آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

صرافی کوئیک سواپ quickswap

صرافی کوئیک سواپ quickswap

آموزش صرافی کوئیک سواپ، امروزه صرافی های غیرمتمرکز بسیاری روی کار آمده اند که یکی از آنها صرافی کوئیک سواپ QuickSwap می باشد. این صرافی به عنوان یک AMM یا بازارساز خودکار، کار خود را از اواخر سال ۲۰۲۰ شروع کرد.

کوئیک سواپ قصد دارد تا پلتفرمی را برای مبادله ارزهای دیجیتال به همراه هزینه های کم به کاربران ارائه دهد. در ادامه مقاله به معرفی کامل این صرافی خواهیم پرداخت. همچنین عملکرد و ویژگی های صرافی کوئیک سواپ QuickSwap را بیان خواهیم نمود. اگر قصد استفاده از این صرافی را دارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ارز این صرافی ارز دیجیتال کوئیک هست برای مطالعه بیشتر و آشنایی در مورد این ارز دیجیتال کلیک کنید

صرافی کوئیک سواپ QuickSwap

صرافی کوئیک سواپ QuickSwap
صرافی کوئیک سواپ QuickSwap

کوئیک سواپ QuickSwap یکی از صرافی های غیرمتمرکز می باشد که اخیرا توسعه یافته است و برای افزایش مقیاس پذیری شبکه از راه حل لایه ۲ پالی گان Polygon استفاده می نماید. کوئیک سواپ همانند سایر صرافی های غیرمتمرکز یا DEX عمل می کند و هر کسی می تواند با استفاده از این صرافی توکن های ERC-20 خود را مبادله کند. لازم به ذکر است که این صرافی همانند سوشی سواپ، فورک صرافی یونی سواپ می باشد.

در پلتفرم کوئیک سواپ ارائه دهندگان نقدینگی هم با استفاده از فرصت های استخراج نقدینگی و هم با ایجاد ییلد فارمینگ  Yield Farming تشویق می شوند. ارائه دهندگان نقدینگی علاوه بر دریافت بخشی از کارمزد معاملات که توسط پلتفرم در هر معامله دریافت می شود، تعدادی از توکن های بومی کوئیک QUICK را برای مشارکت در تامین نقدینگی جمع آوری می کنند.

این امر به ارائه دهندگان نقدینگی سهمی در پلتفرم کوئیک سواپ می دهد زیرا پروتکل توسط دارندگان توکن کوئیک QUICK کنترل می شود. افرادی که این توکن را در اختیار دارند می توانند پیشنهادهایی ارائه دهند و به آن پیشنهادات رای دهند. تا پارامترهای مورد استفاده را اصلاح و یا اضافه کنند.

معرفی پالی گان Polygon یا شبکه ماتیک MATIC سابق

معرفی پالی گان Polygon یا شبکه ماتیک MATIC سابق
معرفی پالی گان Polygon یا شبکه ماتیک MATIC سابق

پالی گان Polygon پلتفرمی است که کوئیک سواپ بر اساس آن ساخته شده است. پالی گان یک پروتکل مبتنی بر اتریوم است. این شبکه از Proof of Stake و پلاسما Plasma برای ایجاد محیطی استفاده می کند که در ان توسعه دهندگان قادرند به راحتی و به سرعت برنامه های کاربردی سازگار با اتریوم را مستقر کنند.

محبوبیت شبکه پالی گان Polygon یا ماتیک سابق ناشی از سرعت آن به عنوان راه حل مقیاس پذیری و کارمزد گس پایین است. از انجا که این شبکه با ماشین مجازی اتریوم یا EVM سازگار است، توسعه دهندگان می توانند DAppهای موجود یا همان برنامه های غیرمتمرکز مانند یونی سواپ UniSwap را در زنجیره جانبی انشعاب دهند.


بررسی تاریخچه و بنیانگذاران صرافی کوئیک سواپ QuichSwap

بررسی تاریخچه و بنیانگذاران صرافی کوئیک سواپ QuichSwap
بررسی تاریخچه و بنیانگذاران صرافی کوئیک سواپ QuichSwap

در اواخر سال ۲۰۲۰ یعنی ماه اکتبر جمعی از توسعه دهندگان به فکر راه اندازی صرافی غیرمتمرکز کوئیک سواپ افتادند. بر خلاف دیگر فورک های صرافی یونی سواپ، صرافی غیرمتمرکز کوئیک سواپ تیم توسعه دهنده و یا بنیانگذار خود را معرفی نموده است. این افراد تجربه برجسته ای در اکوسیستم اتریوم دارند.

یکی از بنیانگذاران این پلتفرم Nick Mudge است. این فرد یکی از برنامه نویس های قرارداد هوشمند و توسعه دهندگان وب است و تجربه زیادی در زمینه برنامه نویسی بلاکچین دارد. لازم به ذکر است که این فرد نویسنده استانداردهایERC-998 ، ERC-1538 و EIP-2535 می باشد.

از دیگر بنیانگذاران پلتفرم کوئیک سواپ می توان به Sameep Singhania اشاره کرد. این فرد دارای ۲ سال تجربه در زمینه بکارگیری بلاکچین در کسب و کارهای مختلف می باشد. علاوه بر این سامیپ سینگانیا تمرکز خود را در به کارگیری فناوری های غیرمتمرکز و کاربرد آن در دنیای واقعی گذاشته است.


عملکرد صرافی کوئیک سواپ QuickSwap چگونه است؟

عملکرد صرافی کوئیک سواپ QuickSwap چگونه است؟
عملکرد صرافی کوئیک سواپ QuickSwap چگونه است؟

پلتفرم کوئیک سواپ همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد، از مدل بازارساز خودکار یا AMM استفاده می نماید. در این پلتفرم کاربران به عنوان Maker و یا Taker عمل نمی کنند، بلکه تعامل آنها با یک قرارداد هوشمند می باشد. کاربران می توانند در این پلتفرم با واریز یک جفت ارز نقدینگی را شروع کنند.

در صرافی کوئیک سواپ نیازی به ارائه اطلاعات شخصی و ثبت نام نمی باشد. در واقع این صرافی با استفاده از قراردادهای هوشمند مبادلات را اداره می نماید. کاربران می توانند با اتصال کیف پول های پشتیبان شده توسط صرافی کوئیک سواپ، در این پلتفرم به انجام مبادلات خود بپردازند.


بررسی ویژگی ها و امکانات صرافی کوئیک سواپ

بررسی ویژگی ها و امکانات صرافی کوئیک سواپ QuickSwap
بررسی ویژگی ها و امکانات صرافی کوئیک سواپ QuickSwap

صرافی کوئیک سواپ دارای ویژگی هایی می باشد که آن را نسبت به سایر رقبا متمایز کرده است. این پلتفرم دارای ویژگی های زیر است:

 1. در صرافی کوئیک سواپ QuickSwap لیست کردن دارایی نیازی به مجوز ندارد. در این پلتفرم هر کاربر می تواند توکن با استاندارد ERC-20 را به منظور فراهم کردن نقدینگی لیست کند. به عبارت دیگر می توان گفت برای لیست کردن دارایی نیازی به اجازه شخص ثالث نمی باشد.
 2. در پلتفرم کوئیک سواپ کاربران می توانند به صورت مستقیم و با اتصال کیف پول خود به این صرافی، معاملات را انجام دهند. با این کار، کاربران می توانند بر مدیریت دارایی خود تسلط کامل را داشته باشند.
 3. یکی دیگر از ویژگی ها و امکاناتی که صرافی کوئیک سواپ ارائه می دهد، استخراج نقدینگی است. کاربران می توانند با مشارکت در تایمن نقدینگی، توکن های LP دریافت نمایند و پس از ارسال این نوع از توکن ها به استخراهای نقدینگی، توکن بومی پلتفرم یعنی QUICK را دریافت نمایند.
 4. سرعت انجام تراکنش ها در صرافی کوئیک سواپ بسیار بالاست. سرعت تراکنش ها در صرافی کوئیک سواپ با استفاده از پالی گان بالا می رود. پالی گان می تواند تبادل دارایی ها را با هزینه کم فراهم نماید.
 5. در پلتفرم کوئیک سواپ، کاربرانی که دارای توکن کوئیک QUICK هستند می توانند در ارتباط با تصمیم گیری های پروتکل رای دهند.
 6. ییلد فارمینگ Yield Farming از دیگر امکانات ارائه شده توسط کوئیک سواپ است. در پلتفرم کوئیک سواپ کاربران می توانند با تامین نقدینگی جفت ارزها مقداری از کارمزد تراکنش ها را دریافت نمایند. این مقدار با توجه به سهم آنها از استخر نقدینگی محاسبه خواهد شد.

معرفی توکن کوئیک QUICK

معرفی توکن کوئیک QUICK
معرفی توکن کوئیک QUICK

رمز ارز کوئیک QUICK توکن بومی پلتفرم کوئیک سواپ است. این ارز دیجیتال یکی از توکن های با استاندارد ERC-20 می باشد. توزیع توکن کوئیک به صورت عادلانه صورت گرفته است. لازم به ذکر است که این توکن با هدف ایجاد یک اکوسیستم پایدار طراحی شده است.

از کل توکن های کوئیک، ۹۰ درصد آن به جامعه حاکمیتی تعلق دارد. این میزان به وسیله استخراج نقدینگی عرضه می شود. در پلتفرم کوئیک سواپ برای مشارکت در حاکمیت ارائه دهندگان نقدینگی می توانند توکن کوئیک دریافت نمایند. همچنین می توان گفت در این پلتفرم با در اختیار داشتن توکن کوئیک می توان در ارتباط با پیشنهادهای پروتکل رای داد.


معرفی توکن dQUICK

معرفی توکن dQUICK
معرفی توکن dQUICK

در پلتفرم کوئیک سواپ برای استیک کردن توکن کوئیک QUICK استخر دیگری با نام لانه اژدها یا Dragon’s lair وجود دارد. در این استخر سپرده گذاری یا استیکینگ خطر کمتری نسبت به ترید کردن در ییلد فارمینگ دارد. کاربران می توانند با استیک کردن توکن کوئیک در استخر Dragon’s Lair توکن های dQUICK را به عنوان جایزه دریافت کنند.

کاربرد توکن Dquick در پلتفرک کوئیک سواپ همانند کاربرد توکن COMP در پلتفرم کامپاند می باشد.


بررسی میزان کارمزد صرافی کوئیک سواپ QuickSwap

بررسی میزان کارمزد صرافی کوئیک سواپ QuickSwap
بررسی میزان کارمزد صرافی کوئیک سواپ QuickSwap

در قسمت های قبلی مقاله گفته شد که صرافی کوئیک سواپ بر روی شبکه پالی گان Polygon یا ماتیک سابق اجرا می شود. این موضوع باعث شده است تا این پلتفرم بتواند با استفاده از شبکه پالی گان با کارمزد ۰.۰۰۰۰۱ دلار تراکنش ها را بسیار سریع و در مدت زمان یک ثانیه انجام دهد.

لازم به ذکر است که پلتفرم کوئیک سواپ با استفاده از راه حل های لایه ۲، کارمزد بالای تراکنش ها را کاهش می دهد و سرعت انجام تراکنش ها را افزایش می دهد.


 چه رمز ارزهای در صرافی کوئیک سواپ QuickSwap پشتیبانی می شود

 چه رمز ارزهای در صرافی کوئیک سواپ QuickSwap پشتیبانی می شود
چه رمز ارزهای در صرافی کوئیک سواپ QuickSwap پشتیبانی می شود

در پلتفرم کوئیک سواپ نزدیک به ۱۰۰ ارز دیجیتال وجود دارد. در ادامه شما می توانید چند نمونه از برترین و محبوب ترین ارزهای دیجیتال لیست شده در صرافی کوئیک سواپ را مشاهده نمایید:

 1. ارز MATIC
 2. ارز AAVE
 3. ارز ATOM
 4. ارز AVAX
 5. ارز BNB
 6. ارز ETH

کیف پول های پشتیبانی شده توسط کوئیک سواپ QuickSwap

همانطور که در قسمت های قبلی این مقاله بیان نمودیم، در پلتفرم کوئیک سواپ QuickSwap کاربران می توانند از طریق اتصال کیف پول خود به این پلتفرم به مبادله رمز ارزها بپردازند.

و در پلتفرم کوئیک سواپ نیازی به ثبت نام و احرزاز هویت نمی باشد. در تصویر زیر شما می توانید لیستی از کیف پول های پشتیبان شده توسط صرافی کوئیک سواپ را مشاهده نمایید. در واقع شما می توانید از کیف پول های زیر برای اتصال به پلتفرم استفاده نمایید.

کیف پول های پشتیبانی شده توسط کوئیک سواپ QuickSwap
کیف پول های پشتیبانی شده توسط کوئیک سواپ QuickSwap

آموزش تغییر شبکه کیف پول متامسک

برای کار با صرافی کوئیک سواپ در اینجا ما قصد داریم تا از کیف پول متامسک استفاده نماییم. آیا با نحوه راه اندازی و نصب کیف پول متامسک آشنا هستید؟ شما می توانید با استفاده از آدرس https://zoomarz.com/metamask-wallet-setup به مقاله ” آموزش کیف پول متامسک ” مراجعه نموده و با استفاده از ان به راحتی کیف پول متامسک را نصب نمایید.

پس از نصب کیف پول، باید شبکه آن را به پالی گان تغییر دهید تا بتوانید به صرافی کوئیک سواپ این کیف پول را متصل نمایید. برای این کار کافیست تا تنظیماتی که در ادامه بیان می کنیم را انجام دهید.

۱.در ابتدا گزینه مشخص شده در تصویر زیر را انتخاب نمایید، سپس به بخش تنظیمات یا Settings مراجعه کنید.

تنظیمات
تنظیمات

۲.در این قسمت پس از انتخاب گزینه Networks بر روی Add Network کلیک کنید.

گزینه Networks
گزینه Networks

3.در این مرحله اطلاعات زیر را به ترتیب در قسمت مورد نظر وارد کنید. در انتها بر روی گزینه Save کلیک کنید.

اطلاعات را به ترتیب وارد کنید
اطلاعات را به ترتیب وارد کنید
 • Network Name: Matic Mainnet
 • New RPC URL: https://rpc-mainnet.maticvigil.com
 • Chain ID: 137
 • Symbol: MATIC
 • BlockExplorer URL: https://polygonscan.com/

آموزش اتصال کیف پول متامسک به صرافی کوئیک سواپ

پس از نصب کیف پول متامسک و تغییر شبکه آن در اینجا با استفاده از آدرس https://quickswap.exchange/#/swap وارد پلتفرم کوئیک سواپ شوید. سپس برای اتصال کیف پول خود مراحل زیر را انجام دهید:

۱.در ابتدا گزینه ” Connect to a wallet ” را انتخاب نمایید.

آموزش اتصال کیف پول متامسک به صرافی کوئیک سواپ
آموزش اتصال کیف پول متامسک به صرافی کوئیک سواپ

۲.در این مرحله کیف پول مورد نظر را برای اتصال انتخاب کنید. در اینجا ما کیف پول ” متامسک ” را انتخاب نمودیم.

کیف پول مورد نظر را برای اتصال انتخاب کنید
کیف پول مورد نظر را برای اتصال انتخاب کنید

۳.گزینه ” Next ” را در پیام ارسال شده از طرف کیف پول انتخاب نمایید.

گزینه Next را انتخاب کنید
گزینه Next را انتخاب کنید

۴.در انتها برای اتصال گزینه ” Connect ” را بفشارید.

گزینه " Connect " را بفشارید.
گزینه ” Connect ” را بفشارید.

در اینجا شما مشاهده می نمایید که کیف پول شما به پلتفرم کوئیک سواپ QuickSwap متصل شده است.

اتصال کیف پول
اتصال کیف پول

آموزش سواپ Swap یا مبادله توکن ها در صرافی کوئیک سواپ

۱.برای مبادله یا  Swap توکن ها در صرافی کوئیک سواپ باید در ابتدا گزینه Swap را از بالای صفحه انتخاب نمایید.

۲.سپس رمز ارزهای مورد نظر را برای مبادله انتخاب کنید. پس از انتخاب رمز ارز، مقدار را نیز وارد نمایید.

آموزش سواپ Swap یا مبادله توکن ها در صرافی کوئیک سواپ
آموزش سواپ Swap یا مبادله توکن ها در صرافی کوئیک سواپ

توجه: با استفاده از گزینه تنظیمات موجود در صفحه شما می توانید موارد زیر را تنظیم کنید.

 • حد مجاز اسلیپیج Slippage tolerance: تغییرات قیمت به علت نوسانات بازار یا کمبود نقدینگی رمز ارز مورد نظر است که می توانید آن را انتخاب کنید.
 • محدوده زمانی Transaction deadline: در اینجا شما مشخص می نمایید که تراکنش شما پس از چه مدت لغو شود.

۳.پس از تعیین موارد بالا، شما می توانید با انتخاب گزینه ” Swap ” رمز ارزهای خود را مبادله نمایید. در اینجا شما گزینه های Minimum received، Price Impact،  Liquidity Provider Fee و View pair analystics را مشاهده می نمایید.

رمز ارزهای خود را مبادله نمایید
رمز ارزهای خود را مبادله نمایید
 1. Minimum received: میزان توکنی که شما دریافت می کنید را نشان می دهد.
 2. Price Impact: این گزینه نشان دهنده اختلاف قیمت بازار و قیمت تخمین زده شده می باشد. و این اختلاف قیمت بر اساس حجم معامله در نظر گرفته می شود.
 3. Liquidity Provider Fee: این گزینه میزان کارمزد ارائه دهنده نقدینگی را نشان می دهد.
 4. View pair analystics: با انتخاب این گزینه کاربران می توانند اطلاعاتی از قبیل قیمت جفت ارز انتخابی، حجم معاملات رمز ارزها در ۲۴ ساعت، میزان نقدینگی و آدرس آنها به دست آورند.

تامین نقدینگی در کوئیک سواپ QuickSwap

در صورتی که قصد دارید به عنوان تامین کننده نقدینگی در کوئیک سواپ مشارکت نمایید، می توانید طبق مراحل زیر پیش روید:

۱.برای این کار در ابتدا وارد بخش Pool صرافی کوئیک سواپ شوید. سپس برای تامین نقدینگی گزینه ” Add Liquidity ” را انتخاب نمایید. در ادامه می توانید جفت ارزی که در نظر دارید را انتخاب نمایید.

تامین نقدینگی در کوئیک سواپ QuickSwap
تامین نقدینگی در کوئیک سواپ QuickSwap

نکته: در صورتی که رمز ارز مورد نظر توسط کوئیک سواپ پشتیبانی نمی شود، می توانید با انتخاب گزینه Create a pair و تامین نقدینگی آن، رمز ارز مورد نظر را در کوئیک سواپ لیست نمایید.

۲.در این مرحله جفت ارز مورد نظر را انتخاب نمایید.

جفت ارز مورد نظر را انتخاب نمایید
جفت ارز مورد نظر را انتخاب نمایید

۳.در این قسمت مقدار مورد نظر را وارد نمایید.

مقدار مورد نظر را وارد نمایید
مقدار مورد نظر را وارد نمایید

۴.در ادامه، اطلاعات مربوط به تراکنش را بررسی نموده و آن را تایید کنید.

اطلاعات مربوط به تراکنش را بررسی نموده و آن را تایید کنید
اطلاعات مربوط به تراکنش را بررسی نموده و آن را تایید کنید

۵.پس از تایید اطلاعات، بر روی گزینه Supply برای ارائه نقدینگی کلیک کنید.

بر روی گزینه Supply برای ارائه نقدینگی کلیک کنید.
بر روی گزینه Supply برای ارائه نقدینگی کلیک کنید.

۶.در اینجا شما یک صفحه ای از جزئیات تراکنش مشاهده می نمایید. برای تایید تراکنش گزینه ” Confirm Supply ” را انتخاب کنید.

برای تایید تراکنش گزینه " Confirm Supply " را انتخاب کنید.
برای تایید تراکنش گزینه ” Confirm Supply ” را انتخاب کنید.

۷.پس از تایید تراکنش مقدار توکن های LP در پایین صفحه نمایش داده می شود.

پس از تایید تراکنش مقدار توکن های LP در پایین صفحه نمایش داده می شود
پس از تایید تراکنش مقدار توکن های LP در پایین صفحه نمایش داده می شود

استیکینگ یا سپرده گذاری توکن کوئیک در لانه اژدها Dragon’s Lair چیست؟

با استیکینگ رمز ارزها شما می توانید سود دریافت نمایید. کاربران می توانند توکن LP یعنی توکن هایی که به تامین کنندگان نقدینگی ارائه داده می شود، در Dragon’s Lair استیک کرده و در ازای آن توکن Dquick دریافت نمایند. برای این کار می توانید طبق مراحل زیر پیش روید:

۱.در ابتدا گزینه Farms را از بالای صفحه انتخاب نمایید و بر روی گزینه LP Mining کلیک کنید.

استیکینگ یا سپرده گذاری توکن کوئیک در لانه اژدها Dragon's Lair
استیکینگ یا سپرده گذاری توکن کوئیک در لانه اژدها Dragon’s Lair

اولین استخر در صفحه LP Mining، لانه اژدها یا Dragon’s Lair است. برای استیک کردن توکن کوئیک QUICK بر روی Manage کلیک کنید.

۲.در این مرحله بر روی گزینه Deposit کلیک نمایید.

quickswap 20۳.در اینجا پنجره ای برای شما باز خواهد شد که شما باید مقدار مورد نظر را وارد نمایید. با انتخاب گزینه “MAX” می توانید حداکثر مبلغ یا همه موجودی کیف پول خود را برای استیک کردن وارد کنید.

در انتها بر روی گزینه Approve کلیک کنید.

در انتها بر روی گزینه Approve کلیک کنید.
در انتها بر روی گزینه Approve کلیک کنید.

۴.در اینجا پیامی از طرف کیف پول برای شما ارسال خواهد شد. بر روی گزینه Confirm کلیک کنید.

روی گزینه Confirm کلیک کنید
روی گزینه Confirm کلیک کنید

۵.به پلتفرم کوئیک سواپ بازگردید و گزینه Deposit را انتخاب کنید.

گزینه Deposit را انتخاب کنید
گزینه Deposit را انتخاب کنید

۶.دوباره پیامی از طرف متامسک ارسال خواهد شد. بر روی Confirm کلیک کنید.

بر روی Confirm کلیک کنید
بر روی Confirm کلیک کنید

۷.منتظر بمانید تا تراکنش تایید شود و پس از تایید آن سود خود را دریافت نمایید.

منتظر بمانید تا تراکنش تایید شود
منتظر بمانید تا تراکنش تایید شود

معرفی گزینه Charts در صرافی کوئیک سواپ

با انتخاب گزینه Charts شما وارد بخش Analytics صرافی کوئیک سواپ شوید. در ابتدا از بالای صفحه اصلی گزینه Charts را انتخاب نمایید.

با انتخاب گزینه Charts شما وارد بخش Analytics صرافی کوئیک سواپ شوید
با انتخاب گزینه Charts شما وارد بخش Analytics صرافی کوئیک سواپ شوید

در این صفحه شما می توانید اطلاعاتی را از قبیل وضعیت نقدینگی و حجم معاملات در زمان های مختلف مشاهده نمایید.

در این صفحه شما می توانید اطلاعاتی را در زمان های مختلف مشاهده نمایید.
در این صفحه شما می توانید اطلاعاتی را در زمان های مختلف مشاهده نمایید.

معرفی گزینه IDO در صرافی کوئیک سواپ

IDO مخفف عبارت Initial Dex Offering می باشد که به معنای عرضه اولیه صرافی های غیرمتمرکز است. این کار راهی برای جذب سرمایه می باشد. با انتخاب گزینه IDO شما می توانید در عرضه اولیه توکن ها مشارکت داشته باشید.

با کلیک بر روی گزینه IDO وارد صفحه زیر خواهید شد.

معرفی گزینه IDO در صرافی کوئیک سواپ
معرفی گزینه IDO در صرافی کوئیک سواپ

معرفی گزینه Buy در صرافی کوئیک سواپ

در صرافی کوئیک سواپ با انتخاب گزینه Buy، کاربران می توانند با استفاده از ویزا کارت یا کارت های بانکی، پول های فیات خود را به رمز ارزها تبدیل نمایند. لازم به ذکر است که کاربران ایرانی قادر به استفاد ه از این گزینه نمی باشند.

معرفی گزینه Buy در صرافی کوئیک سواپ
معرفی گزینه Buy در صرافی کوئیک سواپ

آیا صرافی کوئیک سواپ برای کاربران ایرانی محدودیت دارد؟

آیا صرافی کوئیک سواپ برای کاربران ایرانی محدودیت دارد؟
آیا صرافی کوئیک سواپ برای کاربران ایرانی محدودیت دارد؟

امروزه استفاده از صرافی های متمرکز برای کاربران ایرانی مشکلاتی را به همراه دارد. این مشکلات به دلیل تحریمات موجود می باشد و کاربران ایرانی قادر به احراز هویت نیستند. در حال حاضر در بازار ارزهای دیجیتال صرافی های غیرمتمرکز به اندازه صرافی های متمرکز محبوب نمی باشند.

زیرا در صرافی های غیرمتمرکز خدمات گسترده ای به کاربران ارائه نمی شود و میزان نقدینگی آنها کم است. با این حال برای کاربران ایرانی در استفاده از صرافی کوئیک سواپ تحریمی وجود ندارد. کاربران ایرانی می توانند از این صرافی به راحتی استفاده نمایند. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از انجام معاملات، تمامی جوانب را در نظر بگیرید.


مقایسه صرافی کوئیک سواپ با دیگر صرافی های غیرمتمرکز

صرافی کوئیک سواپ قصد دارد تا به رقابت گسترده ای با صرافی های غیرمتمرکز دیگر همچون یونی سواپ و سوشی سواپ بپردازد. به همین دلیل این کار را با افزایش تعداد جفت ارزها و رشد استخرهای نقدینگی انجام داده است. در ادامه با این کار توانسته است نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب نماید.

اما لازم به ذکر است که کاربران می توانند با توجه به اهداف خود بهترین پلتفرم را برای انجام تراکنش ها انتخاب نمایند. برای مقایسه صرافی کوئیک سواپ با دیگر رقبا باید دو نکته اساسی همچون حجم معاملات روزانه و رتبه صرافی را در نظر گرفت.

که با توجه به رتبه بندی در سایت کوین مارکت کپ صرافی یونی سواپ (v3) در رتبه دوم، سوشی سواپ رتبه ششم و کوئیک سواپ در رتبه چهردهم در زمان نگارش این مقاله قرار دارد.


کلام پایانی صرافی کوئیک سواپ quickswap

در این مقاله به معرفی کامل صرافی کوئیک سواپ QuickSwap پرداختیم. این صرافی توکن بومی خود را با نام کوئیک QUICK ارائه داده است. با خواندن این مقاله شما می توانید با قسمت های مختلف صرافی کوئیک سواپ آشنا شوید. امیدواریم که توانسته باشیم اطلاعات کافی در ارتباط با صرافی کوئیک سواپ را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

از اینکه تا پایان مقاله “صرافی کوئیک سواپ QuickSwap “همراه ما بودید، از شما سپاس گزاریم.


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ناصر
2 سال قبل

ممنون از تیم شما

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده