آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چه اتفاقاتی بعد از تایید ETFهای اتریوم رخ داده است؟

چه اتفاقاتی بعد از تایید ETFهای اتریوم رخ داده است؟

چه اتفاقاتی بعد از تایید ETFهای اتریوم رخ داده است؟

به گزارش زوم ارز، تایید اخیر برنامه های ETF اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در روز پنجشنبه آب شده است و این موضوع می‌تواند گمانه زنی های مختلف درباره حرکات بعدی قیمت اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار، را افزایش دهد زیرا تاریخ عرضه آن نزدیک می شود.

با این‌حال، جابه‌جایی‌های معتبر اتریوم (ETH) به تبادل‌گرهای ارزهای دیجیتال، موجب نگرانی‌ها درباره سوداوری، تعادل مجدد پورتفولیو و پیش‌بینی‌های احتمالی بازار شده است.

به گفته آنالیست ارزهای دیجیتال، آلی مارتینز، این تغییرات همراه با انتقال ۱۰۰۰۰ یوتریوم با ارزش تقریبی ۳۷.۳۸ میلیون دلار به صرافی کریکن، توسط جفری ویلک، بنیانگذار اتریوم، اتفاق افتاده است.

به‌علاوه، افزایش مقدار اتریوم در بورس‌های ارزهای دیجیتال، نشان‌دهنده افزایش چشمگیر توکن‌های قابل فروش موجود می‌باشد.

در طی دو هفته گذشته، بیش از ۲۴۲،۰۰۰ اتریوم (ETH) به کیف پول‌های صرافی ارزهای دیجیتال منتقل شد. این نمودار نشان می‌دهد که فعالیت معاملاتی در این بازار افزایش یافته است که ممکن است منجر به نوسانات قیمت شود.

این فرآیند، همراه با انتقال ویژگی‌های محصول، احتمال فروش یا افزایش سود بین مشارکت‌کنندگان بازار را نشان می‌دهد.

هرچند که متخصصان صنعت مانند آنتونی پمپلیانو معتقدند که تایید ETF اتریوم نشانه‌ای مثبت برای تمام صنعت است، اما معامله‌گران باید از احتیاط خاصی برخوردار باشند. افزایش تعداد سپرده‌های ETH برای کیف پول‌های مبادله، به نظر می‌رسد نشانه‌ای از واکنش بالقوه بازار باشد که ممکن است منجر به فشار بر سود یا فروش گردد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

به‌علاوه، این تحلیلگر ذکر می‌کند که اندیکاتور متوالی تام دی‌مارک (تی.دی) یک سیگنال فروش را در نمودار روزانه اتریوم ارائه داده است که نشان‌دهنده قابلیت بازگشت یا یک مرحله شمارش معکوس به سمت پایین جدید، پیش از ادامه روند صعودی است.

چشم انداز قیمت اتریوم در کانون توجه است

در تحلیل قیمت، با توجه به داده‌های IOMAP (مدل ورودی-خروجی و سودآوری)، مارتینز بیان می‌کند که اتریوم دارای یک ناحیه قوی از تقاضا در حدود ۳۸۲۰ دلار است و همچنین در سطح ۳۷۰۰ دلار، بیش از ۱.۸۱ میلیون آدرس تقریباً ۱.۶۶ میلیون ETH خریداری کرده‌اند.

این بازه ممکن است در حال ایجاد پشتیبانی در فشار فروش باشد. در صورتی که این محدوده نتواند نگه داری شود، حوزه کلیدی بعدی برای پشتیبانی در بازه قیمتی ۳۴۶۲ تا ۳۵۸۰ دلار وجود دارد، که در آن ۳.۱۳ میلیون آدرس حداقل ۱.۵۰ میلیون ETH دارند.

از زاویه دیگر، مهمترین مانع برای مقاومت قیمت اتریوم در بازه ۳۹۴۰ تا ۴۰۵۴ دلار، حجم بالایی از خرید‌های اتریوم است که بیش از ۱.۱۶ میلیون آدرس تقریباً ۵۷۴,۶۶۰ اتریوم را خریداری می‌کنند.

مارتینز تاکید می‌کند که در صورت ارتفاع قیمت بیت‌کوین به بیش از ۴۱۷۰ دلار در روزانه، احتمال وقوع نزول در بازار کاهش می‌یابد و یک فرصت جدید برای رشد ناپذیر به سوی ۵۰۰۰ دلار اظهار می‌شود.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت ETH 3,719 دلار است که نشان‌دهنده ۲.۵% اصلاح در ۲۴ ساعت گذشته است. با این حال، طبق ارزیابی این تحلیلگر، اتریوم در یک منطقه تقاضای حیاتی باقی می ماند.

از آنجا که بازار به سوی راه‌اندازی و شروع معاملات برای هر هشت برنامه‌ی نقطه‌ای ETF اتریوم توسط بزرگترین مدیران دارایی جهان پیش می‌رود، تأثیر دقیق آن بر روند قیمت هنوز به طور کامل مشخص نشده است.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده