آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش ۲۰% شیبا مقاومت را تقویت می‌کند و دید را بیشتر می‌کند!

افزایش ۲۰% شیبا مقاومت را تقویت می‌کند و دید را بیشتر می‌کند!

به گزارش زوم ارز، شیبا اینو (SHIB) با ۲۰% افزایش قیمت، سطوح مقاومت کلیدی را شکسته و نشان دهنده یک روند معکوس بالقوه است. نرخ باز معاملات آتی SHIB نیز با ۱۲۰% افزایش، اشتیاق رو به رشد در میان معامله‌گران و سرمایه‌گذاران را نشان می‌دهد. علاوه بر این، کاهش قابل توجهی در عرضه SHIB در ۲۴ ساعت گذشته، می‌تواند به پایداری بالاتر از سطوح مقاومت شکسته حمایت کند.

SHIB در مسیر بهبود مداوم در بازار ارزهای رمزپایه، رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. پس از بازگشت از سطح حمایت محلی، قیمت SHIB با ۲۰% افزایش، در حال حاضر با ۰.۰۰۰۰۱۱۲ دلار معامله می‌شود.

این افزایش همراه با شکستن خط روند مقاومت طولانی مدت، نشان دهنده یک روند معکوس بالقوه است. حرکت اخیر قیمت پس از اصلاح قبلی صورت گرفت، جایی که قیمت Shiba Inu به ۰.۰۰۰۰۰۹۴۳ دلار رسید.

این حرکت صعودی به افزایش تقاضا برای بیت کوین از بازارهای سنتی نسبت داده شده است و تأثیر مثبتی بر روی آلتکوین‌هایی مانند SHIB داشته است. در طی پنج هفته، SHIB شاهد افزایش قابل توجهی از ۰.۰۰۰۰۰۸۴ دلار به ۰.۰۰۰۰۱۱۲ دلار بوده که نشان دهنده یک افزایش ۳۰% است.

همچنین، علاقه آزاد به Shiba Inu Futures با ۱۲۰% افزایش قابل توجهی همراه بوده است. تجزیه و تحلیل نمودارهای بازه زمانی بالاتر نیز نشان می‌دهد که الگوی گوه نزولی و خط روند مقاومت در ۲۰ ماه گذشته شکسته شده است. جامعه Shiba Inu همچنین گزارش داده که تعداد قابل توجهی از توکن‌های SHIB را سوزانده‌اند که منجر به کاهش قابل توجهی در عرضه شده است.

با نگاه به آینده، قیمت SHIB ممکن است سطوح مقاومت کلیدی را در ۰.۰۰۰۰۱۱۹ دلار، ۰.۰۰۰۰۱۵۸ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار به عنوان اهداف الگوی گوه تحت تأثیر قرار دهد.


منبع: cryptonewsland.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده