آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

در تلگرام ارز تن کوین با استقبال کاربران روبرو شد!

در تلگرام ارز تن کوین با استقبال کاربران روبرو شد!

در تلگرام ارز تن کوین با استقبال کاربران روبرو شد!

به گزارش زوم ارز، همراه با انتظارات فراوان برای عرضه عمومی اولیه تلگرام، بازار رمزارزهای دیجیتال شاهد رشد چشمگیری در قیمت تنکوین بود که توجه همگان را به خود جلب کرد. افزایش قیمت تا ۲۶ درصد در ۲۴ ساعت گذشته، واکنشی به گزارش‌های اخیر از سوی رسانه‌ها بود که اشاره می‌کردند تلگرام، پلتفرم پیام‌رسان معروف، با ارزش ابتدایی ۳۰ میلیارد دلاری، در آستانه ورود به بازار عمومی قرار دارد. با نزدیک شدن به ۹۰۰ میلیون کاربر، تلگرام به عنوان یکی از قدرتمندترین نهادها در عرصه فناوری محسوب می‌شود و به سودآوری نزدیک است.

نمودار تنکوین
نمودار تنکوین

به تازگی، اپلیکیشن Spot On Chain، که یک پلتفرم تحلیلی برای رمزارزهای دیجیتال است، فعالیت جالبی به نمایش گذاشت. این پلتفرم شامل یک سرمایه‌گذار ناشناس است که تنها با آدرس “0x1ee” شناخته می‌شود. این سرمایه‌گذار مرموز در طی ۲۵ ساعت گذشته حدود ۲۱۴ اتریوم، معادل تقریبی ۸۵۲۰۰۰ دلار، هدر داده و ۲۰۹۲۳۷ توکن با ارزش با میانگین قیمت ۴.۰۷ دلار تهیه کرده است. این نهنگ ناشناس به خصوص موفق به نحوه‌ای سودآور بوده که در ۶ از ۹ معامله، با نرخ سود ۶۶.۶ درصد و سود تقریبی ۲.۴۸ میلیون دلار از شش معامله بدست آورده است.

قیمت $TON در عرضه اولیه Telegram با افزایش ۲۶% (در ۲۴ ساعت) رو به رشد است.

سرمایه‌گذار 0x1ee با هزینه ۲۱۴ اتریوم (معادل ۸۵۲۰۰۰ دلار) در ۲۵ ساعت گذشته ۲۰۹,۲۳۷ توکن با قیمت تقریبی ۴.۰۷ دلار تهیه کرده است.

لطفا توجه داشته باشید که این نهنگ تاکنون از ۶ توکن از مجموع ۹ توکن معامله شده، مجموع سود تقریبی ۲.۴۸ میلیون دلاری را به دست آورده است (نرخ برد: ۶۶.۶ درصد).با افزایش اهمیت انتشار عمومی اولیه (IPO) تلگرام و افزایش قیمت توکن TON، توجه به این مسائل تشدید شده است. سرمایه گذاران و افراد علاقه‌مند دقت و پیگیری دقیقی به این واقعیت‌ها دارند و در مورد تاثیر دخالت نامشخص سرمایه گذاران در میان هیاهوی IPO اوّلیه، حدس و گمان می‌زنند.
با اینکه تلگرام و TON دو موجودیت مجزا هستند، اما تاریخچه‌های آن‌ها به هم پیوسته و اکوسیستم مشترک آن‌ها بار دیگر توجه عمومی را به خود جلب کرده است. واقعاً تلگرام در سال ۲۰۲۰ از پلتفرم بلاک‌چین TON به دلیل چالش‌های نظارتی در ایالات متحده فاصله گرفته بود.
منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده