لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

پالیگان ارتقای MATIC را به یک توکن چند منظوره برای همه زنجیره ها پیشنهاد می کند

پالیگان ارتقای MATIC را به یک توکن چند منظوره برای همه زنجیره ها پیشنهاد می کند

پالیگان ارتقای MATIC را به یک توکن چند منظوره برای همه زنجیره ها پیشنهاد می کند

پیشنهاد ارتقای فنی ماتیک منوط به تایید جامعه پالیگان Polygon است. پس از تأیید، ارتقاء MATIC به یک توکن چند منظوره منجر به تغییر نام آن به POL می شود.

به گزارش زوم ارز، شرکت توسعه لایه ۲ اتریوم Polygon پیشنهاد ارتقای پالیگان خود را داده است که به یک توکن چند منظوره که می تواند برای اعتبارسنجی زنجیره های متعدد استفاده شود، تبدیل شود.

طبق اعلامیه ای که به اشتراک گذاشته شده است، ابزار POL همه پروتکل های Polygon را شامل می شود که شامل Polygon PoS ،zkEVM و Supernets می شود. به اشتراک گذاری جزئیات مربوط به ارتقای پیش بینی شده، در این اطلاعیه آمده است:

“در درجه اول، مجموعه ای از شرکت کنندگان پروتکل، یعنی بازیگران را قادر می سازد تا از هزاران زنجیره پالیگان پشتیبانی کنند بدون اینکه امنیت را به خطر بیندازند.”

کاربرد POL حول محور همسوسازی و تشویق اعتباردهنده ها برای انجام کار مفید می چرخد. اگر پیشنهاد ارتقا انجام شود، معماری پروتکل بازطراحی شده ویژگی هایی مانند مقیاس پذیری بی نهایت و عدم اصطکاک بین هر دو پروتکل را معرفی می کند.

استیکینگ POL می تواند سه جریان انگیزشی همچون پاداش های پروتکل، کارمزد تراکنش ها و پاداش های اضافی را برای اعتبار سنجی باز کند. علاوه بر اعتبارسنجی زنجیره های متعدد، اعتبار سنجی ها می توانند نقش های متعددی را در یک زنجیره واحد انجام دهند، از جمله تولید اثبات دانش صفر و مشارکت در کمیته های در دسترس بودن داده ها.

منبع: Cointelegraph

محمد فرحدل
محمد فرحدل
من محمد فرحدل هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده