آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بنیانگذار Polygon، نکات کلیدی Web3 را برای دستیابی به موفقیت در سطح اینترنت توضیح می‌دهد!

بنیانگذار Polygon، نکات کلیدی Web3 را برای دستیابی به موفقیت در سطح اینترنت توضیح می‌دهد!

بنیانگذار Polygon، نکات کلیدی Web3 را برای دستیابی به موفقیت در سطح اینترنت توضیح می‌دهد!

به گزارش زوم ارز، بنیانگذار پالیگان، ساندیپ نایلوال، دو عامل کلیدی برای موفقیت بلندمدت Web3 را در مقایسه با اینترنت فعلی توضیح می‌دهد.

نایلوال بر مقیاس‌پذیری نامحدود و توانایی ارتباط برقراری توسط زنجیره‌های بلوکی به عنوان عوامل حیاتی تأکید می‌کند. او معتقد است که برای رسیدن به موفقیت در فضای Web3، نیازمندیم به یک بستری با قابلیت مقیاس‌پذیری نامحدود باشیم که قادر به پشتیبانی از تعداد بی‌شماری کاربران و تراکنش‌ها باشد.

Polygon’s Sandeep Nailwal نیازمندیهای Web3 را تشریح می کند

در یک توئیتر سابق، Nailwal بر اهمیت طراحی و تعامل کاربر محور در افزایش قابلیت استفاده و قابلیت تعامل یکپارچه با شبکه‌های بلاکچین تأکید می‌کند. او به این قابلیت که معمولاً به عنوان قابلیت همکاری شناخته می‌شود، اشاره می‌کند. او معتقد است که UX بدون درز و ترکیب‌پذیری زنجیره‌ای متقاطع در یک مدت زمان مشخص قابل تحقق است. او معتقد است که طراحی Ethereum همراه با Rollups/Validium تنها راه برای مقیاس‌پذیری web3 به اندازه اینترنت است.

Nailwal همچنین توضیح می‌دهد که Polygon در تلاش است تا یک شبکه از بلاکچین‌های انبوه را بسازد. او می‌گوید: “در Polygon، ما فقط به ساخت حالت نهایی آن، یعنی یک “شبکه بلاکچین در مقیاس سیاره‌ای” علاقه‌مندیم.

در عین حال، DCinvestor به ۲۳۶۹۰۰ دنبال‌کننده خود در توئیتر توضیح می‌دهد که معرفی لایه دوم برای موفقیت بلاکچین‌ها در سال‌های آینده حیاتی است. او می‌گوید: “اگرچه راه‌حل‌های پل‌سازی و قابلیت همکاری هنوز به کار نیاز دارند، اما عدم توجه به آنها می‌تواند در درازمدت به خطراتی منجر شود. نیازی نیست که همه چیز با حالت کل چیزهای دیگر قابل ترکیب باشد و این می‌تواند باعث ایجاد دوره‌های ازدحام شود.”

با توجه به داده‌های اخیر Spherical Insights، بازار جهانی قابلیت همکاری بلاکچین تا سال ۲۰۳۰ از ۱.۹۸ میلیارد دلار فراتر خواهد رفت.

بازار تعامل پذیری بلاک چین جهانی. منبع: Spherical Insights
بازار تعامل پذیری بلاک چین جهانی. منبع: Spherical Insights

قابلیت همکاری با بلاک چین، نقطه گفتگوی مهم برای بانک ها

قابلیت همکاری بلاکچین در زمان‌های اخیر به یکی از موضوعات حیاتی در صنعت تبدیل شده است.

در سپتامبر ۲۰۲۳، مدیرعامل پروتکل روتر، رامانی راماچاندران، در یک مصاحبه با BeInCrypto، به تقویت قابلیت همکاری با بیتکوین، به ویژه با استفاده از راه حل‌های پیشرفته لایه دو، اشاره کرد و این نشانگر تمایل گسترده به ایجاد یک اکوسیستم بلاکچین متصل‌تر می‌باشد.

وی اظهار داشت: “قابلیت همکاری می‌تواند نقش بیتکوین را به طور قابل توجهی تغییر دهد. این امکان را به بیتکوین می‌دهد که به طور مستقیم در صنعت DeFi شرکت کند و گزینه‌های نقدینگی و وثیقه را فراهم کند.”

همچنین، بانک‌های بزرگ در سراسر جهان به همکاری زنجیره‌ای متقابل برای خرید دارایی‌های نمادین علاقه‌مند هستند. بانک بزرگ استرالیا، گروه بانکی استرالیا و نیوزیلند (ANZ) اعلام کرده است که پروتکل قابلیت همکاری زنجیره‌ای زنجیره‌ای (CCIP) را پذیرفته است.

نایجل دابسون، سرپرست پورتفولیوی ANZ، اظهار نمود که این موضوع برای بانک‌های بزرگ در سراسر جهان بسیار حائز اهمیت است. او گفت: “با توجه به گزارش اخیر EY، بانک‌ها به طور فزاینده در حال بررسی استفاده از دارایی‌های توکن‌شده هستند و ۹۳ درصد سرمایه‌گذاران نهادی به ارزش بلندمدت آن‌ها اعتقاد دارند.”


منبع: beincrypto. com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده