آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شرکت Ripple با اتهام حل و فصل محرمانه، اکسچنج GCC را به دادگاه می‌کشاند!👨🏻‍⚖️

شرکت Ripple با اتهام حل و فصل محرمانه، اکسچنج GCC را به دادگاه می‌کشاند!

به گزارش زوم ارز، GCC Exchange UK Ltd، یک ارائه‌دهنده خدمات انتقال پول جهانی، موفق شده است یک اختلاف حقوقی را با شرکت Ripple به صورت موفقیت‌آمیز حل کند. این اعلام در یک توییت توسط WrathofKahneman انجام شده است.

تسویه حساب محرمانه

شرکت Ripple ادعا می‌کند که GCC Exchange، یک صرافی مالی، با امضای یک توافقنامه تسویه محرمانه و عدم قبول مسئولیت، صورت‌حساب‌های معوق و هزینه‌های تأخیر مرتبط با بیش از ۴۰,۰۰۰ تراکنش XRP را نادیده گرفته است. این دعوا در دیوان عالی دادگستری انگلستان و ولز مطرح شده و در ماه سپتامبر به تسویه حساب‌های معوق و پرداخت هزینه‌های تأخیر به مبلغ ۱۴.۹ میلیون دلار دست می‌یابد.

مدیر GCC Exchange UK Ltd در یک مصاحبه اختصاصی، اطلاعاتی درباره تسویه حساب فاش کرده است. او تأیید می‌کند که این توافقنامه وجود دارد و هر دو طرف بدون پذیرش مسئولیت، آن را منعقد کرده‌اند. او این توافق را به عنوان یک پیشرفت مثبت برای GCC Exchange UK Ltd ارزیابی می‌کند و به شرکت امکان می‌دهد بر روی راهبرد استراتژیک و رشد خود تمرکز کند.

GCC Exchange UK Ltd، که در حوزه صرافی در کشورهای هند، بنگلادش و پاکستان فعالیت دارد، در حال گسترش به کشورهای آفریقایی مانند کنیا و غنا است. مدیر یاش تمرکز خود را بر روی گسترش استراتژیک شبکه شعب و بهبود خدمات مشتریان از طریق آموزش کارکنان قرار داده است.

دادخواست SEC در مقابل Ripple معلق

SEC پس از صدور حکم قضایی توسط قاضی آنالیزا تورس که ریپل را متهم به نقض قوانین مربوط به تراکنش‌های ثبت‌نشده دانست، درخواستی برای افشای صورت‌های مالی و قراردادهای فروش نهادی خود برای سال مالی ۲۰۲۲-۲۰۲۳ از ریپل خواستار شده است.

با این حال، ریپل اعتراض خود را مطرح کرده و SEC در تلاش است تا آنها را مجبور به ارائه اسناد خاص کند. هر دو طرف مهلت یک ماهه برای ارائه مدارک خود دارند، که در طول این دوره انتظار می‌رود توافقی احتمالی درباره نحوه حل این خلافی قانونی بین آنها شکل گیرد.


منبع: coinpedia.org

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده