آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

توکن SEI در بازار آلت کوین۵۰% افزایش یافت، چه چیزی باعث ایجاد این حرکت می‌شود؟

توکن SEI در بازار آلت کوین۵۰% افزایش یافت، چه چیزی باعث ایجاد این حرکت می‌شود؟

توکن SEI در بازار آلت کوین۵۰% افزایش یافت، چه چیزی باعث ایجاد این حرکت می‌شود؟

به گزارش زوم ارز، افزایش ۵۰ درصدی غیرمنتظره توکن SEI در شبکه Sei در مسابقه آلت کوین در ۲۴ ساعت گذشته، عملکرد بهتر از ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر قیمت توکن فعلی را به ۰.۳۶۳۸ دلار ارتقا داد.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

توجه جهانی را به خود جلب می کنید؟

با توجه به داده‌های CoinGecko، شبکه بلاک‌چین Sei که اصلاحات اصلی خود را در لایه ۱ انجام داده است، به طور واضح برای تجارت ساخته شده است و هر لایه پشته خود را بهینه‌سازی کرده است تا زیرساختی مناسب برای برنامه‌های تجاری از انواع مختلف ارائه دهد.

Sei ادعا می‌کند که با ارائه یک موتور مطابق با سفارش در لایه ۱، بهتر از سایر بلاک‌چین‌های لایه ۱ مانند Solana و Aptos عمل می‌کند. این به برنامه‌ها امکان مبادله و مقیاس‌پذیری بهتر را می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های برجسته این پروتکل سرعت آن است. با زمان محدود کمتر تا پایان ۳۰۰ میلی‌ثانیه، سریع‌ترین زنجیره موجود است. این سرعت به کمک اجماع توربو دوقلو، که شامل انتشار بلوک‌های هوشمند و پردازش بلوک‌های خوش‌بینانه است، دست‌یافته می‌شود. به گفته CoinGecko، این نوآوری‌ها زمان لازم برای دستیابی به اجماع را به طور ایمن و قابل اعتماد کاهش می‌دهند.

علاوه بر این، موازی‌سازی مبتنی بر بازار Sei با ارائه یک نوع موازی‌سازی تخصصی که با سایر بلاک‌چین‌های پیشرو متفاوت است، آن را متمایز می‌کند. همچنین، Sei دسته‌بندی سفارشات را برای جلوگیری از پیشروی، افزایش عدالت و بهبود کارایی اکوسیستم تجاری خود اجرا می‌کند.

بلاک‌چین Sei که در تاریخ ۱۶ آگوست راه‌اندازی شد، ارزش بازاری بیش از ۳۸۰ میلیون دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته بیش از ۱ میلیارد دلار دارد. ارزش ثبت‌نام کاربران جدید نیز افزایش یافته است، با بیش از ۴۰۰۰۰ کاربر جدید در دو روز گذشته.

این هجوم کاربران جدید، ارزش بازار و حجم معاملات توکن را بیشتر افزایش داده است، که نشان دهنده علاقه روزافزون به بلاک چین Sei است.
این هجوم کاربران جدید، ارزش بازار و حجم معاملات توکن را بیشتر افزایش داده است، که نشان دهنده علاقه روزافزون به بلاک چین Sei است.

 

Sei v2 یکپارچه سازی یکپارچه EVM را پیشنهاد می کند

جیندرا جوگ، یکی از بنیانگذاران شرکت Sei Labs، به تازگی اولین ماشین مجازی “موازی” اتریومرا معرفی کرده است. این ماشین مجازی جدید، که به ترکیبی از ویژگی‌های Solana و Ethereum مشتق شده است، توسط Jayendra به عنوان یک لایه اجرایی “بهینه شده بسیار” از ابزار و اشتراک ذهنی در مورد EVM توصیف شده است و به یکی از چالش‌های اصلی توسعه دهندگان می پردازد.

به طور خاص، Sei v2 از EVM پشتیبانی می کند و با ادغام go-ethereum و قابلیت استقرار قراردادهای هوشمند از زنجیره‌های EVM دیگر، معرفی شده است. این سازگاری به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا از ابزارها و منابع موجود مبتنی بر Ethereum بدون نیاز به تلاش اضافی استفاده کنند.

علاوه بر این، رویکرد موازی‌سازی Sei v2 نیاز توسعه دهندگان به تعریف صریح وابستگی‌ها را از بین می برد و امکان مدیریت مستقل موازی‌سازی زنجیره را فراهم می کند. این بهبود باعث کاهش اصطکاک توسعه دهندگان می شود و در صورت امکان، حداکثر موازی‌سازی تراکنش ها را تضمین می کند.

یکی از بنیانگذاران Sei Labs اعلام کرده است که Sei v2 نسبت به راه حل های لایه ۱ و لایه ۲ اتریوم، سرعت عملیات بسیار بالاتری دارد. پروتکل تا حداکثر ۱۲.۵ هزار تراکنش در ثانیه را پشتیبانی می کند که در آزمایشات بارگذاری اولیه، بیش از ۵ هزار تراکنش در ثانیه را به دست آورده است. Sei v2 در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ در یک شبکه آزمایشی عمومی راه اندازی خواهد شد.

با توجه به جذب همچنان توسعه دهندگان و تجارت‌ها توسط شبکه Sei، آینده این بلاکچین به عنوان یک لایه ۱ منبع باز، واعد به نظر می رسد.

تصویر ویژه از Shutterstock، نمودار از TradingView.com
تصویر ویژه از Shutterstock، نمودار از TradingView.com

 


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده