آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چرا نات کوین یک میلیارد دلار به پاول دوروف، مدیر عامل تلگرام اهدا نمی کند؟

چرا نات کوین یک میلیارد دلار به پاول دوروف، مدیر عامل تلگرام اهدا نمی کند؟

چرا نات کوین یک میلیارد دلار به پاول دوروف، مدیر عامل تلگرام اهدا نمی کند؟

به گزارش زوم ارز، چرا Notcoin اقدام به اهدای یک میلیارد دلار به پاول دوروف، مدیر عامل تلگرام نمی‌کند؟ آیا دلیل آن مشکلات در مذاکرات مالی یا اختلافات خیلی بزرگ است؟ این موضوع بر روی شناخته‌شدن Notcoin و ارتباط آن با پروژه‌های دیگر چه تأثیری خواهد گذاشت؟ به همین دلیل Notcoin تصمیم گرفته است که میلیارد دلاری را به پاول دوروف اهدا نکند. پس چرا Notcoin این تصمیم را گرفته است و چه انتظاراتی از نتایج این تصمیم دارد؟ آیا این یک راه بسیار هوشمندانه و استراتژیک است؟ به نظر شما چه دلیلی می‌تواند پشت این تصمیم قرار داشته باشد و تأثیر آن چگونه خواهد بود؟

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

برای خرید و فرش نات کوین می توانید از صرافی ها اقدام کنید. Notcoin تاکنون حداقل مبلغ ۱ میلیارد NOT (معادل ۶.۸ میلیون دلار) را به پاول دوروف، CEO تلگرام، اهدا کرده است که این اقدام بی‌سابقه باعث برانگیختن توجه و سوالاتی درباره دلایل پشت این پشتیبانی مالی فراوان شده است. تصمیم یک پروژه ارز دیجیتال به اختصاص چنین مبلغ چشمگیری به یک فرد، به ویژه پاول دوروف، بدون شک موضوعی قابل توجه و منحصربه‌فرد است.

منبع: coingape.com


تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده