لایت فارکس

شیبا اینو ۹۱۵ میلیون توکن شیبا را در هفته می سوزاند

دشیبا اینو 915 میلیون توکن شیبا را در هفته می سوزاند

شیبا اینو ۹۱۵ میلیون توکن شیبا را در هفته می سوزاند

به گفته Shibburn، در هفته گذشته نزدیک به ۱ میلیارد توکن SHIB سوزانده شد. در ۷ روز گذشته در ۱۳۹ تراکنش دقیقاً ۹۱۵ میلیون و ۳۷۱ هزار و ۸۳۲ توکن شیبا اینو سوزانده شد.

در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد اندک ۱۲۳۳۸۰۶ توکن SHIB در یک تراکنش سوزانده شد که باعث شد نرخ روزانه ۹۱.۵۹ درصد کاهش یابد.

هفته ای که گذشت، هفته ای تاریخی بود که به دنبال یک پیروزی حقوقی تاریخی برای صنعت ارزهای دیجیتال بود که قیمت ها را افزایش داد. حکم ریپل اولین برد برای یک شرکت ارزهای دیجیتال در پرونده ای بود که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده  SEC مطرح شد.

همچنین می توان گفت که شیبا اینو هفته خوبی را پشت سر گذاشت. رشد سه روزه ای که از روز پنجشنبه آغاز شد، در ۱۵ جولای به بالاترین حد روزانه ۰.۰۰۰۰۰۸۵ دلار رسید.

این هفته شاهد بیداری یک نهنگ غول پیکر SHIB بود که به مدت ۶۱۰ روز هیچ جابه جایی بزرگی انجام نداده بود. به گفته Lookonchain، این نهنگ ممکن است بزرگترین دارنده SHIB باشد و ۱۰.۱۵ درصد از کل عرضه یا ۷۵۶ میلیون دلار شیبا را کنترل می کند. در ۱۳ ژوئیه، یک نهنگ غول پیکر که دارای ۱۰۱.۴۷ تریلیون SHIB است، ۴ تریلیون SHIB به ارزش ۲۹.۸ میلیون دلار را به هشت آدرس جدید منتقل کرد.

در هفته گذشته، کوساما، رهبر شیبا اینو، در توییتر از تغییر نام وب سایت رسمی SHIB و سایر وب سایت های ارتش SHIB خبر داد. به گفته اکانت رسمی توییتر SHIB که فرا رسیدن «تابستان شیباریوم» را نیز اعلام می‌کند، وب‌سایت باز طراحی‌ شده SHIB تنها شروع یک تابستان سوزان بود. کوساما با افزایش شور و شوق، یک تصویر GIF از یک دستگاه تلفن همراه با نمادهایی برای پیام های متنی در توییتر آپلود کرد.

کنفرانس آینده پژوهان بلاکچین که قرار است از ۱۵ تا ۱۶ آگوست ۲۰۲۳ در تورنتو، کانادا برگزار شود، Shiba Inu را به عنوان حامی رسمی عنوان خود معرفی کرده است.

منبع: U.Today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده