لایت فارکس

صرافی پنکیک سواپ قراردادهای Perpetuals v2 را روی Arbitrum راه‌اندازی می‌کند که تا ۱۵۰ برابر اهرم پشتیبانی می‌کنند.

صرافی پنکیک سواپ قراردادهای Perpetuals v2 را روی Arbitrum راه‌اندازی می‌کند که تا ۱۵۰ برابر اهرم پشتیبانی می‌کنند.

صرافی پنکیک سواپ قراردادهای Perpetuals v2 را روی Arbitrum راه‌اندازی می‌کند که تا ۱۵۰ برابر اهرم پشتیبانی می‌کنند.

به گزارش زوم ارز، PancakeSwap، صرافی غیرمتمرکز پیشرو (DEX) در زنجیره BNB، نسخه دیگری از قراردادهای مشتق خود را در شبکه Arbitrum (ARB) اضافه کرده است.

DEX در توییت اخیر توسعه را به جامعه رمزنگاری اعلام کرد. طبق به‌روزرسانی، قراردادهای Perpetuals v2 اکنون در راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه دو اتریوم، Arbitrum در دسترس هستند.

PancakeSwap Perpetuals v2

در پست رسمی وبلاگ، PancakeSwap تاکید کرد که ApolloX Finance قدرت Perpetuals v2 را در Arbitrum می دهد. به گفته تیم، این پس از آن صورت می‌گیرد که با موفقیت عملکردهای Swap، Farm، و Liquidity Pools را به Arbitrum گسترش داد.

پس از این راه‌اندازی، تیم PancakeSwap ارزان‌ترین کارمزد معاملاتی را برای قراردادهای دائمی موجود در صنعت به کاربران خود ارائه می‌کند. قابل ذکر است که این مبلغ ۰.۰۵% برای ماه راه اندازی است.

به‌علاوه، پیشنهاد راه‌اندازی شامل کاربرانی می‌شد که بازدهی واقعی در توکن‌های ALP خود با یک استخر جدید کسب می‌کردند. ALP نماد اصلی ApolloX است، شرکتی که قراردادهای PancakeSwap’s Perpetuals v2 را تامین می کند. این پیشنهاد در روز پنجشنبه، ۳۱ آگوست فعال خواهد شد.

علاوه بر این، گزارش پیشنهاد منحصر به فرد Arbitrum Perpetuals v2 را برجسته کرد. بر اساس این گزارش، معامله گران می توانند موقعیت اهرم خود را در قرارداد تا ۱۵۰ برابر بزرگ کنند.

همچنین، تیم PancakeSwap یک ویژگی امنیتی و قابلیت اطمینان را برای محافظت از معامله‌گران در برابر قیمت‌گذاری غیرعادی اجرا کرد. این ویژگی را از طریق آنچه مدل اوراکل دوگانه نامیده بود به دست آورد.

علاوه بر این، Arbitrum Perpetuals v2 با معیار جدیدی به نام Degen Mode عرضه می شود. طبق به روز رسانی، حالت Degen به معامله گران یک روش معاملاتی جایگزین بدون لغزش می دهد.

در حالی که PancakeSwap’s Perpetuals v2 از ۳۰ جفت در BNB Chain پشتیبانی می‌کند، تنها بخشی از آن در Arbitrum فعال می‌شود. پست وبلاگ اشاره کرد که هفت جفت معاملاتی در این مرحله اولیه راه اندازی در Arbitrum در دسترس خواهند بود. جفت های معاملاتی پشتیبانی شده عبارتند از ARB/USD، ETHUSD، XRP/USD، DOGE/USD و BTC/USD.

به‌علاوه، تیم PancakeSwap از آمدن «برنامه پاداش معاملات نهایی» خبر داد. این برنامه به کاربران فرصتی برای کسب سهم ۵۰ درصدی از درآمد پلتفرم از کارمزدهای معاملاتی را ارائه می دهد. جامعه ارزهای دیجیتال می‌تواند از ۳۱ آگوست منتظر اجرای این برنامه باشد.


منبع: thecryptobasic.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده