آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چگونه ریپل وضوح نظارتی نوآوری را تقویت می کند؟

چگونه ریپل وضوح نظارتی نوآوری را تقویت می کند؟

چگونه ریپل وضوح نظارتی نوآوری را تقویت می کند؟

به گزارش زوم ارز، ریپل نیاز به وضوح نظارتی را در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز بیان کرده است.

وضوح مقرراتی به نوآوری دامن می‌زند

Ripple، یک پروتکل پرداخت بلاکچین، همراه با TRM Labs، یک شرکت اطلاعاتی بلاکچین، یک بحث آزاد در مورد نیاز به اطمینان نظارتی در دارایی‌های دیجیتال برگزار کردند. در این بحث، نمایندگانی از سازمان بین‌المللی کمیسیون اوراق بهادار و مقام پولی سنگاپور حضور داشتند. بحث در مورد نوآوری نظارتی به عنوان یک ابزار ضروری برای ترویج پذیرش مسئولانه صحبت شد.

ماهیت بدون مرز تامین مالی غیرمتمرکز با چالش‌هایی مواجه است، از جمله آربیتراژ نظارتی. عدم وجود مقررات یکسان در حوزه‌های قضایی مختلف می‌تواند موانعی را ایجاد کند. در این بحث، نیاز به یک کنسرسیوم جهانی و به اشتراک گذاشتن بیشتر داده‌ها بین نهادهای نظارتی تأکید شد. این با تمرکز بر داده‌ها به عنوان یک عنصر حیاتی برای کاهش خطرات و دستیابی به ثبات مالی مطابقت دارد، که کمیسیون معاملات آتی کالا نیز به آن توجه دارد.

یکی از ایده‌های اصلی که در بحث تکرار شد، “تطابق با طراحی” است. این شرکت معتقد است که ادغام الزامات انطباق در پروتکل‌های DeFi از طریق قراردادهای هوشمند، رویه‌های نظارتی را ساده‌تر می‌کند. این استراتژی هدف دارد محدودیت‌های نظارتی را کاهش داده، هزینه‌ها را به حداقل رسانده و کیفیت محصولات مالی را برای کاربران نهایی افزایش دهد.

پاسخ ریپل به بهره برداری

در طی این بحث‌ها، شرکت ریپل با یک شکست مواجه شد زیرا کیف پول شخصی کریس لارسن تازه‌ترین قربانی یک حمله هک شده است. ریچارد تنگ، مدیرعامل بایننس، به سرعت اقدام کرد و آدرس هکر را مسدود کرد، همچنین همکاری بین بازیگران این صنعت را نیز برجسته ساخت.

کریس لارسن توضیح داد که این نقض، به حساب‌های شخصی او و نه به زیرساخت ریپل یا توکن XRP متوجه شده است.

ویژگی AMM XRP Ledger با چالش هایی مواجه است

تیم توسعه Ripple پس از انتشار اصلاحیه XLS-30D که ویژگی Automated Market Maker   را در XRP Ledger معرفی کرد، مشکلات فنی را شناسایی کرد. آزمایش‌های یکپارچه‌سازی نشان داد که اگر کارمزد معاملات به زیر ۰.۰۱ درصد کاهش یابد، ممکن است تاخیرهایی در معاملات AMM رخ دهد. Ripple به سرعت به این مشکلات پرداخت و تاکید کرد که به اصلاح عملکردهای جدید افزوده شده متعهد است.

پس از هکی که در ۳۱ ژانویه رخ داد، ارزش XRP به ۰.۴۸ دلار کاهش یافت که کمترین سطح آن از ۱۹ اکتبر سال گذشته بود.

سرمایه‌گذاران بزرگ، که به آنها نهنگ نیز اشاره می‌شود، به سرعت موقعیت خود را تغییر دادند. ابزار Santiment’s Supply by Addresses نشان می‌دهد که تعداد کیف‌پول‌هایی که حداقل یک میلیون XRP دارند، از ۱۹۸۶ کیف‌پول در تاریخ ۲۸ ژانویه به ۱۹۵۸ کیف‌پول در تاریخ ۳ فوریه کاهش یافته است. این نشان می‌دهد که برخی از سرمایه‌گذاران بزرگ در حال فروش یا کاهش دارایی‌های خود هستند.

به گفته CoinGecko، قیمت فعلی XRP حدود ۰.۵۲ دلار است که نشان دهنده کاهش ۲.۱ درصدی در هفته گذشته است.


منبع: crypto.news

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید