آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

SEC به دنبال ۳۰۰٪ از فروش های ثبت نشده از ریپل است

SEC به دنبال 300٪ از فروش های ثبت نشده از ریپل است

SEC به دنبال ۳۰۰٪ از فروش های ثبت نشده از ریپل است

SEC در حال تلاش برای جمع‌آوری ۳۰۰٪ از فروش‌های ثبت‌نشده از شرکت ریپل است، بر اساس گزارش زوم ارز. با ادامه تأخیر در رسیدگی به اختلافات بین SEC و ریپل، تحلیلگران حقوقی به وجود ناظر نظارتی غیرمعقول توجه کرده‌اند. به‌ویژه، حقوقدان J. W. Verret تصریح کرده است که “SEC معمولاً تنها ۱۱٪ از ادعاهای فروش ثبت‌نشده را مطالبه می‌کند، اما در صورت ریپل، آنها تا ۳۰۰٪ از مبلغ را می‌خواهند.”
به‌طور هم‌زمان، تصاویر دارای نامتناسبی در روش‌های قانونی که SEC از ریپل درخواست کرده است را منتشر شده، این تصاویر در مقایسه با موارد دیگر نظیر تلگرام، Kik Interactive، LBRY، و Kraken نشان می‌دهد. به‌عنوان مثال، تلگرام باید ۱.۲۴ میلیارد دلار بپردازد تا برای فروش‌های ثبت‌نشده به اندازه ۱.۷ میلیارد دلار تعویض شود.
با این حقیقت مواجهیم که راه‌حل‌های درخواست‌شده توسط SEC در پرونده ریپل، معادل ۲ میلیارد دلار به‌عنوان جریمه و جریمه شامل جزئیات تکمیلی هستند. این مبلغ از حدود ۲۷۵ درصد بیشتر از فروش معاونتی XRP به مبلغ ۷۲۹ میلیون دلار، که دادگاه به‌عنوان فروش ثبت‌نشده تأیید کرده است، بود. این اطلاعات از گزارش فینبولد در ۲۶ مارس نقل شده است.
در همین زمینه، افراد دیگری در زمینه حقوقی نیز درگیر بحث بودهاند که…بیل مورگان، مفسر محبوب پرونده ریپل، در واکنش به خواسته‌های مبنی بر مباحث توهین‌آمیز اظهار نظر کرد و تاکید کرد که “کمیسیون بورس و اوراق بهادار باید از ریپل به دلیل مبارزه سخت متنفر باشد و اقدام به ممانعت از آن بکند. ارائه یک برنامه جامع برای کنترل رمزارز‌ها در طی ۳.۵ سال آینده ضروری است.” در همین حال، توکن XRP که در مرکز جنگ قانونی بلندمدت بود، احتمالاً تحت تأثیر اخبار نامطلوب مربوط به ریپل را تجربه می‌کرد. قیمت آن در زمان انتشار ۰.۵۷۷۸ دلار بود و با کاهش ۲.۴۶ درصد روبه‌رو بود. بر اساس اطلاعات به دست آمده تا ۴ آوریل، این توکن در طول هفته گذشته با ۷.۲۱ درصد کاهش روبرو شده و در مدت یک ماه گذشته با ۹.۶۳ درصد زیان روبه‌رو شده است.

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید