آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

احتمال بازیابی قیمت ریپل کاهش یافته است، آینده چه می شود؟

احتمال بازیابی قیمت ریپل کاهش یافته است، آینده چه می شود؟

احتمال بازیابی قیمت ریپل کاهش یافته است، آینده چه می شود؟

به گزارش زوم ارز، قیمت ریپل (XRP) اخیراً کاهش یافته است و احتمال بازیابی آن نیز کاهش یافته است.

یکی از عوامل اصلی که باعث عدم فعالیت افرادی که دارای XRP هستند می‌شود، خوش‌بینی زیاد آنها است که موجب بی‌اهمیت شدن اقداماتشان می‌گردد.

سرمایه گذاران ریپل تلاش می کنند اما نه خیلی سخت

قیمت XRP بدون شک تحت تأثیر تلاش و مشارکت ناکافی سرمایه‌گذاران است که اشاره شده است. دارندگان XRP ضعیف هستند و بر قدرت بازیابی تأثیر می‌گذارند.

سطح کم تقاضا دیده می‌شود، زیرا تعداد میانگین آدرس‌های فعالی کمتر از ۲۰۰۰۰ در روز است. این کمبود فعالیت نشان‌دهنده کاهش تعداد معاملات کوتاه‌مدت و نگرانی درباره خسارت‌های ممکن است.

آدرس های فعال XRP. منبع: Santiment
آدرس های فعال XRP. منبع: Santiment

با این حال، با وجود مشارکت نه چندان فعال، اعتقاد کاربران XRP به ارز دیجیتال همچنان قوی است. این امر را می‌توان در افزایش میانگین سن معاملاتی XRP مشاهده کرد که نشان‌دهنده روند صعودی است. افزایش این میانگین نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران XRP به طولانی‌مدت به دارایی خود اعتماد دارند و به پتانسیل آینده آن ایمان دارند.

افزایش MCA همچنین نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران از انتقال دارایی‌های خود خودداری می‌کنند. به جای شرکت در معاملات مکرر، آنها تصمیم می‌گیرند دارایی‌های خود را نگهداری کنند، که نشان از اعتقاد آنها به XRP به مدت طولانی است. این نوع رفتار معمولاً نشان‌دهنده اعتماد به پایداری نهایی ارزهای دیجیتال است.

XRP میانگین سن سکه. منبع: Santiment
XRP میانگین سن سکه. منبع: Santiment

با توجه به پاینه‌ی فعلی سطح آدرس‌های فعال روزانه، نگران‌کننده است، اما اعتقاد قوی به افزایش در MCA مشخص شده است که یک پوشش نقره‌ای را ایجاد می‌کند. درصورت ادامه این روند، ممکن است تاثیر مثبتی بر روند قیمت XRP داشته باشد و به بهبود بالقوه کمک کند، زیرا دارندگان بلندمدت معمولاً به استحکام بازار کمک می‌کنند.

پیش‌بینی قیمت XRP: پیش‌روی بلندی

قیمت XRP در حدود ۰.۴۳ دلار معامله می‌شود و در طی ۲۴ ساعت گذشته از کمترین سطح خود یعنی ۰.۴۱ دلار بهبودی نشان داده است. بر اساس نظرات متخصصان، قیمت XRP احتمالاً زیر ۰.۴۶ دلار خواهد بود. با این حال، نقض این پیشبینی می‌تواند به کاهش ضررهای اخیر کمک کند.

تحلیل قیمت XRP. منبع: TradingView
تحلیل قیمت XRP. منبع: TradingView

اگر اما نشانه های نزولی بر آلتکوین تسلط داشته باشند، ممکن است قیمت XRP دوباره به حمایت بحرانی ۰.۴۱ دلار برسد و این موضوع باعث لغو گرایش صعودی شده و توجه به کاهش بیشتر می‌شود.

منبع: beincrypto.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده