آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فرنچ هیل: درباره چشم‌انداز قانون جدید ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۴، خوش‌بین است.

فرنچ هیل: درباره چشم‌انداز قانون جدید ارزهای دیجیتال در سال 2024، خوش‌بین است.

فرنچ هیل: درباره چشم‌انداز قانون جدید ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۴، خوش‌بین است.

به گزارش زوم ارز، به گفته فرنچ هیل، نماینده برتر جمهوری خواه، وجود لایحه برای تنظیم استیبل کوین‌ها و لایحه‌ای که بر ساختار بازار در سال ۲۰۲۴ تمرکز دارد، به نظر او خوش بینانه است. او همچنین آمادگی خود را برای شنیدن نظرات دیگران اعلام کرده است. درباره تامین مالی غیرقانونی نیز نماینده های برجسته دموکرات اظهار نظر کردند.

فرنچ هیل، نماینده ایالت آرکانزاس، در مورد قانون شفافیت برای استیبل کوین های پرداخت و قانون نوآوری و فناوری مالی برای قرن بیست و یکم صحبت کرد. این دو قانون در حال پیشرفت هستند. نمایندگان کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در سال گذشته در یک رویدادی که توسط بنیاد دموکراسی های دفاعی برگزار شد، به این موضوع پرداختند.

در طول یک بحث میزگرد، هیل گفت: “من هنوز به امید تحقق این لوایح در سال ۲۰۲۴ هستم.” “من از هر جلسه ای که در آن شرکت کرده‌ام، بدون توجه به اینکه در دو حزب یا در دولت بوده باشد، بسیار راضی بوده‌ام. اما یک مشکل زمانبندی وجود دارد، و همانطور که می‌دانید، زمانبندی همه چیز در سیاست مهم است. وقتی دارید با چیزهای زیادی سروکار دارید، همه ما در حال حرکت در آن هستیم.”

هیل رهبری پانل متمرکز بر دارایی‌های دیجیتال کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان را بر عهده دارد و همراه با رئیس کمیته، پاتریک تی. زحمتی را در طول تابستان به عهده گرفته و دو لایحه ارائه کرده است که استیبل کوین‌ها را در سطح فدرال تنظیم می‌کنند و رویکردی جامع برای ساختار بازار ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهند.

بعد از پیشبرد این لوایح، هیل گفته است که هر تغییری یا پیشنهادی را پذیرفته و در پاییز به کار روی این متون پرداخته‌اند.

“ما در پایان سال ۲۰۲۳ با یک پیش نویس بسیار خوب از لایحه چارچوب نظارتی مناسب برای هدف به پایان رسیدیم و همچنان در تعامل با همکاران خود در زمینه تنظیم استیبل کوین فعالیت می‌کنیم. هیل گفت: “در دولت و در محیط نظارتی، چگونه می‌توان بهترین نتیجه را برای حسابرسی استیبل کوین‌ها به دست آورد.”

آیا منابع مالی غیرقانونی در این صورت‌حساب‌ها وجود دارد؟

مقابله با پولشویی و تأمین مالی تروریسم، از جمله ادعای استفاده از رمزارزها در این عملیات ها، نگرانی های برخی قانونگذاران و دولت بایدن را به همراه داشته است. سناتور الیزابت وارن از ایالت ماساچوست، در سال گذشته لایحه ای را مطرح کرد که هدف آن تقویت الزامات قوانین رازداری بانکی، از جمله شناخت مشتریان، برای اکتشافگران، اعتبارسنجی کنندگان، ارائه دهندگان کیف پول و سایر افراد مرتبط است.

سناتور شرود براون از ایالت اوهایو، رئیس کمیته بانکداری سنا که در تدوین لوایح مربوط به رمزنگاری نقش مهمی دارد، اعلام کرده است که در حال مذاکره برای تدوین یک لایحه هستند که به منظور جلوگیری از پولشویی با استفاده از دارایی های دیجیتال، اقداماتی را اتخاذ کند.

فرنچ هیل، نماینده برتر جمهوری خواه، پس از جلسه پانل روز دوشنبه، به خبرنگاران گفت که او، مک‌هنری و دیگران در تلاش هستند تا “محلی را پیدا کنند که بتوانند ویژگی‌هایی را در دو لایحه موجود یا در یک لایحه دیگر ارائه دهند. نگرانی اعضا درباره تأمین مالی غیرقانونی که تاکنون به آن پرداخته نشده است.”

وی افزود: “ما با مواردی که در اصلاحات و در تهیه پیش‌نویس لایحه استیبل کوین و یک لایحه مناسب برای دستاوردهای مورد نظر مواجه شده‌ایم، اما تا حدی که سناتور براون و سناتور وارن به دنبال چیزی مثبت و سازنده هستند، دولت بایدن از آن حمایت می‌کند و ما نیز می‌توانیم در مجلس این حمایت را ارائه دهیم. خوشحالیم که به آن گوش می‌دهیم.”

هیل همچنین تأیید کرد که در متن ساختار بازار، یک ماده AML وجود دارد.


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده