آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

روند صعودی قیمت ریپل ممکن است با دلایل مختلفی به روند نزولی تبدیل شود، اما چرا؟

مدیر عامل شرکت ریپل به مدیر اجرایی جدید خوش آمد می گوید

روند صعودی قیمت ریپل ممکن است با دلایل مختلفی به روند نزولی تبدیل شود، اما چرا؟

به گزارش زوم ارز، اگرچه احتمالاً قیمت ریپل (XRP) در بین ارزهای دیجیتال با عملکرد برتر در این سه ماه نبوده است، اما همچنان در مسیر صعودی قرار دارد. اما پیشرفت ممکن است به‌صورت موقت متوقف شود، زیرا عدم اطمینان در بین صاحبان ارز دیجیتال XRP ممکن است منجر به کاهش قیمت گردد.

آیا سرمایه گذاران ریپل شک دارند؟

قیمت XRP، همانند هر توکن دیگری در بازار کریپتو، به شدت تحت تأثیر اقدامات دارندگان بلندمدت آن (LTH) قرار دارد. انباشت آنها باعث افزایش قیمت می‌شود، در حالی که فروش این توکن باعث کاهش شدید سرمایه می‌شود.

در مورد توکن بومی ریپل، این سرمایه‌گذاران بلندمدت الگویی برای جابجایی دارایی‌های خود به صورت ماهانه تعیین قیمت کرده‌اند. اما به تازگی، متریک مصرف سن که حجم کل جابجایی را با زمان از آخرین جابجایی ضرب می‌کند، در چند روز گذشته افزایش یافته است.

این تحولات غیرمنتظره نشان می‌دهند که افراد نگهدارنده XRP در شرایط نامعلوم، دارایی‌های خود را منتقل می‌کنند. این ممکن است نشانه‌ای از تلاش آن‌ها برای فروش دارایی‌های خود به منظور حفظ سود یا جبران زیان باشد.

سن مصرف XRP. منبع: Santiment
سن مصرف XRP. منبع: Santiment

در برخی موارد، آلتکوین ممکن است با موانعی در راه توسعه مواجه شود، بنابراین باید آن را نادیده بگیریم.

به اضافه اینکه، درصد مشارکت کل دارندگان XRP نیز به طور چشمگیری انتقال یافته است. تعداد کل سرمایه‌گذارانی که تراکنش‌ها را در شبکه انجام می‌دهند، از دسامبر ۲۰۲۳ به سرعت کاهش یافته است.

این کاهش تاکنون ادامه یافته است که نشان از وضعیت منفی ارزهای دیجیتال می‌باشد.

آدرس های فعال XRP. منبع: Santiment
آدرس های فعال XRP. منبع: Santiment

کاهش تعداد آدرس‌های فعال نشان‌دهنده کاهش مشارکت است، که این ممکن است منجر به نزول قیمت XRP گردد.

در معاملات، قیمت XRP با ارزش ۰.۵۳ دلار، توانست از سطح ۲۳.۶٪ بازگشت فیبوناچی به عنوان پشتیبانی استفاده کند. این سطح به عنوان حمایت اصلی در بازار نزولی شناخته می‌شود و ایستادن بالای این سطح در شرایط نزولی بازار از افزایش زیاد آن جلوگیری می‌کند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

این سطح قرار گرفته در حدود ۰.۵۱ دلار، شاید هدف احتمالی XRP باشد. عوامل مورد نظر، در صورت شروع کاهش، ممکن است باعث کاهش قیمت XRP به این سطح شود. از دست دادن این حد نیز ممکن است با توجه به نقطه پشتیبانی مهم، که می‌تواند آلت‌کوین را به سمت ۰.۵۰ دلار یا حتی کمتر ببرد، معنای از دست دادن پشتیبانی از روند صعودی باشد.

تحلیل قیمت XRP. منبع: TradingView
تحلیل قیمت XRP. منبع: TradingView

با این وجود، اگر نشانه‌های گسترده‌تر بازار برای حمایت از روند صعودی تدریجی همچنان باقی بمانند، XRP قادر خواهد بود از کاهش قیمت جلوگیری نموده و به افزایش ادامه دهد. در نتیجه، توجیه تز نزولی غیرقانونی خواهد شد و این ارز دیجیتال می‌تواند تا به ۰.۵۶ دلار ارتقا یابد.

منبع: beincrypto. com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها