اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تعداد آدرس های بیت کوین به اوج خود رسید

تعداد آدرس های بیت کوین به اوج خود رسید

به گزارش زوم ارز، بیت کوین در هفته گذشته تحت فشار زیادی قرار داشت و در حال حاضر در سطح قیمت حدوداً 56 هزار دلار قرار دارد و با مقاومت قوی 60 هزار دلار روبرو شده و قادر به شکست و عبور از آن نیست و ارزش کل بازار آن نیز به حدوداً 1.1 تریلیارد دلار رسیده است.

اگرچه بیت کوین تحت فشار باقی می‌ماند، داده های زنجیره ای خبر از خرید بیشتر این رمز ارز از سوی هولدر های بلندمدت و انباشت از سوی آنها می‌دهند و در گزارش اخیر گلس نود آمده است:
تعداد آدرس های بیت کوین با موجودی غیر صفر به بالاترین سطح خود یعنی 38.76 میلیون آدرس رسیده است و اوج قبلی 38.7 میلیون آدرس بود که هفت ماه پیش و در تاریخ 23 آپریل ثبت شد و 213 روز طول کشید تا بیت کوین بطور کامل خود را ریکاوری کند.

دیگر ارائه دهنده داده های زنجیره ای یعنی سانتیمنت گزارش می‌دهد که علی‌رغم کاهش قیمت بیت کوین، عرضه استیبل کوین تتر در صرافی ها در حال افزایش است و این موضوع نشان دهنده قدرت خرید قوی است.

در طی اصلاح اخیر بازار، دارندگان کوتاه مدت بیت کوین در حال فروش بودند و بنظر آنها در سطوح قیمت بالا خریداری می‌کنند و در سطوح پایین به فروش می‌رسانند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بیت کوین در زمان نگارش این خبر در وضعیت بدی قرار گرفته چرا که طی شبانه روز اخیر کاهش قیمتی 1.7 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمت 56722 دلار معامله می‌شود.

نظر شما همراهان زوم ارز درباره هولد بیت کوین چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinGape


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا