آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش دسترسی DeFi با ادغام پروتکل غیرمتمرکز Lybra Finance در کیف پول OKX🌟

افزایش دسترسی DeFi با ادغام پروتکل غیرمتمرکز Lybra Finance در کیف پول OKX🌟

افزایش دسترسی DeFi با ادغام پروتکل غیرمتمرکز Lybra Finance در کیف پول OKX🌟

به گزارش زوم ارز،

کیف پول OKX، که به دلیل موقعیت برجسته‌اش به عنوان یکی از قدرتمندترین و گسترده‌ترین کیف‌پول‌های رمزارز جهان شناخته می‌شود، به تازگی قابلیت‌های خود را با ادغام با Lybra Finance، یک پروتکل غیرمتمرکز پیشرفته، گسترش داده است. Lybra Finance بر روی مشتقات سهامداری مایع (LSD) عمل می‌کند که از اثبات سهام ETH صادر شده توسط Lido Finance و stETH به عنوان اجزای اصلی خود استفاده می‌کند و برنامه‌هایی برای پشتیبانی از دارایی‌های LSD در آینده دارد.

کاربران اکنون می‌توانند از طریق برنامه افزودنی وب به نام OKX Wallet به سادگی به Lybra دسترسی پیدا کنند. ایجاد یک کیف پول OKX جدید یا ادغام یک کیف پول موجود از این طریق انجام می‌شود. این اتصال به Lybra از طریق برنامه افزودنی وب، فرصت‌های مالی غیرمتمرکز را برای کاربران گشوده می‌کند.

کیف پول OKX به دلیل امنیت و تطبیق‌پذیری برجسته خود، امکان دسترسی به بیش از ۷۰ بلاکچین را فراهم می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد که در عین حفظ امنیت، کنترل کاملی بر دارایی‌های خود داشته باشند. این کیف پول از فناوری MPC (Multi-Party Computation) استفاده می‌کند و به کاربران اطمینان می‌دهد که می‌توانند به صورت مستقل به کیف پول خود دسترسی پیدا کنند بدون نیاز به روش‌های بازیابی سنتی. همچنین، حساب هوشمند کیف پول OKX با پشتیبانی از انتزاع حساب، به کاربران امکان می‌دهد با استفاده از USDC یا USDT تراکنش‌های خود را در چندین بلاکچین انجام دهند و از طریق یک تراکنش با قراردادهای هوشمند مختلف تعامل داشته باشند.

Lybra Finance به عنوان یک پلتفرم غیرمتمرکز در حوزه تثبیت چشم‌انداز بی‌ثبات ارزهای دیجیتال به عنوان مأموریت اصلی خود، با استفاده از توکن‌های Liquid Staking (LST) به ویژه ETH و سایر LST ها، یک استیبل‌کوین سودمند به نام eUSD ایجاد می‌کند. این پروتکل اجازه استخراج eUSD از طریق وثیقه ETH و سایر LST های پشتیبانی شده را به کاربران می‌دهد. همچنین، با معرفی نسخه Omnichain از eUSD به نام peUSD (eUSD متصل شده)، امکانات گسترده‌تری برای برنامه‌های DeFi فراهم می‌شود.

eUSD با تأمین از وثیقه خود، ثب

ات مهمی در بازار ناپایدار ارزهای دیجیتال فراهم می‌کند. برعکس، peUSD با استفاده از موارد متنوع خود، اطمینان را برای تراکنش در DeFi به کاربران می‌دهد. ساختار پیشگامانه این پروتکل نه تنها ثبات را از طریق eUSD به ارمغان می‌آورد، بلکه امکان بهره‌مندی از بازدهی واقعی در دارایی‌های خود را نیز به کاربران می‌دهد.

ادغام کیف پول OKX با Lybra Finance به کاربران این امکان را می‌دهد تا با حفظ امنیت و تطبیق‌پذیری کیف پول OKX، به‌طور هماهنگ در دنیای رو به رشد DeFi حضور یابند. این همکاری به عنوان گامی مهم در راستای ایجاد یک چشم‌انداز مالی غیرمتمرکز با ثبات و کاربرپسندتر به‌نظر می‌رسد، زیرا اکوسیستم ارزهای دیجیتال به تکامل خود ادامه می‌دهد.


منبع: blockchainreporter.net

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده