آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مبارزه قیمت نات کوین برای صعود، روند نزولی شکسته نمی شود

مبارزه قیمت نات کوین برای صعود، روند نزولی شکسته نمی شود

مبارزه قیمت نات کوین برای صعود، روند نزولی شکسته نمی شود

به گزارش زوم ارز، افزایش اخیر قیمت سکه دیجیتال تلگرام، Notcoin (NOT)، باعث جذب توجه بسیاری شده است و بسیاری از افراد به سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال علاقه مند شده اند.

با این وجود، پس از یک دوره موفق، به نظر می رسد آلت کوین در حال از دست دادن پیشروی خود است و سرمایه‌گذاران نیز نگران افزایش قیمت آن هستند.

نات کوین در حال بازیابی نیست

قیمت نوت‌کوین در حال حاضر در حال کاهش است و با وجود تلاش‌های برای بهبود اوضاع، هنوز تا حد زیادی تغییر نکرده است. تغییر در احساسات دارندگان NOT اکنون به شکل واضحی قابل مشاهده است.

با این حال، البته اولتکوین از سقوط زیر سطح حمایت ۰.۰۱۵ دلار در امان خواهد بود زیرا چشم انداز کوتاه مدت این کوین در تلگرام صعودی است.

میانگین حرکت همگرایی (MACD) نشان می‌دهد که در بازه زمانی کوتاه، Notcoin تجربه یک اتصال صعودی است. این اشاره فنی معمولا به یک حرکت صعودی پتانسیلی با عبور خط MACD از خط سیگنال بالای آن اشاره دارد. این ممکن است فشار خرید را افزایش داده و تغییر مثبت در احساسات بازار نسبت به Notcoin را نشان دهد.

نات کوینMACD. منبع: TradingView
نات کوینMACD. منبع: TradingView

با این حال، با این شاخص رو به افزایش، سرمایه گذاران احساس ناامیدی از نوعی بهبود می‌کنند. آنها به ترجیح کاهش را می‌پسندند، به عنوان مثال نرخ منفی بودجه که برای اولین بار در این ماه ظاهر شده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

این نرخ منفی سرمایه، نشانگر حضور قراردادهای کوتاه مدت در بازار است و موجب اینکه سرمایه‌گذاران به فروشندگی تمایل دارند به جای آنکه خریداری را انتخاب کنند. این نشان دهنده چشم‌انداز نزولی است، با این‌حال، می‌توان با نگاه به تقاطع صعودی کوتاه‌مدت اشاره به MACD کرد.

نرخ تامین مالی نات کوین. منبع: Coinglass
نرخ تامین مالی نات کوین. منبع: Coinglass

بنابراین، با پیشرفت آلت‌کوین، ممکن است شاهد کاهش سرمایه نباشیم، اما افزایش چشمگیری وجود ندارد.

جلوگیری از سقوط

در حال حاضر، قیمت Notcoin تا مرز بحرانی ۰.۰۱۵ دلار افت کرده است، اما هنوز در امان است. احتمالاً تا زمانی که بتواند شتاب لازم برای شروع یک رالی جدید کسب کند، ارزش آن به زیر ۰.۰۱۸ دلار کاهش خواهد یافت.

خط روند نزولی که برای هفته‌ها پیش از تحت اثر خروج مصنوعی نبوده، به زودی دوباره اجرا خواهد شد. اگر سکه تلگرام از این خط عبور کند، ممکن است آلتکوین نتایج مثبت‌تری را تجربه کند.

تحلیل قیمت نات کوین. منبع: TradingView
تحلیل قیمت نات کوین. منبع: TradingView

با این وجود، احتمال وجود دارد که Notcoin به زیر حد سطح حمایت ۰.۰۱۵ دلار فرو ریزد اگر تصمیم سرمایه‌گذاران برای نزولی باقی بماند. این موضوع باعث ابطال روند صعودی می شود و باعث نشان دادن حداقل سطوح ۰.۰۱۴ دلار و ۰.۰۱۳ دلار برای NOT می‌شود.

منبع: beincrypto.com


تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده