آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

معامله‌گر SOL: چهار توکن Solana به ارزش ۲۴۵۰۰۰ دلار و سود ۵۶۰۰۰٪ در ۵ روز

معامله‌گر SOL: چهار توکن Solana به ارزش ۲۴۵,۰۰۰ دلار و سود ۵۶,۰۰۰٪ در ۵ روز

به گزارش زوم ارز، یک تاجر ارز رمزنگاری شده در مدت زمان پنج روز تنها با ۴ توکن Solana به ارزش حدود ۲۴۵,۰۰۰ دلار، ۲۲۵۰ SOL را تبدیل کرده است. این معامله سود بسیار بالایی به اندازه ۵۶,۰۰۰٪ را به دنبال داشته است. این ارز دیجیتال به تازگی وارد بازار تجارت شده بود.

طبق تحلیل زنجیره‌ای Lookonchain، تاجر ارز رمزنگاری شده توانست در ۱۰ دقیقه اولیه معاملات توکن BORK را شناسایی کند و به سرعت ۴ توکن SOL را خریداری کند، به ازای ۱.۲ میلیارد BORK.

گزارش نشان می‌دهد که پس از افزایش قیمت ارز دیجیتال، تاجر ۸۸۸ میلیون توکن BORK را با قیمت ۱۴۵۴ SOL فروخته و هنوز ۳۱۱.۴ میلیون BORK به ارزش تقریبی ۸۰۰ توکن SOL در دست دارد. این اطلاعات بر روی زنجیره ثبت شده‌اند.

به این تاجر توانست با خرید ۴ دلار SOL در مدت ۵ روز، ۲۲۵۰ دلار SOL به دست آورد که به معنای ۵۶۳ برابر شدن سرمایه‌اش است.

او در ۱۰ دقیقه اولیه باز شدن معاملات، قیمت BORK را مشاهده و خریداری کرد. ابتدا با ۴ دلار SOL 1.2 میلیارد دلار BORK را خریداری کرد و سپس ۸۸۸ میلیون دلار BORK را با قیمت ۱۴۵۴ دلار SOL فروخت.

در حال حاضر، او هنوز ۳۱۱.۴ میلیون دلار BORK (معادل ۸۰۰ دلار SOL) را در اختیار دارد.

اکوسیستم Solana در حال بهبود است و قیمت آن پس از فروپاشی صرافی دیجیتال FTX، که بنیانگذار آن سام بنکمن-فرید از حامیان سخت آن بود، بهبود یافته است. این باعث شده است که ارتباط و تأثیر نظام فروش و اکوسیستم Solana تقویت شود. اخیراً، سام بنکمن-فرید به اتهاماتی مربوط به کلاهبرداری و پولشویی متهم شده

در واکنش به پست Lookonchain در پلتفرم میکروبلاگینگ X ، چندین کاربر پیشنهاد کردند که این یک مورد تجارت داخلی است که احتمالاً از سوی یک توسعه دهنده درگیر در مزیت تجاری $BORK اطلاعات مربوط به خط لوله توسعه و لیست آن است. برنامه زمانی.

تحلیلگران معتقدند قیمت SOL ممکن است همچنان در حال افزایش باشد، با این حال، یک استراتژیست محبوب ارزهای رمزپایه که پس از اعلام دقیق پایین ترین سطح بازار نزولی بیت کوین در سال ۲۰۱۸ بالای ۳۰۰۰ دلار، طرفداران زیادی در رسانه های اجتماعی به دست آورده است و پیش بینی می کند که در آینده نزدیک افزایش چشمگیری برای آن داشته باشد.

همانطور که CryptoGlobe گزارش کرد، یک معامله گر محبوب ارزهای دیجیتال اخیراً گفته است که پس از تجزیه و تحلیل قیمت ارز دیجیتال در برابر پلتفرم قراردادهای هوشمند پیشرو اتریوم  در پلتفرم قرارداد هوشمند Solana که تا سال ۲۰۲۴ عرضه می شود، “بیش از حد صعودی” است.


منبع: cryptoglobe.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده