آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چگونه سوزاندن نزدیک به ۱۰ میلیارد شیبا در ژانویه بر بازار رمزارزها تأثیری می گذارد؟

چگونه سوزاندن نزدیک به ۱۰ میلیارد شیبا در ژانویه بر بازار رمزارزها تأثیری می گذارد؟

به گزارش زوم ارز، در ماه ژانویه ۲۰۲۴، شیبا اینو با سوختن بیش از ۹.۹ میلیارد توکن SHIB از عرضه در گردش، توجه قابل توجهی را به خود جلب کرد.

پلتفرم تجزیه و تحلیل رایت Shiba Inu Shibburn، داده‌های جدیدی را ارائه کرده است که تعداد توکن‌های SHIB سوزانده شده در ماه ژانویه ۲۰۲۴ را نشان می‌دهد.

به طور جالب، در طول ژانویه، شیبا اینو شاهد سوزاندن تقریباً ۱۰ میلیارد توکن SHIB بود. بر اساس داده‌ها، در کل ۹,۹۳۷,۹۴۹,۰۷۰ (۹.۹۳ میلیارد) توکن SHIB به کیف‌پول‌های مرده وابسته به این ارز دیجیتال ارسال شده است.

با توجه به نرخ ارز فعلی ۰.۰۰۰۰۰۸۸۹ دلار، ارزش توکن‌های SHIB سوخته شده در ماه گذشته حدود ۸۸,۳۴۸ دلار است.

SHIB Burn در ژانویه از رکورد دسامبر عقب ماند

برخلاف دسامبر ۲۰۲۳، توکن‌های SHIB نابود شده در ژانویه به مقدار قابل توجهی افزایش نیافته است.

در ماه دسامبر، حدود ۳۶ میلیارد توکن SHIB در طول ماه سوخته شد. تعداد توکن‌های SHIB سوخته شده در دسامبر به دلیل سوختگی‌های شدید شیباریوم به طرز چشمگیری افزایش یافت.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، بخشی از هزینه گاز شیباریوم برای سوزاندن ۳۳.۴ میلیارد توکن در چهار تراکنش در ۱۸ روز استفاده شد.

به طور قابل توجه، تیم اکوسیستم Shiba Inu پنجمین سوزاندن Shibarium را در این ماه آغاز کرد. در این عملیات، ۹.۳۵ میلیارد توکن SHIB در یک تراکنش از گردش خارج شد.

شروع سوزاندن شیباریوم در تاریخ ۹ ژانویه به ۹.۹۳ میلیارد توکن سوخته در این ماه کمک زیادی کرد. با این حال، مهم است بدانیم که این رقم تنها یک قسمت کوچکی از عرضه در گردش Shiba Inu را نشان می‌دهد.

در زمان نگارش این مقاله، بیش از ۴۱۰.۷ تریلیون توکن SHIB سوخته شده است و این ارز رمزنگاری را با عرضه ۵۸۱.۳۱ تریلیون در گردش باقی می‌گذارد.

افزایش نرخ سوختگی SHIB 191.97٪

در همین حال، میزان سوختگی شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹۱.۹۷ درصد افزایش یافته است. افزایش شدید نرخ سوختگی پس از ارسال ۱۵.۲۲ میلیون SHIB، معادل ۱۳۵ دلار، به آدرس سوختگی در ۲۴ ساعت گذشته رخ داد.

دارندگان SHIB تقاضای سوختگی بیشتری دارند

اگرچه مقدار قابل توجهی از توکن‌های SHIB از زمان شروع فعالیت شیبا اینو سوخته شده‌اند، جامعه هنوز اعتقاد دارد که این رقم در مقایسه با توکن‌های فعلی در گردش بسیار کم است.

بنابراین، اعضای جامعه شیبا اینو از تیم خواسته‌اند با افزایش هزینه‌های گاز شیباریوم، سوختگی را تشدید کنند.

با این حال، تیم امیدوار است که با هزینه پایین Shibarium، بتواند در بلاکچین L2 از سایر شبکه‌ها برتری جستجو کند و در نتیجه پذیرش آن را افزایش دهد.

در این مدت، شرکت آغاز کرده است که فرآیند خودکارسازی رایت توکن‌های SHIB را در Shibarium اجرا کند. همانطور که The Crypto Basic گزارش کرده است، پورتال رایت خودکار قبل از شروع در شبکه اصلی در Puppynet قرار خواهد گرفت تا در آزمایش‌های کافی قرار بگیرد.


منبع: thecryptobasic.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده