آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

حرکت ناشناخته ۳۰۰ میلیون توکن XRP از بایننس، سبب شایعه هایی می‌شود!

حرکت ناشناخته ۳۰۰ میلیون توکن XRP از بایننس، سبب شایعه هایی می‌شود!

به گزارش زوم ارز، انتقال اسرارآمیز ۳۰۰ میلیون توکن XRP از بایننس، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال، باعث حواشی فراوان در جامعه ارزهای دیجیتال شده است. این انتقال، که در روز جمعه، ۸ مارس، ساعت ۸:۵۲ صبح UTC در بلاک چین ریپل انجام شد، مبلغ ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ XRP (با ارزش حدود ۱۸۷,۱۳۴,۶۸۶ دلار) را از Binance به یک کیف پول ناشناخته جابجا کرد. این تراکنش تنها با هزینه بسیار پایینی به اندازه ۰.۰۰۰۰۱ XRP صورت گرفته است. یکی از نکات جالب این انتقال، از آدرسی با برچسب Binance به یک کیف پول ناشناخته XRP انجام شده است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

این تراکنش یکی از تعداد زیادی انتقال XRP بوده است که Whale Alert، ردیاب داده رمزنگاری شده، در ۲۴ ساعت گذشته اعلام کرده است. این انتقالات شامل حرکت‌هایی بین کیف پول‌ها و صرافی‌های مختلف از جمله Bitstamp و Bitso می‌شوند.

به همراه این تراکنش بزرگ، Whale Alert پنج تراکنش دیگر از Binance به کیف‌های ناشناخته گزارش کرده که مجموعاً بیش از ۱۱ میلیون دلار ارزش دارند.

در حالی که دلایل دقیق این انتقالات ناشناخته هنوز روشن نشده‌اند، جوانب مختلف گمانه‌زنی در مورد هدف و مقصد این توکن‌ها مطرح شده است. این انتقالات ممکن است به عنوان بخشی از فعالیت‌های عملیاتی معمول صرافی Binance محسوب شوند، اما احتمالاً دلایل دیگری نیز در پس پرده این انتقالات وجود دارند، از جمله حرکت‌های استراتژیک توسط سرمایه‌گذاران نهادی یا نهنگی به منظور بهره‌برداری از فرصت‌های بازار یا متعادل کردن پرتفوی خود.


منبع: u.today


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده