آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سناتور لومیس از استخراج بیت کوین در ایالات متحده حمایت می کند.

1708936216-3280bbaf90d9a8d11a81a8a74092701bb2e78fc5.png

سناتور لومیس از استخراج بیت کوین در ایالات متحده حمایت می کند.

به گزارش زوم ارز، سناتور سینتیا لومیس از ایالات متحده آمریکا، به طور علنی حمایت خود را از استخراج بیت کوین در این کشور اعلام کرده است. او بر تأکید کرده که استخراج بیت کوین می‌تواند به زیرساخت انرژی آمریکا کمک کرده و مزایای شبکه‌های انرژی و توسعه منابع انرژی جدید را برجسته سازد.

در بیانیه خود، سناتور لومیس به پتانسیل نوآورانه استخراج بیت کوین در حوزه انرژی اشاره کرد. او تأکید کرد که با افزایش تقاضا برای انرژی زائد و بازیابی نشده، استخراج بیت کوین می‌تواند به توسعه منابع انرژی تجدیدپذیر و بهره‌برداری از انرژی‌های جدید که در غیر این صورت هدر می‌روند، تشویق کننده باشد. این اقدام می‌تواند منجر به رشد بخش انرژی سبز و استفاده از شیوه‌های انرژی پایدارتر در ایالات متحده شود.

به علاوه، سناتور لومیس ماینرهای بیت کوین را به وایومینگ دعوت کرده است. وایومینگ به عنوان یک ایالت آینده‌نگر در حوزه ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین، با یک محیط نظارتی مناسب برای فعالیت‌های دارایی‌های دیجیتال شناخته شده است. سناتور لومیس با دعوت از ماینرهای بیت کوین برای راه‌اندازی فعالیت‌های خود در وایومینگ، همچنین از رشد بخش ارزهای دیجیتال در این ایالت حمایت می‌کند و از فواید اقتصادی آن، از جمله ایجاد شغل و نوآوری در فناوری، حمایت می‌کند.

حمایت سناتور لومیس از استخراج بیت کوین منعکس کننده تطابق بین بخش ارزهای دیجیتال و سیاست‌گذاران در زمینه مالی و فناوری است. تأییدیه‌های سیاست‌گذاران مانند سناتور لومیس در مورد تأثیر زیست‌محیطی استخراج بیت‌کوین، نشان می‌دهد که این بخش می‌تواند به راه‌حل‌های انرژی و توسعه اقتصادی کمک کند.

به طور خلاصه، حمایت سناتور سینتیا لومیس از استخراج بیت‌کوین به عنوان یک منبع سودمند برایانش و انرژی در ایالات متحده آمریکا نشان می‌دهد که بخش ارزهای دیجیتال می‌تواند در توسعه منابع انرژی تجدیدپذیر و بهره‌برداری از منابع انرژی غیرقابل بازیافت کمک کند. این حمایت نشان می‌دهد که برخی سیاست‌گذاران به دنبال تعادل بین توسعه فناوری و حمایت از محیط زیست هستند. با این حال، نظرات و دیدگاه‌ها در مورد استخراج بیت کوین ممکن است متفاوت باشند و برخی ممکن است به چالش‌های زیست‌محیطی و انرژی مرتبط با آن اشاره کنند.

تصمیم‌گیری نهایی در مورد استخراج بیت کوین و سیاست‌های مربوط به آن در ایالات متحده آمریکا به عهده سازمان‌ها و نهادهای مربوطه است. این نهادها می‌توانند با توجه به مزایا و معایب مربوطه، تصمیماتی را در خصوص استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در کشور اتخاذ کنند.


منبع: cryptonewsland.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده