آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز نوسایفر NU چیست؟ | آینده ارز نوسایفر

ارز نوسایفر NU چیست؟

ارز دیجیتال نوسایفر NU چیست؟ در این مقاله قصد داریم به معرفی پلتفرم نوسایفر NuCypher و ارز دیجیتال آن یعنی NU بپردازیم. در ابتدا قصد داریم تا در یک جمله این پلتفرم را به شما عزیزان معرفی نماییم. نوسایفر NuCypher را می توان یک سیستم رمزگذاری غیرمتمرکز برای بلاکچین های عمومی معرفی نمود. در واقع نوسایفر اشتراک گذاری داده های رمزگذاری شده را در بلاکچین های عمومی ارائه می دهد.

توکن پلتفرم نوسایفر NU می باشد. کاربران بایستی برای ذخیره سازی این رمز ارز از کیف پول های پشتیبانی کننده آن استفاده کنند. آیا با کیف پول های پشتیبانی کننده رمز ارز نوسایفر NU آشنا هستید؟ ما در ادامه این مقاله به شما خواهیم گفت چه کیف پول هایی از این رمز ارز پشتیبانی می کنند، همچنین عملکرد و نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال نوسایفر را بررسی خواهیم نمود.

ارز دیجیتال نوسایفر NU چیست؟

ارز دیجیتال نوسایفر NU چیست؟
ارز دیجیتال نوسایفر NU چیست؟

همانطور که در ابتدای این مقاله بیان نمودیم، NU توکن بومی پروتکل نوسایفر NuCypher است و یک توکن مبتنی بر اتریوم می باشد. توکن نوسایفر NU هم به عنوان یک توکن ابزاری و هم به عنوان یک توکن حکومتی در پلتفرم مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع در پلتفرم نوسایفر NuCypher دارندگان این توکن دارای حق رای می باشند.

استیکینگ شاید مهم ترین ویژگی توکن NU باشد که به عنوان یک توکن حاکمیتی در شبکه NuCypher عمل می کند و می تواند به عنوان ابزاری برای کسب سود مورد استفاده قرار گیرد. بر خلاف اکثر پروتکل ها، استیکینگ تنها راهی است که از طریق آن توکن های NU جدید به شبکه معرفی می شوند. در واقع سهامداران توکن NU می توانند در توسعه پروتکل نوسایفر شرکت کنند. آنها می توانند پیشنهادات خود را ارائه دهند و همچنین رای دهند.


نیم نگاهی به توکن نوسایفر NuCypher

نام اختصاری NU
نوع ارز Token
عرضه کل ۱،۳۸۰،۶۸۸،۹۲۱
مقدار در گردش ۷۰۳،۰۰۰،۰۰۰
وب سایت رسمی nucypher.com
بلاکچین اکسپلورر etherscan.io
پیج های ارتباط رسمی t.me

blog.nucypher.com

twitter

reddit

وایت پیپر https://github.com/nucypher/whitepaper
سورس کد https://github.com/nucypher/nucypher
آدرس قرارداد اتریوم ۰x4fe83213d56308330ec302a8bd641f1d0113a4cc

معرفی پلتفرم نوسایفر NuCypher

معرفی پلتفرم نوسایفر NuCypher
معرفی پلتفرم نوسایفر NuCypher

نوسایفر NuCypher یک پلتفرم ارز دیجیتال نسل جدید است که در امنیت بلاکچین با استفاده از رمزنگاری پیشرفته تخصص دارد. این برنامه که در اواخر سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد، زاییده افکار Michael Egorov و MacLane Wilkison دو کارآفرین با سوابق عالی است.

در سال ۲۰۱۷، شبکه نوسایفر شروع به تمرکز بر ارائه خدمات به شبکه های غیرمتمرکز کرد. در حال حاضر، این شبکه خدماتی را به صنایعی ارائه می دهد که با حجم عظیمی از داده های حساس سر و کار دارند. اما بیایید با هم بررسی نماییم که نوسایفر دقیقا چیست و چه مشکلاتی را حل می کند.

نوسایفر NuCypher در هسته خود یک پروتکل بلاکچین با تمرکز بر افزایش حریم خصوصی برای کاربران خود است. با استفاده از این شبکه، توسعه دهندگان بلاکچین می توانند داده های خصوصی را در هر بلاکچین عمومی بدون نگرانی در مورد امنیت ذخیره کنند. با کمک لایه امنیتی اختصاصی نوسایفر، کاربران می توانند اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند در حالی که داده های خود را خصوصی نگه می دارند. در واقع می توان بیان نمود که نوسایفر پلتفرمی است که هدف ان ارائه یک لایه امنیتی و حریم خصوصی برای برنامه های غیرمتمرکز ساخته شده بر روی بلاکچین های عمومی مانند اتریوم است. نوسایفر توسعه دهندگان را قادر می سازد تا داده های خصوصی را ذخیره و مدیریت کنند و یا به اشتراک بگذارند.


بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران نوسایفر

بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران نوسایفر 
بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران نوسایفر

نوسایفر NuCypher در سال ۲۰۱۵ توسط MacLane Wilkison و Michael Egorov در سانفراسیسکو تاسیس شد تا به کاربران در تبادل امن داده ها با ارائه دهندگان ابری کمک کند. تیم نوسایفر NuCypher در سال ۲۰۱۷ برای استفاده از فناوری خود در قراردادهای هوشمند متمرکز شد.

نوسایفر هم از طریق ارائه اولیه که در آن ۷۵۰ هزار دلار جمع آوری کرد و هم از طریق پیش فروش SAFT که در آن بیش از ۱۵ میلیون دلار از دو فروش جمع آوری کردند، تامین مالی شده است. نوسایفر به طور رسمی در اکتبر ۲۰۲۰ راه اندازی شد.


بررسی عملکرد نوسایفر NuCypher

بررسی عملکرد نوسایفر NuCypher
بررسی عملکرد نوسایفر NuCypher

نوسایفر با ارائه سیستم های کنترل انعطاف پذیر بر روی داده های خصوصی بلاکیچن های عمومی، نقش یک پروتکل مدیریت کریپتو را ایفا می کند. ویژگی هایی مانند کلیدهای خصوصی و رمزهای عبور را می توان به طور موثر در نوسایفر ذخیره کرد.

پروتکل دو راه دارد که هر دو شامل خدمات رمزنگاری می شود. اولین سرویس نوسایفر، Umbral است که طرح رمزگذاری پروتکل می باشد. به غیر از Umbral، نوسایفر از Ursula برای به اشتراک گذاشتن توکن ها استفاده می کند.

  • Umbral

پروتکل Umbral نوسایفر از نودها برای رمزگذاری و رمزگشایی داده ها بدون دسترسی به انها استفاده می کند. به طور دقیق تر می توان گفت کلید خصوصی شما را می توان ذخیره کرد، اما در طول این فرآیند دیده نمی شود. فقط شما به کلید رمزگذاری منحصر به فرد دسترسی خواهید داشت.

  • Ursula

Ursula هم عملکردهای مدیریت و هم کنترلی را برای شبکه نوسایفر انجام می دهد. همچنین از نودهای رمزگذاری شده برای فعال کردن استیکینگ Staking و مدیریت روزانه پلتفرم استفاده می کند. تنها معیار برای عملگر نود بودن این است که توکن های NU خود را به اشتراک بگذارید.


معرفی ویژگی های نوسایفر NuCypher

معرفی ویژگی های نوسایفر NuCypher
معرفی ویژگی های نوسایفر NuCypher

این واقعیت که نوسایفر NuCypher بر روی بلاکچین اتریوم کار می کند ممکن است برای برخی ناچیز به نظر برسد، اما این در واقع برای پروتکل بسیار مهم است. با اکوسیستم اتریوم قابلیت همکاری ساده تر می شود، امنیت تضمین می شود، ورود آسان است و می توان از فضای ذخیره سازی استفاده کرد.

نوسایفر NuCypher مشکل ذخیره سازی را از اکوسیستم DApp حذف کرده است. یک لایه رمزگذاری اضافی وارد عمل می شود و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا داده ها را به صورت ایمن و بدون نقض بین خود به اشتراک بگذارند.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال نوسایفر NU

ارز دیجیتال نوسایفر NU در تاریخ ۱۶ اوکتبر سال ۲۰۲۰ به بازار ارز های دیجیتال عرضه شده و در حال حاضر در رتبه ی ۱۴۹ کوین مارکت کپ قرار دارد، ارز نوسایفر در زمان عرضه شدن روند نزولی را تجربه کرده است و این روند نزولی تا تاریخ ۲۵ ژانویه ی ۲۰۲۱ ادامه داشته و از این تاریخ روند صعودی را تجربه کرده است.

ارز دیجیتال نوسایفر NU در تاریخ ۲۷ نوامبر ۲۰۲۰ افت قیمت داشته و به ATL خود رسیده است که این تاریخ به یکسال پیش بر میگردد، این ارز در تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰۲۱ افزایش قیمت خوبی را تجربه کرده است و ATH زده است. ارز دیجیتال نوسایفر NU در آخرین روز سال ۲۰۲۰ با قیمت ۰.۱۷۰۲ خرید و فروش شده و وارد سال ۲۰۲۱ شده است و در سال ۲۰۲۱ روند قیمت خوبی را تجربه کرده است و در آخرین روز سال ۲۰۲۱ با سطح قیمت ۰.۷۴۰۵ خرید و فروش شده و وارد سال ۲۰۲۲ شده است.

شما می‌توانید با استفاده از نمودار قیمت زیر روند قیمتی ارز دیجیتال نوسایفر NU را از زمان عرضه شدن مشاهده کرده . مورد بررسی قرار دهید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال نوسایفر NU
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال نوسایفر NU

خرید و فروش ارز دیجیتال نوسایفر NU

خرید و فروش ارز دیجیتال نوسایفر NU
خرید و فروش ارز دیجیتال نوسایفر NU

اگر قصد خرید و فروش ارز دیجیتال نوسایفر NU را دارید باید در ابتدا در صرافی پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال نوسایفر NU ثبت نام و احراز هویت کرده و سپس به خرید و فروش این رمز ارز بپردازید، این نکته را فراموش نکنید که صرافی را که برای انجام معاملات خود انتخاب می‌کنید باید از نظر امنیت بررسی کرده و از آن مطمئن باشید.

متاسفانه کشور ما تحریم است و ما ایرانی ها توانایی تبدیل تومان به ارز دیجیتال نوسایفر NU را نداریم ولی اصلا نگران نباشید ما راه حل این مشکل را به شما می‌گوییم شما باید در ابتدا در یکی از صرافی های داخلی اقدام به تبدیل تومان خود به یکی از استیبل کوین ها مانند تتر کرده و بعد از آن تتر های خود را در یکی از صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال نوسایفر NU وارد کرده و تبدیل به رمز ارز نوسایفر NU کنید.

همچنین برای فروش این رمز ارز باید در یکی از صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال نوسایفر NU توکن های خود را به تتر تبدیل کرده و بعد تتر های خود را به یکی از صرافی های داخلی انتقال داده و تبدیل به تومان کنید. درائامه با ما همراه باشید.


صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال نوسایفر NU

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال نوسایفر NU
صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال نوسایفر NU

در قسمت قبل به آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال نوسایفر NU پرداختیم، در این قسمت به معرفی صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال نوسایفر  NU می‌پردازیم توجه داشته باشید صرافی را انتخاب کنید که از نظر امنیت مناسب باشد زیرا صرافی که امنیت آن مناسب نباشد احتمال از دست رفتن سرمایه ی شما را زیاد می‌کند.

لیست صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال نوسایفر NU عبارتند از:

همراهان عزیز ما در این قسمت صرافی های پشتیبان کننده ی رمز ارز نوسایفر NU را برای شما عزیزان معرفی کرده ایم شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی صرافی پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال نوسایفر NU به صفحه ی اصلی سایت زوم ارز مراجعه کرده و نام صرافی مورد نظر را سرچ کرده و مقاله ی اختصاصی صرافی مورد نظر را مطالعه کنید.

نکته: اگر سوالی داشتید که در این مقاله به جواب سوالتان نرسیده اید اصلا نگران نباشید، شما می‌توانید در قسمت کامنت سوالتان را بپرسید ما در اسرع وقت به سوالتان پاسخ می‌دهیم.


کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال نوسایفر NU

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال نوسایفر NU
کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال نوسایفر NU

بعد از خرید ارز دیجیتال نوسایفر NU شما به یک کیف پول نرم افزاری برای ذخیره و نگهداری رمز ارز های خود نیاز دارید اما امروزه به دلیل زیاد شدن تعداد کیف پول های ارز دیجیتال انتخاب و تشخیص کیف پولی با معیار های شما بسیار کار دشواری شده است.

کیف پول های پشتیبان کننده ی رمز ارز نوسایفر NU عبارتند از:

کیف پول نرم افزاری تراست Trust Wallet: متاسفانه در حال حاظر تنها کیف پول تراست از رمز ارز نوسایفر NU پشتیبانی می‌کند اما اصلا نگران نباشید کیف پول نرم افزاری تراست یکی از پنج کیف پول برتر دنیای ارز های دیجیتال است.

کیف پول تراست ولت دارای رابط کاربری آسان و مناسبی می‌باشد به گونه ای که کاربران اعم از مبتدی و یا حرفه ای قادر هستند بدون داشتن اطلاعات قبلی به راحتی با این کیف پول به ذخیره ی توکن ها و رمز ارز های خود بپردازند، کیف پول تراست در سیستم عامل های اندروید و ios پشتیبانی می‌کند و کاربران قادر هستند به راحتی از این ولت در گوشی های موبایل خود استفاده کنند.


آیا ارز دیجیتال نوسایفر NU استخراج می شود؟

آیا ارز دیجیتال نوسایفر NU استخراج می شود؟
آیا ارز دیجیتال نوسایفر NU استخراج می شود؟

برای اینکه متوجه شویم که آیا رمز ارز نوسایفر قابلیت استخراج دارد یا خیر، در مرحله اول باید الگوریتم این رمز ارز را بررسی نماییم. ارز دیجیتال نوسایفر از الگوریتم اثبات سهام یا PoS استفاده می نماید. در واقع این الگوریتم برای هماهنگ کردن نودهای نوسایفر استفاده می شود.

در اینجا لازم است بیان نماییم که ارزهای مبتنی بر الگوریتم اثبات کار یا PoW قابلیت استخراج دارند. و با توجه به مواردی که در این قسمت از مقاله بیان نمودیم، می توان نتیجه گرفت که رمز ارز نوسایفر قابل استخراج نمی باشد. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در بستر این رمز ارز را دارید، می توانید از صرافی های پشتیبانی کننده این رمز ارز استفاده نمایید. شما می توانید این ارز دیجیتال را از صرافی هایی همچون یونی سواپ، هیوبی، بایننس، کوین بیس، هات بیت و وان اینچ خریداری نمایید و به سرمایه گذاری بپردازید.


بررسی آینده ارز دیجیتال نوسایفر NU

بررسی آینده ارز دیجیتال نوسایفر NU
بررسی آینده ارز دیجیتال نوسایفر NU

تکنولوژی بلاکچین امروزه نظر بسیاری از صنایع را به خود جلب نموده است. نوسایفر NuSypher با تمرکز اصلی خود بر حفظ حریم خصوصی بلاکچین، به عملکرد بسیاری از شبکه های بلاکچین کمک می کند.

در حال حاضر، تقاضای زیادی برای دسترسی مقرون به صرفه به سرویس های ابری و پروتکل های حفاظت از داده های بلاکچین وجود دارد. انتظار می رود این تقاضا در سال های آینده با گسترش اقتصاد غیرمتمرکز افزایش یابد. همچنین اخیرا افزایش قابل توجهی در تعداد موارد نقض داده ها و قسمت های هک در فضای کریپتو مشاهده شده است. از آنجایی که نوسایفر سرویسی است که پتانسیل مقابله با این مشکلات را دارد و خود را به عنوان یک رقیب قوی در فضای امنیتی بلاکچین قرار می دهد، بنابراین می تواند یک سرمایه گذاری ارزشمند در نظر گرفته شود. البته ما به شما پیشنهاد می نماییم که هنگام سرمایه گذاری تمامی عوامل تاثیرگذار را بررسی نمایید.


اینفوگرافیک ارز دیجیتال نوسایفر NU

اینفوگرافیک ارز دیجیتال نوسایفر NU
اینفوگرافیک ارز دیجیتال نوسایفر NU

کلام پایانی درباره ی ارز نوسایفر NU چیست؟

با خواندن این مقاله شما می توانید با رمز ارز NU و پلتفرم نوسایفر NuCypher آشنا شوید. NU توکن بومی پروتکل نوسایفر NuCypher است و یک توکن مبتنی بر اتریوم می باشد. نوسایفر NuCypher را می توان یک پلتفرم ارز دیجیتال نسل جدید معرفی نمود که در امنیت بلاکچین با استفاده از رمزنگاری پیشرفته تخصص دارد. کاربران می توانند رمز ارز NU را از صرافی هایی همچون بایننس، بیت هامب، کوکوین و … خریداری نمایند و از کیف پول تراست برای ذخیره سازی این رمز ارز استفاده نمایند. امیدواریم که اطلاعات کافی را در ارتباط با رمز ارز نوسایفر دریافت کرده باشید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله “ارز نوسایفر NU چیست؟” همراه ما بودید.

 

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

 

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
12 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهدی
1 سال قبل

لطفا تحلیل رمز ارز nu را انجام دهید.

مهسا
1 سال قبل

کدام صرافی غیر متمرکز برای ارز دیجیتال NU بهتر است؟

ناصر
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال nu معتبر است؟

مجید
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیحیتال nu پشتیبانی می کنند؟

سیامک
1 سال قبل

تشکر از محتوای خوبی شما.

حمید
1 سال قبل

کدام کیف پول برای ارز nu معتبرتر است؟

غزل
1 سال قبل

کدام کیف پول برای ارز nu معتبرتر است؟

سحر
1 سال قبل

آینده قیمت ارز دیجیتال nu چند است؟

جواد
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال nu را بخرم؟

دانیال
1 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

سارا علیزاده
2 سال قبل

واقعا عالی بود مرسی

رضا سعیدی
2 سال قبل

خیلی ممنون از محتوای خوبتون واقعا عالی بود خسته نباشید. لطفا تحلیل کامل این رمز ارز هم در سایتتون قرار بدید

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده