آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Santiment اعلام کرد: این ۱۰ شبکه آلتکوین رشد ناگهانی را با افزایش بیت کوین مشاهده کردند

Santiment اعلام کرد: این ۱۰ شبکه آلتکوین رشد ناگهانی را با افزایش بیت کوین مشاهده کردند

Santiment: رشد ناگهانی در ۱۰ شبکه آلتکوین با افزایش قیمت بیت کوین

به گزارش زوم ارز، و به گزارش شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال Santiment، در جریان افزایش اخیر قیمت بیتکوین، افزایش ناگهانی در فعالیت‌های شبکه برخی از آلتکوین‌ها مشاهده شده است.

با توجه به تحلیلگران Santiment، در حالی که قیمت بیتکوین در حال رشد بود، افزایش بی‌صدا در شبکه‌های برخی از ارزهای دیجیتال با حجم متوسط مشاهده شد. این آلتکوین‌ها شامل Axie Infinity (AXS)، Decentraland (MANA)، Fantom (FTM)، Injective (INJ)، Polygon (MATIC)، DAI، Pepe (PEPE)، Powerledger (POWR)، Quant (QNT) و SingularityNET (AGIX) می‌باشند.

طبق بیانیه شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال Santiment، در جریان افزایش اخیر بیت کوین، امواج افزایش ناگهانی در فعالیت های شبکه برخی آلت کوین ها مشاهده شد.

 

نمودار شماره کیف پول روزانه جدید توسط Santiment برای 10 آلتکوین با افزایش فعالیت شبکه به اشتراک گذاشته شده است.
نمودار شماره کیف پول روزانه جدید توسط Santiment برای ۱۰ آلتکوین با افزایش فعالیت شبکه به اشتراک گذاشته شده است.

تحلیلگران گزارش دادند که تعداد روزانه کیف پول‌های ارزهای دیجیتال جدید ایجاد شده در شبکه‌های این آلت‌کوین‌ها به اوج خود رسیده است.

در طی رالی اخیر، قیمت BTC به بالای ۳۵۰۰۰ دلار رسید زیرا شایعاتی مبنی بر تایید ETF بیت کوین نقطه ای بلک راک افزایش یافت. امروز، BTC یک حمله دیگر انجام داد و توانست از ۳۵۰۰۰ دلار عبور کند. بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۳۴۵۹۴ دلار معامله می شود.

با آخرین افزایش خود، قیمت بیت کوین به بالاترین سطح خود از ماه می ۲۰۲۲ رسیده است.

آخرین مهلت SEC برای تصمیم گیری در مورد ETF های BTC لحظه ای ۱۰ ژانویه ۲۰۲۴ است. مدت هاست شایعه شده است که این موسسه قصد دارد با پذیرش همه درخواست ها به طور جمعی و نه یک درخواست واحد، شرایط مساوی را به همه متقاضیان ارائه دهد.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده