آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کیف پول Samourai با افزایش حریم خصوصی، تبادلات اتمی BTC به XMR را در نسخه بتای خود معرفی کرد.😃

کیف پول Samourai با افزایش حریم خصوصی، تبادلات اتمی BTC به XMR را در نسخه بتای خود معرفی کرد.

به گزارش زوم ارز، با توجه به گفته توسعه دهندگان کیف پول Samourai، یک نسخه بتا از مبادله اتمی بیت‌کوین/مونرو در حال حاضر در دسترس قرار گرفته است، که این نشان می‌دهد یک پیشرفت هیجان‌انگیز در زمینه تکنیک‌های حفظ حریم خصوصی رخ داده است. این نسخه جدید برنامه دسکتاپ قابلیت مبادله امن بیت‌کوین و مونرو را از طریق شبکه Tor را ساده‌تر کرده است.

کیف پول سامورایی بتا بیت کوین را عرضه کرد<->Monero Atomic Swaps

طبق گزارشات، پلتفرم مبادله اتمی بین بیت‌کوین و مونرو که به طور گسترده انتظار می‌رفت، در نهایت رونمایی شده است. توسعه دهنده اصلی کیف پول Samourai و برنامه نویس معروف به نام Pokkst، نسخه بتای این پلتفرم را معرفی کردند. در روز سه‌شنبه، مهندس ارشد کیف پول اعلام کرد: “بتای Samourai Swaps اکنون زنده است”. در ۱۴ آگوست ۲۰۲۳، Bitcoin.com News قبلاً درباره این ویژگی جدید برای افزایش حفظ حریم خصوصی گزارش داده بود که توسط این شرکت معرفی شده است.

منبع: Bitcoin.com News
منبع: Bitcoin.com News

 

توسعه‌دهنده نرم‌افزار، Pokkst، به عنوان نیروی محرکه پشت این تلاش، همچنین راه‌اندازی نسخه بتای پلتفرم مبادله اتمی بین بیت‌کوین و مونرو را برجسته کرده است. این پلتفرم مبادله بی‌اعتماد BTC<->XMR را کاملاً بر روی شبکه Tor به سادگی فراهم می‌کند. در نسخه بتای عمومی، برخی از اشکالات و یک “دفتر UI” ممکن است وجود داشته باشد، و رابط کاربری واقعی همچنان در حال توسعه است.

توسعه‌دهنده اضافه کرده است:

در حال حاضر، مقداری نقدینگی در شبکه اصلی از ASBها و کاربران @Unstoppableswap وجود دارد، و من خودم چندین ماه استفاده می‌کنم و برنامه Samourai را برای مبادله بیت‌کوین که دریافت می‌کنم به مونرو استفاده کرده‌ام.

با عرضه نسخه بتا، تحت تأثیر نظارت شدید دولت‌های جهانی بر سکه‌های حفظ حریم خصوصی مانند مونرو  و روند حذف آن‌ها از فهرست‌های خود در طول سال‌ها، این پلتفرم به بازار عرضه می‌شود.

ابزارهای رمزنگاری متمرکز بر حریم خصوصی و دارایی‌های دیجیتال در سال‌های اخیر محدودیت‌هایی را تجربه کرده‌اند، در حالی که میکسرهای رمزنگاری با افزایش اجرای قوانین مواجه شده‌اند. به عنوان یک اقدام مهم، صرافی رمزنگاری Okx در پایان دسامبر ۲۰۲۳، چندین ارز دیجیتال مرتبط با حفظ حریم خصوصی، از جمله XMR، ZEC و DASH را حذف کرده است.

نظر شما در مورد ویژگی مبادله اتمی سامورایی چیست؟ نظرات و نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.


منبع: news.bitcoin.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده