لایت فارکس

اطلاعیه: سرمایه گذاران ریپل (XRP) منتظر اطلاعیه مهمی در ۲۹ سپتامبر باشند.

آیا ریپل (XRP) در آستانه شکست قیمت است؟

اطلاعیه: سرمایه گذاران ریپل (XRP) منتظر اطلاعیه مهمی در ۲۹ سپتامبر باشند.

به گزارش زوم ارز، بحث برانگیزترین پرونده در دنیای کریپتو سالهاست که ادامه دارد و سرمایه گذاران XRP Coin از آن راضی نیستند. این واقعیت که SEC ریپل را هدف قرار داده است، سال ها عملکرد XRP Coin را سرکوب کرده است. اکنون که قضاوت خلاصه به نفع ریپل صادر شده است، SEC به مبارزه خود برای تغییر جزر و مد ادامه می دهد. بنابراین، وضعیت فعلی چگونه است؟

ریپل ۲۹ سپتامبر (XRP)

براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل

Ripple Labs اخیراً اعلامیه جشن Ripple Proper Party را که یک رویداد جشن است، مدت کوتاهی پس از قضاوت خلاصه به اشتراک گذاشت. رویداد جشن جامعه در ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۳ در نیویورک برگزار می شود و ثبت نام در حال حاضر باز است. آیا فقط همین است؟ Ripple قصد دارد اقدامات لازم را برای IPO پس از شکایت انجام دهد. اگر توسعه، طرح، یا اعلامیه قابل توجهی در رابطه با شکایت یا IPO وجود دارد، باید انتظار داشته باشیم که آن را در ۲۹ سپتامبر ببینیم.

سرمایه گذاران سکه ریپل (XRP) منتظر اعلامیه مهمی در 29 سپتامبر هستند

در روزهای آینده، ممکن است شاهد گمانه زنی هایی باشیم مبنی بر اینکه ریپل اعلامیه مهمی در رابطه با شکایت یا موضوع دیگری در این رویداد خواهد داد. این وضعیت ممکن است باعث افزایش قیمت نیز شود. در زمان نوشتن، قیمت سکه XRP درست زیر سطح حمایت بحرانی ۰.۵ دلار معامله می شود. همانطور که انتظار می رفت، درخواست تجدید نظر باعث کاهش قیمت شد و احساسات کلی بازار از کاهش حمایت کرد.

وکیل دعوی ریپل

وکیل جان دیتون، به نمایندگی از سرمایه گذاران توکن XRP، مطمئن است که هیچ اعلامیه تسویه حساب با SEC ایالات متحده وجود نخواهد داشت. دلیل این امر این است که تسویه حساب تنها در صورت بروز تحولات عمده در پرونده Coinbase در مقابل SEC انجام می شود. علاوه بر این، وکیل احتمال IPO را ضعیف می داند زیرا درخواست IPO در صلاحیت SEC است.

“SEC در حال درخواست یک دستور مقدماتی برای فروش آتی XRP شرکتی و یک حکم دائمی علیه مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره است. از آنچه من می بینم، Ripple برای IPO تایید نخواهد شد.”

پس ارتباط بین کیس کوین بیس و ریپل چیست؟ SEC شکایتی علیه کوین بیس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال کشور، به این دلیل تنظیم کرد که به عنوان یک کارگزار، صرافی و آژانس تسویه حساب ثبت نشده فعالیت می کند. این سؤالاتی را در مورد اینکه چگونه مؤسسه می تواند پس از تأیید IPO با این موارد شارژ شود، ایجاد کرد. بسته به نتیجه پرونده Coinbase، Ripple همچنین ممکن است برای IPO خود درخواست تأیید کند و به عنوان مثال از پرونده Coinbase استناد کند.

منبع: en.coin-turk.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده