آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شرکت ریپل می تواند ۳۰۰ میلیون واحد ریپل در ماه جولای از ذخایر خزانه داری بفروشد

شرکت ریپل می تواند 300 میلیون واحد ریپل در ماه جولای از ذخایر خزانه داری بفروشد

شرکت ریپل می تواند ۳۰۰ میلیون واحد ریپل در ماه جولای از ذخایر خزانه داری بفروشد

به گزارش زوم ارز، ریپل ذخیره خود را برای فروش ماهانه محصول XRP خود آماده کرده است. این شرکت مقداری از ۳۰۰ میلیون توکن XRP را با ارزش ۱۴۵.۵۰ میلیون دلار برای فروش در ماه جولای رزرو کرده است.

هر ماه، Ripple به عنوان بزرگترین دارنده XRP و مالک قابلیت توسعه XRP Ledger، بخشی از ذخایر خود را عرضه می‌کند و با افزایش عرضه، موجودی XRP در گردش افزایش می‌یابد.

به طور معمول، شرکت ۱ میلیارد XRP با ارزش ۴۸۵ میلیون دلار را در ۱ ژوئیه منتشر کرد. این انتقال از دو حساب با برچسب‌های “ریپل (۲۴)” و “ریپل (۲۵)” از طریق سیستم ذخیره XRP Ledger انجام شد.

به علاوه از ۲۰۰ میلیون توکن معمولی ماهانه که به خزانه ارسال می‌شود، حساب جایگزین “ریپل” ۳۵، مداوماً ۱۰۰ میلیون XRP دیگر را به حساب “ریپل ۱” اضافه می‌کند. این ممکن است نشاندهنده آمادگی شرکت برای یک تغییر بزرگتر در این ماه باشد.

ذخایر ریپل و فعالیت سپرده در جولای

همان‌طور که ریپل (۲۴) به تدریج توسعه یافت، در ماه جولای، ۲۰۰ میلیون XRP را به ریپل (۱) برای فروش ارسال کرد. در ادامه، این حساب ۳۰۰ میلیون توکن را به ریپل (۱۲) منتقل کرد و مبلغ مربوطه را برای یک امانت که تا نوامبر ۲۰۲۷ است، قفل نمود.

به دورانی ، «ریپل (۲۵)» ، ۵۰۰ میلیون توکن XRP را به «ریپل (۱۳)» ارسال کرد و آنها را تا اکتبر ۲۰۲۷ قفل کرد. تمام این تراکنش‌ها قابل تأئید است و می‌توان آنها را از طریق کاوشگر بلاک اسکن XRP در زنجیره بلوک تأیید کرد.

از سال ۲۰۱۷، ریپل، هنگامی که عملیات امان‌گذاری را اجرا کرد، به طور منظم بیش از ۳۵۰ میلیون XRP را برای تخلیه‌های ماهانه خود رزرو نکرد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

گاهی اوقات شرکت بخشی از ذخایر XRP خود را نگه می‌دارد و منتظر فرصت مناسب برای فروش در ماه‌های آینده می‌ماند. اما در برخی موارد، مشاهده شده است که مقداری از این ذخایر کمتر از مقدار قبلی فروخته شده و هیچ وقت میزان ۴۰۰ میلیون XRP را در ماه‌های گذشته فراتر نبرده است.

در نیمه اول سال ۲۰۲۴، فروش ریپل به ترتیب ٢٢۶ میلیون، ٢۶٠ میلیون، ٢۴٠ میلیون، ٢٠٠ میلیون، ٢٠٠ میلیون و ۴٠٠ میلیون دلار بود.

در سال ۲۰۱۷، ریپل بیشتر به دلیل شکایت‌های سرمایه‌گذاران در خصوص عدم شفافیت در تخلیه‌های جاری خود، مورد توجه قرار گرفت. این اقدام باعث تأثیر قابل مشاهده‌ای بر روی قیمت‌ها شد. با این‌حال، با افزایش شفافیت، هنوز هم اثرات تورم عرضه بر عملکرد XRP قابل توجه بوده و تأثیر گذار است.

تحلیل ریپل در میان فروش ریپل

توجه به این نکته حائز اهمیت است که چه تأثیری می‌تواند فروش مستقیم ریپل بر روند قیمت XRP داشته باشد، در نظر گرفته شود که این عملیات فروش باعث فشار عرضه در بازار می‌شود که ممکن است به خرابی موقت در قیمت XRP منجر شود. از نظر تاریخی، در اکثر مواردی که ریپل توکن‌های خود را به فروش می‌رساند، بازار XRP به شکل محلی تحت تأثیر قرار گرفته و خرابی‌هایی را تجربه کرده است.

از سال تا به امروز، فقط پنج روز از ۱۴ روز فروش، با قیمت مثبت بودند: ۵ و ۱۱ فوریه، ۱۴ آوریل، و ۱۳ و ۲۰ می. تمام ۹ روز باقیمانده حوادث محلی بودند که نشان می دهند حریم خصوصی فعالیت های شرکت چقدر مهم است.

به علاوه، در چهار ماه اول از شش ماه اول سال ۲۰۲۴، XRP از سال تا کنون عملکرد منفی ماهانه داشته است.

تا زمان نگارش این مقاله، XRP به قیمت ۰.۴۸۴ دلار معامله می‌شود. بنابراین، سرمایه‌گذاران باید با دقت روند کاهشی ریپل در ماه جولای را نظارت کنند زیرا ممکن است روند صعودی مورد انتظار در این دوره کاهش یابد.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده