آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بنیانگذار Moonbirds، کوین رز، ۱.۳ میلیون دلار در خرید تازه وارد NFT سرمایه‌گذاری کرد.

بنیانگذار Moonbirds، کوین رز، ۱.۳ میلیون دلار در خرید تازه وارد NFT سرمایه‌گذاری کرد.

بنیانگذار Moonbirds، کوین رز، ۱.۳ میلیون دلار در خرید تازه وارد NFT سرمایه‌گذاری کرد.

به گزارش زوم ارز، کوین رز، یکی از بنیانگذاران Moonbirds، مجموعه توکن NFT، باعث شده است که فروش قابل توجهی از مجموعه ارزشمند خود را آغاز کند. گزارشگر برجسته چینی، کالین وو، در یک پست اخیر در توجه خود به اقدامات بزرگ رز اشاره کرد.

طبق داده‌های NFTScan که کالین وو ارائه کرده است، در ۱۶ روز گذشته، کوین رز با موفقیت دارایی‌های دیجیتالی به ارزش ۳۲۸.۹۲ ETH را فروخته است. این فروش شامل فروش NFT‌هایی مانند Fidenza 531 با قیمت ۱۴۲ ETH و xcopy “When Airdrop?” با قیمت ۱۵۱.۲ ETH است. همچنین او CryptoPunk 6419 را به دیگران و دو دامنه ENS را نیز به فروش رسانده است.

با در نظر گرفتن قیمت غالب بازار اتریوم که در حدود ۳۹۶۰ دلار است، فروش‌های رز به ارزش بیش از ۱.۳ میلیون دلار به حساب می‌آید، که یک مقدار قابل توجهی است.

از میان فروش‌های برجسته، فروش Fidenza 531 با قیمت ۱۴۲ ETH یا ۵۶۲۳۲۰ دلار جلب توجه می‌کند. علاوه بر این، فروش قطعه مشهور XCOPY “When Airdrop?” با قیمت ۱۵۱.۲ ETH یا ۵۹۸۷۵۲ دلار نشان دهنده یک انحراف استراتژیک از مجموعه دارایی‌های محبوب اوست.

همچنین، رز با فروش بلوچیپ NFT CryptoPunk 6419 به افراد ناشناس همراه شده است و دو دامنه ENS را نیز رها کرده و آنها را به یک آدرس مشخص ارسال کرده است. این اقدامات باعث ایجاد سوالاتی درباره انگیزه‌های پشت اقدامات او شده است.

این پیشرفت‌ها پس از اعلامیه اخیر یوگا لبز درباره خرید تیم توسعه Moonbirds و پروژه PROOF رخ داده است. سه هفته پیش، یوگا لبز، که نیروی خلاق پشت کلوپ قایق بادبانی Bored Ape است، مالکیت کامل PROOF و تمام مجموعه Moonbirds را تأیید کرد.

بعد از خرید، یوگا لبز تیم PROOF را به تیم خود اضافه کرد و مجموعه Moonbirds را در متاورس دیگر خود یعنی بازی ادغام کرد. منتظریم که کوین رز، مدیرعامل PROOF، پس از تسهیل فرآیند انتقال، نقش مشاوره‌ای در آزمایشگاهیوگا برعهده بگیرد.


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده