اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ماسک به هم‌بنیان‌گذار دوج در تمسخر ربات‌های اسکم پیوست

ماسک به هم‌بنیان‌گذار دوج در تمسخر ربات‌های اسکم پیوست

به گزارش زوم ارز، ایلان ماسک میلیاردر، رییس تسلا، اسپیس‌ایکس و چندی کمپانی دیگر، به توییتی از سوی هم‌بنیان‌گذار ارز دیجیتال دوج کوین پیرامون ربات‌های اسکم رمز ارز، واکنش نشان داد.

بیلی مارکوس حساب‌های ربات‌های توییتر را، با اشاره به اینکه این حساب‌ها دارای تصاویر آواتار از مردان و زنان جذاب هستند، مورد تمسخر قرار داد.

اخیرا، ایلان ماسک، به دفعات متعدد، بحث‌هایی در توییتر پیرامون ربات‌های اسکم رمز ارز، که در فضای توییتر در حال شیوع پیدا کردن هستند، راه انداخته است. یکی از مشکلاتی که ماسک قول حل آن را داد، خلاص کردن توییتر از شر این حساب‌های فیک بود.

هرچند، از آنجایی که ماسک معامله‌ی توییتر را به حالت تعلیق درآورده است، ممکن است این اتفاق هرگز رخ ندهد. همانطور که ماسک اذعان داشت، 90 درصد از کاربران توییتر می‌توانند ربات‌های اسکم باشند. بنابراین، اکنون منتظر تاییدیه‌ ای مبنی بر این است که این ربات‌ها، نهایتا تنها 5 درصد از کاربران توییتر را تشکیل می‌دهند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

هرچند، همانطور که روزهای پیشین گزارش شد، بنا به سخنان ویایا گاده، یک مدیر بالارده‌ی توییتر، هیچ چیزی مبنی بر اینکه معامله به حالت تعلیق درآمده است وجود ندارد و همه چیز با ایلان ماسک طبق برنامه پیش می‌رود.

در روزهای ابتدایی می، ماسک از پیشنهاد ارائه شده از سوی مارک کوبان طرفدار دوج کوین، که از این میم کوین جهت مبارزه با ربات‌های اسکم رمز ارز در توییتر استفاده شود، استقبال کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا