آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

واکنش خالق کاردانو به اخبار مهم

بنیانگذار کاردانو به‌ روزرسانی استراتژی رول آپ شبکه را ارائه می‌کند

واکنش خالق کاردانو به اخبار مهم

در توییت اخیر، چارلز هاسکینسون، خالق کاردانو، هیجان خود را از موفقیت کارگاه CIP-1694 که در ادینبورگ برگزار شد، ابراز کرد. این رویداد گروه متنوعی از علاقه مندان را با بیش از ۱۰۰۰ شرکت کننده از سرتاسر جهان، که در قاره ها قرار داشتند، جذب کرد.

هاسکینسون از جامعه به دلیل مشارکت فعال آن در کارگاه و ادغام در این فرآیند تقدیر کرد. او بر اهمیت این همکاری تاکید کرد، زیرا لحن مثبتی برای آینده کاردانو ایجاد می‌کند و بر قدرت جامعه پر جنب و جوش آن تأکید می‌کند، که به اعتقاد او در فضای ارز دیجیتال بی‌رقیب است.

با این حال، در حالی که کارگاه مورد تحسین قرار گرفت و فداکاری جامعه کاردانو را به نمایش گذاشت، توکن بومی بلاکچین، ADA، هنوز همان شور و شوق را نشان نداده است.

علی‌رغم معاملات در یک الگوی صعودی در ماه گذشته، ADA برای پیشی گرفتن از منطقه بحرانی بین ۰.۳ تا ۰.۳۲ دلار به ازای هر توکن تلاش کرده است. این مقاومت نشان‌دهنده یک سناریوی نزولی در کوتاه‌مدت است که بر اهمیت شکستن این آستانه برای آغاز روند صعودی تاکید می‌کند.

برخی ممکن است فکر کنند که پیشرفت کاردانو، همانطور که در کارگاه‌ها و بحث‌های جاری برجسته شده است، ممکن است برای ایجاد یک افزایش قابل توجه در ارزش ADA کافی نباشد. ممکن است ادعا شود که تحولات بنیادی و گزارش‌های اضافی ممکن است برای تغییر احساسات سرمایه‌گذاران به سمت چشم‌انداز صعودی‌تر لازم باشد.

از آنجایی که کاردانو در تلاش است تا خود را به عنوان یک سازمان کاملاً غیرمتمرکز خودمختار تثبیت کند، اشتیاق هاسکینسون و مشارکت متعهدانه جامعه کاردانو پایه محکمی برای آینده پروژه ایجاد می کند. با این وجود، باید دید که این تحولات چگونه به افزایش ملموس قیمت ADA تبدیل خواهد شد و فعالان بازار قطعا منتظر کاتالیزورهایی هستند که به طور بالقوه می توانند مسیر توکن را تغییر دهند.

منبع: U.Today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده