آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: شیبا اینو با مقاومت قوی، به سوی هدف ۰.۰۰۰۰۶۳ دلار پیش می‌رود.

نیم نگاهی به بازار: شیبا اینو با مقاومت قوی، به سوی هدف ۰.۰۰۰۰۶۳ دلار پیش می‌رود.

به گزارش زوم ارز، قیمت شیبا اینو از مقاومت بزرگی عبور کرده است و راه را برای رسیدن به ۰.۰۰۰۰۶۳۲۶ دلار در میان آخرین افزایش قیمت، که این توکن را در میان برندگان برتر قرار داده است، هموار کرده است.

در هفته گذشته، شیبا اینو در یک روند گسترده بوده و در این مدت ۳۸۰ درصد افزایش یافته است. افزایش قیمت همچنین منجر به نقض چندین سطح مقاومت شده است که از لحاظ تاریخی جلوی پیشرفت دارایی رمزنگاری‌شده را گرفته است.

آخرین نقطه مقاومتی که در چند ساعت گذشته شکسته شد، ۰.۰۰۰۰۴۰ دلار بود. گاوهای شیبا اینو قبل از دستیابی به موفقیت، سخت با این قیمت مبارزه کردند.

با غلبه بر آستانه ۰.۰۰۰۰۴۰ دلار، Shiba Inu تا ۰.۰۰۰۰۴۴۸۶ دلار افزایش یافت. این بالاترین سطحی است که SHIB از آوریل ۲۰۲۲، معامله کرده است، درست قبل از سقوط بازار ناشی از Terra.

در حالی که مقاومت ۰.۰۰۰۰۴۰ دلاری در راه نیست، هدف بعدی برای گاوهای شیبا اینو محدوده قیمت ۰.۰۰۰۰۶۳۲۶ دلار است. آخرین بار شیبا اینو در دسامبر ۲۰۲۱ بالاتر از این سطح معامله شده بود، یعنی تنها دو ماه پس از بالاترین رکورد خود.

شیبا اینو به جمع ۱۰ تیم برتر پیوست

شیبا اینو با افزایش اخیر قیمت خود، بسیاری از ارزهای دیجیتال رقیب خود را پشت سر گذاشته است از جمله Chainlink ، Polygon  و Tron.

شیبا اینو اکنون به عنوان یکی از ده ارز دیجیتال برتر شناخته می‌شود. ارزش بازار آن ۲۴.۴ میلیارد دلار است و در راه نابودی Dogecoin است که ارزش بازار آن ۲۷.۲ میلیارد دلار است.

با وجود اینکه قیمت Shiba Inu در حال حاضر تنها ۵۸ درصد کمتر از رکورد بالاترین خود با ارزش ۰.۰۰۰۰۸۸۴۵ دلار است، اگر روند صعودی فعلی ادامه یابد، احتمال بازگشت به سطح بالاترین قیمت تاریخی وجود دارد.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده