/** * OpenSea در 10 بازار برتر NFT از نظر تعداد معامله‌گران رتبه اول را دارد - زوم ارز
آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

OpenSea در ۱۰ بازار برتر NFT از نظر تعداد معامله‌گران رتبه اول را دارد

OpenSea در ۱۰ بازار برتر NFT از نظر تعداد معامله‌گران رتبه اول را دارد

OpenSea در ۱۰ بازار برتر NFT از نظر تعداد معامله‌گران رتبه اول را دارد

به گزارش زوم ارز، Crypto Rank، یک پلتفرم بینش و تحلیل بازار ارزهای دیجیتال، در ۲۴ آگوست ۱۰ بازار برتر NFT را بر اساس ۳۰ روز معامله‌گران فعال به اشتراک گذاشت. در بالای لیست OpenSea با تعداد بالای ۲۲۹۰۰۰ معامله‌گر ۳۰ روزه قرار دارد و پس از آن Axie Marketplace و Blur قرار دارند.

OpenSea در 10 بازار برتر NFT از نظر تعداد معامله‌گران رتبه اول را دارد

منبع: CryptoRank.io، DappRadar

OpenSea یکی از بزرگترین بازارهای NFT در نظر گرفته می شود. این پلتفرم طیف گسترده ای از NFT ها را ارائه می دهد و با تعداد ۲۲۹۰۰۰ معامله گر فعال ۳۰ روزه در رتبه اول قرار دارد. در مجموع، OpenSea بیش از ۴۲۵ میلیون دلار سرمایه در پنج دور جمع آوری کرد.

شماره دو به Axie Marketplace با ۳۲۹۰۰ معامله‌گر رسید که ۵۲.۶۳ درصد نسبت به ماه گذشته افزایش داشته است. این بازار از هم اکنون ۱.۶۷ میلیون دلار حجم دارد. Axie Marketplace یک بازار آنلاین برای Axie Infinity است، یک بازی ویدیویی که در آن بازیکنان می‌توانند NFT را برای استفاده در بازی خریداری کنند.

Blur سومین بازار بزرگ NFT با مجموع ۳۰۸۰۰ معامله‌گر فعال ۳۰ روزه است که با این حال نسبت به ماه گذشته ۲۱.۸ درصد کاهش داشته است. حجم Blur در حال حاضر ۲۵۲.۵۷ میلیون دلار است.

با وجود تقریباً تعداد معامله‌گران، Immutable X Marketplace از Element بهتر عمل می‌کند و با تعداد معامله‌گران فعال ۳۰ روزه، جایگاه چهارم را در بین ۱۰ بازار برتر NFT دارد. Immutable X دارای ۲۷۲۰۰ معامله‌گر است، در حالی که Element با تعداد ۲۷۱۰۰ معامله‌گر فعال ۳۰ روزه در جایگاه پنجم قرار دارد که نسبت به ماه گذشته ۱۱۳.۳۱ درصد افزایش داشته است.

با حرکت به شماره شش، تعداد معامله‌گران AtomicHub 20100 معامله‌گر است که نسبت به ماه گذشته ۲۷.۲۹ درصد کاهش داشته است. پس از آن Magic Eden با تعداد فعال معامله‌گران ۳۰ روزه ۱۴۷۳۰ معامله‌گر می‌آید، که نسبت به ماه گذشته ۷۹.۳۳ درصد کاهش داشته است.

 

NBA Top Shot هشتمین بازار برتر NFT با تعداد ۳۰ روز معامله‌گر فعال است. بازاری که لحظات و هنرهای کلکسیونی را از لیگ های برتر بسکتبال جهان ارائه می دهد، در مجموع ۱۴۷۲۰ معامله گر دارد که نسبت به ماه گذشته ۳۵.۳۶ درصد افزایش داشته است.

Lifeform و JPG Store دو رتبه آخر لیست را به اشتراک می گذارند. معامله‌گران Lifeform 14300 معامله‌گر هستند که نسبت به ماه قبل ۷۸.۵۵ درصد کاهش داشته است، در حالی که فروشگاه JPG دارای ۱۳۹۰۰ معامله‌گر فعال است.


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده