذاری ارزشمند است و یا آیا در سال ۲۰۲۴ فرصت‌های دیگری برای کسب سود بزرگ وجود دارد؟

پیش‌بینی قیمت سکه شیبا اینو: چه چیزی باعث بازگشت SHIB Rally

به عنوان دومین سکه بزرگ میم، Shiba Inu  دستورات خود را به جامعه‌ی گسترده‌ای از اعضایی که خود را ارتش SHIB می‌نامند، می‌دهد. در طول دوره صعودی قبلی، بسیاری از سرمایه‌گذاران اولیه بازدهی باورنکردنی را شاهد شدند؛ قیمت SHIB به ۰.۰۰۰۰۸۶ دلار در سال ۲۰۲۱ رسید.

با وجود افت شدید از بالاترین سطح تاریخ به ۰.۰۰۰۰۰۸۸ دلار، سرمایه‌گذاران امیدوارند که Shiba Inu بتواند شکوه خود را به عنوان سکه میم ستاره‌ای بازیابد.

با این حال، خط مقاومت روند همچنان به محدود کردن حرکت قیمت ادامه می‌دهد، همانطور که در نمودار چهار ساعته نشان داده شده است، و Shiba Inu به نظر نمی‌رسد راه دیگری جز سقوط به سطوح پایین‌تر را در جستجوی نقدینگی داشته باشد.

نمودار پیش بینی قیمت شیبا اینو | Tradingview
نمودار پیش بینی قیمت شیبا اینو | Tradingview

با توجه به شاخص فنی باندهای بولینگر، Shiba Inu  به تدریج به سمت شکست حرکت می‌کند. اگر سطح پشتیبانی ۰.۰۰۰۰۸۷ دلار حفظ شود، می‌تواند معامله‌گران را مجبور به خرید SHIB با پیش‌بینی افزایش قیمت بیش از ۰.۰۰۰۰۱ دلار کند.

برای صعود موفقیت‌آمیز به بالای خط مقاومت روند (خط سیاه در نمودار)، قوی‌ترین تأییدیه برای رالی مورد انتظار خواهد بود. با این حال، تا آن زمان، SHIB را به عنوان یک نشانه نسبتاً ثابت در بازه مقاومت ۰.۰۰۰۰۱ دلار و حمایت ۰.۰۰۰۰۰۸۵ دلار در نظر بگیرید.

عواملی که می توانند قیمت شیبا اینو را در سال ۲۰۲۴ افزایش دهند

اکوسیستم Shiba Inu باور دارد که دیوانگی سکه‌های میم به اندازه کافی قوی است تا روند صعودی بعدی را تقویت کند. با این حال، با افزایش عرضه سکه‌های میم در بازار، تبلیغات ممکن است دلیل قاطعی برای خرید SHIB در حال حاضر نباشد.

با این حال، اکوسیستم همچنان از برنامه سوزاندن توکن پشتیبانی می‌کند و تاکنون ۴۱۰ تریلیون توکن SHIB را سوزانده است. راه‌اندازی Shibarium، یک پلتفرم لایه دو اتریوم که به اکوسیستم Shiba Inu اختصاص داده شده است، انتظار می‌رود میزان سوزاندگی را افزایش دهد.

Shiba Inu با تاخیری در اجرای مکانیسم سوزاندن توکن در Shibarium مواجه شده است. با این حال، پس از شروع فرآیند، توکن‌های بیشتری از عرضه حذف می‌شوند که احتمالاً یک محیط مناسب برای افزایش قیمت ایجاد می‌کند.

عرضه شیبا اینو | shibburn.com
عرضه شیبا اینو | shibburn.com

نصف شدن بیت کوین یک عامل دیگر است که احتمالاً بر افزایش قیمت Shiba Inu  تأثیر می‌گذارد. اگرچه به طور مستقیم با SHIB مرتبط نیست، اما نصف شدن بیت کوین سابقه‌ای از افزایش قیمت به رکوردهای جدید دارد و به طور کلی باعث افزایش روند صعودی در بازار آلت کوین‌ها می‌شود.


منبع: coingape.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده