آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سازندگان OpenSeason،اول NFTهای این بازی را از فهرست حذف کردند و سپس انتقام خود را گرفتند!

سازندگان OpenSeason،اول NFTهای این بازی را از فهرست حذف کردند و سپس انتقام خود را گرفتند!

به گزارش زوم ارز، بازار NFT ممکن است در بازی‌هایی مانند OpenSeason نقش اساسی داشته باشد. این بازی، یک تیرانداز بتل رویال مشابه فورتنایت است که با میم‌های رمزنگاری رنگارنگ تزئین شده است، از جمله یک شهربازی با مضمون Pepe و میمون‌های حوصله‌دار. در این بازی، آواتارهای میلادی در حال اجرا هستند.

اما وقتی به “ادای احترام” اشاره می‌شود، تصویری از لاشه‌های شعله‌ور کشتی در کنار یک اسکله با برچسب “OpenSea” به ذهن می‌رسد. عنوان بازی همچنین توجه را به خود جلب می‌کند. این تصویر از طریق توییتر توسط توسعه‌دهنده بازی به اشتراک گذاشته شده است. پاسخ استودیوی توسعه‌دهنده بازی، Fractional Uprising، به یک اقدام اجرایی است که توسط بازار NFT صورت گرفته است. OpenSea مجوزهای NFT Ethereum استودیو را از فهرست حذف کرده است که منجر به از دست دادن دسترسی به بازی و سایر امتیازات، از جمله آیتم‌های درون بازی و توکن‌های potenial airdrop، شده است.

توسعه‌دهنده بازی، با اشاره به این موضوع گفت: “ما قبلاً برنامه‌ای برای اضافه کردن برخی از افسانه‌های OpenSea به بازی داشتیم.” اما پس از اقدام OpenSea، برنامه‌ها تغییر کردند. اکنون این برنامه ممکن است هنوز وجود داشته باشد، اما دیگر قابلیت دسترسی آسان به آن وجود ندارد.

Fractional Uprising اوایل این ماه یک کلیپ ویدئوی کوتاه را در توییتر منتشر کرد و ادعا کرد که OpenSea “به طور نادرست مجموعه ما را غیرفعال کرده است.” تحقیقات Decrypt نشان داد که تیم Fractional Uprising تعاملات ایمیلی خود با عوامل خدمات مشتری OpenSea را بررسی کرد و آنها به استودیو گفتند که مجموعه آنها از فهرست حذف شده است. اگرچه هنوز می‌توانید پروژه را از طریق OpenSea مشاهده کنید، اما نمی‌توانید NFT های آن را فهرست کنید یا در آنها معامله کنید.

نماینده ای از OpenSea تایید کرد که پروژه به دلیل نقض شرایط خدماتمجموعه از فهرست حذف شده است. نماینده به بخشی از شرایط اشاره کرد که شامل بیانیه‌هایی است که “استفاده از خدمات برای انجام هرگونه فعالیت مالی” مانند “ایجاد، عرضه، فروش یا خرید اوراق بهادار، کالاها، گزینه‌ها یا ابزارهای بدهی” را ممنوع می‌کند.

OpenSeason درون بازی OpenSea "Lore." تصویر: Fractional Uprising Studios
OpenSeason درون بازی OpenSea “Lore.” تصویر: Fractional Uprising Studios

همانطور که در شرایط خدمات ما ذکر شده است، هر طرفی که قصد ارائه ابزارهای مالی در OpenSea را دارد، به طور مستقیم خط‌مشی شرکت را نقض می‌کند و ممکن است مشمول اقدامات اجرایی، از جمله حذف از فهرست، شود. نماینده OpenSea در گفت‌وگو با Decrypt این را اعلام کرد.

همچنین، هنگامی که تیم Fractional Uprising درباره حذف از فهرست پرسش کرد، پاسخ آنها این بود: “ما تا کنون هیچ ارائه اوراق بهاداری از هر نوعی را مورد بررسی قرار نداده‌ایم و برنامه‌ای برای آن نداریم.”

نماینده خدمات مشتری OpenSea همچنین پاسخ داد که “امکان تغییر این تصمیم وجود ندارد.”

علاوه بر این، بازی چند نفره رویال به نام “OpenSeason” به مدت ۸ روز دیگر در Epic Games منتشر خواهد شد.

نظر شما را درباره نماینده کدام جناح هستید بیان کنید:

بنیانگذاران استودیو از عدم شفافیت ناراحت هستند. در حالی که پاسخ نامه فرم شرکت OpenSea جزئیات خاصی را ذکر نکرده است، توسعه‌دهندگان معتقدند که توضیح پروژه آنها با آنچه که پروژه‌های NFT دیگر ارائه داده‌اند، همخوانی ندارد و وعده‌های سود مالی را ارائه نمی‌دهد. برای آنها، عدم تمکن در درخواست تجدیدنظر به ویژه ناامیدکننده است.

کریپتیکروکس می‌گوید: “این اساساً به معنای بستن است و شما هیچ حقی ندارید. آنها یک شرکت خصوصی هستند و می‌توانند هر کاری که می‌خواهند را انجام دهند، اما دارای شهرتی هستند که پیش از این بدست آورده‌اند. به نظر من آنها به طور کامل با “Web3″ عمل نمی‌کنند.”

OpenSea از ارائه توضیحات بیشتر درباره علت حذف از فهرست خود خودداری می‌کند. اما این اتهام که OpenSea “شرکتی تر” یا “کمتر Web3” نسبت به رقباست.

علاوه بر این، تیم قبلاً نامه ای جعلی برای توقف و انصراف از وکلای ادعایی OpenSea در جولای ۲۰۲۳ به عنوان یک ترفند بازاریابی به اشتراک گذاشت و وانمود کرد که بازار در حال گرفتن است. اقدام در مورد نام تجاری مشابه بنیانگذاران ادعا می کنند که برخی از کارمندان OpenSea در آن زمان تماس گرفتند تا بگویند که این یک گاف خنده دار است.

“با این حال، پروژه Fractional Uprising بدون نیاز به OpenSea ادامه می‌یابد. مجوزهای NFT هنوز توسط Blur و در بین بازارهای دیگر فهرست شده‌اند و تنها چند روز تا اولین عرضه آن باقی مانده است. OpenSeason، یک بازی رایانه‌ای با سبک بتل رویال، با دسترسی اولیه از طریق فروشگاه Epic Games در تاریخ ۲۹ فوریه منتشر خواهد شد و از NFT به عنوان بلیت مسابقات استفاده می‌کند.

بر اساس تریلرها و ویدیوهای اولیه گیم‌پلی که در توییتر منتشر شده است، OpenSeason شباهت‌هایی به یک کارتونی‌تر و طنزدارتر از بازی بتل رویال Fortnite دارد. جزیره Jpeg در بازی پر از میم‌های رمزنگاری و آواتارهایی بر اساس CryptoPunks، Bored Apes و سایر رمزنگاری‌ها است. تیم توسعه‌دهنده اعلام کرده که صدها مرجع رمزنگاری در اختیار دارند که قصد دارند آن‌ها را در طول زمان به بازی اضافه کنند.

به جزیره Jpeg در “OpenSeason” خوش آمدید. شما می‌توانید عضویت خود را برای بازی آلفا در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۲۹ دریافت کنید. @opunshizun @EpicGames

علاوه بر این، OpenSeason حالت رقابتی راه‌اندازی می‌کند که در آن بازیکنان می‌توانند “لابی” درون بازی را پیدا کنند و از آن بهره‌برداری کنند، مشابه سیستم‌های امتیازدهی در برنامه‌ها و پروتکل‌های رمزنگاری دیگر. این امتیازها می‌توانند برای تقویت شخصیت یا شرکت در مسابقات استفاده شوند و همچنین می‌توانند با توکن FUmoney که توسط استودیو برنامه‌ریزی شده است، معامله شوند.

اگرچه Krypticrooks OpenSea را به عنوان “قلدر” توصیف می‌کند، او اعتراف می‌کند که عرضه این بازی به بازی کمی “معنویت” اضافه کرده است و از جنبه‌های رقابتی و کنجکاوی Fractional Uprising، OpenSeason را بررسی می‌کند. Spoobs همچنین اظهار می‌کند که هنوز یک راه بالقوه وجود دارد که OpenSea بتواند حصارها را تعمیر کند.

او می‌گوید:
“اگر آنها یک ایردراپ انجام دهند، ما آنها را ببخشیم.”

منبع: decrypt.co

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده