آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

SEC دوباره تصمیم گیری در مورد ETF اتریوم را به تاخیر انداخت

SEC دوباره تصمیم گیری در مورد ETF اتریوم را به تاخیر انداخت

SEC دوباره تصمیم گیری در مورد ETF اتریوم را به تاخیر انداخت

SEC تصمیم گیری خود را در مورد تأیید برنامه ETF اتریوم Grayscale Ethereum Futures Trust به تعویق انداخت. طبق گزارش زوم ارز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آخرین مهلت تصمیم گیری را به ۳۰ می موکول کرده است.

قانون بورس اوراق بهادار ایالات متحده مقرراتی برای تغییرات در قوانین پیشنهادی تعیین کرده و به آژانس ۱۸۰ روز یا شش ماه برای بررسی و تصمیم گیری می‌دهد. درخواست اولیه این برنامه ETF توسط Grayscale در ماه سپتامبر ثبت شد و تصمیم گیری اصلی در ماه نوامبر به تعویق انداخته شد.

SEC با تکرار اعلامیه های قبلی اعلام کرد که به دلیل نیاز به زمان بیشتر برای بررسی این برنامه، تصمیم به تعویق در نظرگیری تا ۳۰ می گرفته است.

ETFهای بیت کوین و اتریوم نوعی صندوق سرمایه‌گذاری هستند که ارزش دیجیتال‌ها را ردیابی می‌کنند و در بازارهای مالی معامله می‌شوند. با معامله‌گری بر اساس ارزش آتی دارایی‌های مرتبط، این ETFها این امکان را به سرمایه‌گذاران می‌دهند که بسته‌های دیجیتال را بدون نیاز به حفظ مستقیم این دارایی‌ها، خریداری کنند.

SEC در ماه ژانویه پس از تأیید ۱۱ ETF بیت کوین، تصمیم گیری خود را در مورد برنامه ETF اتریوم Grayscale و BlackRock به تعویق انداخت. همچنین، تصمیم در مورد برنامه مشترک ETF اتریوم از شرکت‌های سرمایه‌گذاری Invesco و Galaxy Digital نیز به تعویق انداخته شد.

تأخیر در تصمیم‌گیری SEC در مورد ETF اتریوم Grayscale می‌تواند تأثیر مهمی بر روند سرمایه‌گذاری داشته باشد و برای نهایتاً ارزش این دارایی‌ها استوار باشد.بازنویسی:

معجزه‌گری که انجام می‌دهد می‌دهد، تاخیر SEC برای تصمیم‌گیری درباره ETF اتریوم، علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال را به نوعی نا امید می‌کند. برخی فکر می‌کنند که تاخیر آژانس فرصتی استوار بر پذیرش بیشتر ETF‌های بیت‌کوین فراهم می‌کند.

مت هوگان، مدیر ارشد اطلاعات Bitwise، در توییتر اظهار کرد: «در صورت راه‌اندازی ETF‌های Spot Ethereum در ماه دسامبر مقاصد در مقابل اگر این اقدام در ماه می انجام شود، ارزیابی بیشتری از دارایی‌ها صورت می‌گیرد. روز سه‌شنبه، صنعت مالی سنتی نیاز به زمان بیشتری برای خورشیدان ETF‌های بیت‌کوین دارد.

تصویب تاخیر SEC برای ETF اتریوم، به نحوی فشار منفی بر روی بازار ایجاد می‌کند و باعث کاهش قیمت اتریوم می‌شود. به گزارش Coingecko، اتریوم بعد از یک کاهش ۱۰.۴ درصدی در هفته، در حال حاضر با قیمت ۳۲۸۹ دلار معامله می‌شود.

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید