آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل میکر MKR

تحلیل میکر MKR

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از میکر در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت میکر را در باکس پایین مشاهده نمایید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل میکر MKR امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی میکر MKR در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون خوب باشه ،با تحلیل ارز میکر در تایم فریم هفتگی در کنار شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم قیمت این ارز یک رشد خوب را در ساختار اسپایک انجام داده و سپس وارد فاز کانال صعودی شده است که ما نیز آن کانال را برایتان رسم کرده‌ایم و خدمتتان گفتیم که انتظار داریم بین سقف و کف این کانال شاهد نوسان قیمت باشیم دقیقاً این اتفاق رخ داده و هم اکنون قیمت به ناحیه سقف کانال و باکس قرمز رنگ ،که به عنوان مقاومت مد نظرمان قرار دارند نیز رسیده است.
دوستان در حال حاضر تا زمانی که باکس قرمز به طرف بالا شکسته نشود و تثبیت بالاتر از آن رخ ندهد انتظار رشد بیشتر را نخواهیم داشت و اگر در نواحی فعلی الگوی نزولی قوی شکل بگیرند احتمال افت قیمت تا ناحیه کف کانال نیز وجود دارد.دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل ارز ALGO و…. را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل MKR امروز 14 اسفند 1402
تحلیل MKR امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل میکر MKR امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی میکر MKR در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز ،امیدوارم که حالتون خوب باشه ،با تحلیل ارز میکر در تایم فریم هفتگی در کنار شما عزیزان هستیم. همانطور که ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم روند این ارز صعودی بوده و از قیمتی که رشد این ارز آغاز شده، شاهد تشکیل یک اسپایک بودیم و سپس وارد فاز کانال صعودی شده است که ما نیز آن کانال را برایتان رسم کرده‌ایم و خدمتتان گفتیم که انتظار داریم بین سقف و کف این کانال شاهد نوسان قیمت باشیم.
دوستان در حال حاضر طبق انتظاری که داشتیم قیمت به ناحیه سقف کانال و محدوده باکس قرمز که به عنوان مقاومت ماژور مد نظر قرار داده‌ایم، رسیده است و با شدو ،شاهد واکنش قیمت نیز هستیم. توجه داشته باشید که در این مواقع ۸۰ درصد احتمال تشکیل یک موج اصلاحی تا ناحیه کف کانال وجود دارد و در صورت تشکیل یک الگوی نزولی ،میتوانیم انتظار داشته باشیم که آن اصلاح آغاز شود. نکته پایانی که می‌بایست بدانید این است که باکس سبز به عنوان حمایت ماژور و کف ترند صعودی مد نظر ما قرار دارد و تا زمانی که آن محدوده حفظ شود، روند را صعودی می‌دانیم.
دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل ارز ALGO و…. را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل MKR امروز 16 بهمن 1402
تحلیل MKR امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل میکر MKR امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی میکر MKR در تاریخ ۱۸ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما همراهان همیشگی ،امیدوارم که سلامت باشید با تحلیل ارز MKR در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم، دوستان عزیز همانطور که ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم با تشکیل کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی ،روند این ارز صعودی می‌باشد و در ادامه تشکیل یک کانال داده که آن را برایتان رسم کرده‌ایم و گفتیم که انتظار داریم بین سقف و کف این کانال شاهد نوسان و رشد قیمت باشیم دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است.
دوستان در حال حاضر قیمت در حوالی سقف کانال قرار دارد، اما هنوز الگوی نزولی قوی شکل نگرفته است و به خاطر داشته باشید که اگر الگوهای نزولی قوی تشکیل گردد ،انتظار داریم که یک موج اصلاحی تا کف کانال تشکیل شود و نکته مهمی که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که، محدوده باکس سبز ،نقش حمایت معتبری را ایفا می‌کند و در صورت از دست رفتن آن ناحیه ،روند این ارز در تایم فریم هفتگی و روزانه نزولی خواهد شد.
دوستان عزیز لطفاً شما هم نظرتان را کامنت کنید ، موفق و پر سود باشید.

تحلیل MKR امروز 18 دی 1402
تحلیل MKR امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل میکر MKR امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی میکر MKR در تاریخ ۲۰ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز ارز میکر در تایم فریم هفتگی و روزانه شروع به یک روند صعودی کرده بعد از اینکه خط قرمز رنگ ما را به سمت بالا بریک کرده و همچنان روند کلی صعودی می‌باشد اما اخیراً بعد از اینکه برخورد داشته با مقاومت‌های مینور که با باکس قرمز رنگ مشخص کردیم شروع به تشکیل تریدینگ رنج کرده و بین باکس سبز باکس قرمز نوسان قیمت را مشاهده می‌کنیم هدف اصلی میتواند خط قرمز رنگ بالایی باشد که مقاومت ماژور هفتگی آنجا تشکیل شده اگر روند رنج به سمت پایین شکسته شود انتظار داریم که تا خط قرمز رنگ پایین افت قیمت را در این ارز شاهد باشیم در حال حاضر اسکلپرها می‌توانند از نوسان‌های تی‌آر تشکیل شده نهایت استفاده را ببرند.

تحلیل MKR امروز 20 آذر 1402
تحلیل MKR امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل میکر MKR امروز ۱۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی میکر MKR در تاریخ ۱۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل رمز ارز MKR در تایم فریم روزانه به ناحیه عرضه خودش رسیده که قبلا هم به این ناحیه برخورد داشته است و جلوی رشد قیمت گرفته شده است و به سمت پایین حرکت کرده است و یک ناحیه تقاضا تشکیل داده است که قیمت یک بار به ناحیه برخورد داشته و به سمت بالا حرکت کرده است؛ الان در ناحیه عرضه قرار دارد و ممکن است قیمت را دوباره به سمت پایین بفرستد و یک خط روند صعودی دارد که با شکست خط روند تا ناحیه های تقاضا ای که پیش رو دارد می‌تواند ریزش داشته باشد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل میکر MKR امروز13 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز۱۳ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل میکر MKR امروز ۱۵ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی میکر MKR در تاریخ ۱۵ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز میکر در تایم روزانه به یک سطح عرضه قوی برخورد کرده و به سمت پایین حرکت کرده ولی الان نزدیک یک ناحیه تقاضا است که می‌تواند روند را به سمت بالا حرکت بدهد در بلند مدت و تایم روزانه من این رمز ارز را صعودی میبینم تا ناحیه های عرضه ای که پیش رو خودش دارد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل میکر MKR امروز15 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز۱۵ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل میکر MKR امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز MKR در طی یک ماه گذشته روند صعودی داشت و قیمت آن دقیقا مطابق تحلیل قبلی بعد از واکنش مثبت به حمایت ها، تا اهداف مشخص شده رشد کرد. اهدافی که برای این ارز در نظر گرفته شده بود، در محدوده های ۱۴۰۰ و ۱۶۰۰ دلار بوده و قیمت این ارز دقیقا بعد از برخورد به هدف دوم واکنش منفی نشان داده است. همانطور که مشاهده می کنید، هدف دوم دقیقا با محدوده مقاومت مشخص شده روی نمودار همپوشانی دارد و موجب به پایان رسیدن موج صعودی و اصلاح قیمت شده است. با توجه به حرکت خوبی که از این ارز مشاهده شده است، انتظار داریم که اصلاح های قیمت مجددا با واکنش های مثبت و تقاضا همراه باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل میکر MKR امروز 18 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۱۸ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل میکر MKR امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز MKR بعد از اینکه موج صعودی خود را در محدوده ۱۳۶۰ دلار به پایان رساند، روند رنجی به خود گرفته بود و در چند هفته گذشته با شدت زیاد کف کانال صعودی خود را شکست. بازگشت قیمت به محدوده سقف کانال رنج هفتگی را می توانیم مشاهده کنیم، که حمایت رند ۱۰۰۰ دلار دقیقا در این محدوده قرار دارد و چندین بار برخورد به این ناحیه ثبت شده است که همگی واکنش مثبت خوبی به همراه داشته اند. این محدوده ها در تحلیل قبلی روی نمودار مشخص شده بود و موجب پامپ ۲۰ درصدی قیمت MKR شده است. مجددا قیمت در حال پولبک به این حمایت برای تست مجدد محل شروع حرکت اسپایک است. پس اگر باز هم واکنش مثبت مشاهده شود، این ارز می تواند روند صعودی خود را به آهستگی و پیوسته تا محدوده مقاومت ۱۴۰۰ و ۱۶۰۰ دلار ادامه دهد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل میکر MKR امروز 20 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل میکر MKR امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی میکر MKR در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز MKR روند صعودی بلند مدت خود را حفظ کرده و در طی چند ماه گذشته حمایت های خوبی از طرف خریدارانش داشته است. قدرت خریداران موجب شده تا این ارز از محدوده کف ۵۰۰ دلار، بیش از ۱۶۰ درصد افزایش قیمت داشته باشد. این ارز بعد از اینکه به کف کانال نزولی بلند مدت خود رسید، در آن محدوده کانال رنجی تشکیل داد و سپس با رشد قیمت بیت کوین در طی هفته های گذشته، این ارز بدون اصلاح های عمیق حرکت صعودی خود را تا قیمت ۱۳۵۰ دلار ادامه داده است.

ما حمایت های مهمی برای ارز میکر در صورت اصلاح شناسایی کرده ایم، که روی نمودار مشاهده می کنید. حمایت اول دقیقا در محدوده سقف کانال رنج تایم هفتگی است و قیمت ۱۰۵۷ الی ۹۷۰ دلار را نشان می دهد. اما محدوده دقیق تر در قیمت ۱۰۳۰ الی ۱۰۲۰ دلار در نظر گرفته شده است. حمایت دوم این ارز در صورتی است که بازار وارد اصلاح عمیق شود و احتمال کاهش قیمت این ارز تا محدوده ۷۹۰ الی ۷۷۰ دلار بیشتر خواهد شد. اما در حالت کلی تا زمانی که نشانه های بدی در بازار نداشته باشیم، روند این ارز صعودی خواهد بود و پتانسیل رشد بیشتر تا مقاومت های رسم شده در محدوده های ۱۶۰۰ و ۲۰۰۰ دلار را خواهد داشت.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل میکر MKR امروز 23 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل میکر MKR امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MKR را مشاهده کنید.

رمز ارز MKR در طی هفته های گذشته روند صعودی خود را حفظ کرد، اما فشار خرید آن کاهش زیادی نسبت به دو ماه گذشته پیدا کرده است. بنابراین مومنتوم روند ارز میکر همچنان صعودی است، و با توجه به اینکه در تایم فریم ۴ ساعته روند قیمت هنوز رنج می باشد، تا زمانی که حمایت محدوده ۶۵۰ الی ۶۷۲ دلار حفظ شود، می توانیم انتظار افزایش بیشتر قیمت این ارز را در میان مدت داشته باشیم. همچنین روند قیمت در تایم ۴ ساعته بین دو سطح حمایت مقاومت مشخص شده رنج می باشد.

مقاومت این کانال رنج در محدوده ۷۹۸ الی ۹۴۰ دلار در نظر گرفته شده است. به دلیل وجود سطوح حمایت مینور بسیار زیاد  انتظار داریم که همچنان روند این ارز داخل یک ناحیه رنج بزرگ باقی بماند. اما در حالت کلی با شکست هر یک از سطوح محدوده های مشخص شده بعدی به عنوان اهداف کوتاه مدت مورد استفاده می باشد. این سطوح مهم ترین محدوده های عرضه و تقاضا می باشد. بنابراین در صورت برخورد قیمت به این محدوده ها انتظار واکنش قیمت را داریم. در هفته جاری و در صورت مساعد ماندن شرایط بازار، جهت حرکت می تواند به سمت مقاومت های بالاتر باشد.

تحلیل میکر MKR امروز 27 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل میکر MKR امروز ۲۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MKR را مشاهده کنید.

رمز ارز MKR در طی هفته گذشته روند صعودی آن بعد از برخوردی که به مقاومت محدوده ۷۱۰ الی ۷۴۵ دلار داشت متوقف شد، و شاهد سیو سود خریداران کوتاه مدت این ارز بودیم. روز گذشته هم در پی ریزش ۵ درصدی قیمت بیت کوین، ارز MKR نیز ریزش ۸ درصدی را تجربه کرد. بعد از ورود قیمت به موج اصلاحی، یک حمایت در محدوده ۵۵۴ الی ۵۸۰ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده است. در صورت واکنش مثبت به این محدوده می توانیم انتظار یک نوسان مثبت را در هفته آینده داشته باشیم.

به طور کلی به دلیل این فشار فروش، نمی توانیم در کوتاه مدت انتظار داشته باشیم که بعد از واکنش به حمایت، سقف قبلی شکسته شود. بلکه روند قیمت در تایم فریم روزانه با این موج صعودی قوی که تشکیل شده است، می تواند به حالت رنج تبدیل شود. از نظر زمانی دو محدوده برای این ارز در نظر گرفته شده است. محدوده اول مربوط به حمایت ۵۸۰ الی ۵۷۴ دلار و برای واکنش مثبت احتمالی می باشد، و محدوده دوم مربوط به تست مجدد مقاومت ها و ناحیه احتمالی سقف قیمت در ماه آینده می باشد.

تحلیل میکر MKR امروز 28 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۲۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 14 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۱۴ دی ۱۴۰۱

تحلیل میکر MKR امروز ۱۴ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MKR را مشاهده کنید.

رمز ارز MKR در طی هفته های گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد، و قیمت آن به پایین ترین سطوح حمایتی گذشته برخورد کرد. در هفته گذشته نیز قیمت روی محدوده حمایت ۵۰۰ الی ۵۱۷ دلار متوقف شد، و امروز یک واکنش مثبت مشاهده شده است. این محدوده از این جهت اهمیت دارد که هم حمایت رند ۵۰۰ دلار در این سطح قرار گرفته، و هم اولین قیمتی که این ارز معامله شد، قیمت ۵۱۰ دلار بود، که دقیقا کندل های روزانه با برخورد به این سطوح متوقف شده اند. با برگشتی که در تایم فریم های پایین از بیت کوین مشاهده شده است، در صورتی که شرایط کوتاه مدت بازار مساعد باقی بماند، امکان رشد قیمت ارز MKR و حرکت به سمت مقاومت محدوده ۵۶۰ الی ۶۰۰ دلار را داریم. در بازه ۴ ساعته می توانیم یک کانال نزولی در نظر بگیریم. با توجه به اینکه الگوی کف دو قلو در کف کانال شکل گرفته است، در صورت شکست مقاومت میدلاین کانال، اولین هدف در سقف یعنی محدوده ۵۴۰ دلار خواهد بود.

تحلیل میکر MKR امروز 14 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۱۴ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 23 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۱

تحلیل میکر MKR امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MKR را مشاهده کنید.

رمز ارز MKR در طی هفته گذشته کاهش قیمت آن ادامه پیدا کرد. ریزش این ارز تا محدوده حمایت ۵۶۰ الی ۶۱۰ دلار ادامه داشته و در این ناحیه یک واکنش مثبت مشاهده شده است. روی اندیکاتور RSI یک واگرایی مثبت مشاهده شده است، که اگر شرایط صعودی کوتاه مدت بیت کوین حفظ شود، این ارز یکی از آلت کوین هایی است که پتانسیل یک حرکت صعودی را دارد. به این دلیل که حمایت فعلی قبلا باعث یک برگشت ۹۵ درصدی در روند نزولی شده است. برای این منظور می توانیم در تایم فریم ۴ ساعته یک مقاومت در محدوده ۶۱۵ الی ۶۳۰ دلار در نظر بگیریم. شکست این مقاومت می تواند شرایط را برای کوتاه مدت و میان مدت صعودی کند. همچنین در تایم ۴ ساعته یک واگرایی مثبت مشاهده شده است، که در صورت حفظ حمایت محدوده ۵۸۵ الی ۵۹۰ دلار امکان صعودی شدن روند وجود دارد. کندل روز گذشته یک الگوی برگشتی پوشا را نشان می دهد. بنابراین می تواند یکی دیگر از نشانه های برگشت قیمت باشد.

تحلیل میکر MKR امروز 23 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 16 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۱

تحلیل میکر MKR امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MKR را مشاهده کنید.

رمز ارز MKR در طی هفته های گذشته ریزش قیمت زیادی داشت. در تحلیل قبلی محدوده مقاومت ۱۱۰ الی ۱۲۲۰ دلار به عنوان ناحیه سیو سود خریداران کوتاه مدت در نظر گرفته شده بود، و خط روندی که شکست آن می توانست نشانه تایید این تحلیل باشد. کاهش قیمت تا حمایت ۹۰۰ دلار کاقی نبود، و با شکسته شدن این حمایت و تبدیل شدن به مقاومت، ریزش تا کف موج صعودی قبلی ادامه پیدا کرد. این ارز در زمان نگارش این تحلیل به یکی از پایین ترین سطوح حمایت تاریخی خود در محدوده ۵۶۰ الی ۶۱۰ دلار برگشته است.

اگر فشار فروش بیشتر شود، می توانیم انتظار شکست حمایت فعلی و برخورد قیمت به حمایت پیین تر در محدوده ۵۰۰ الی ۵۵۰ دلار را داشته باشیم. حمایت رند ۵۰۰ دلار در پایین ترین سطح تاریخی این ارز قرار دارد، و تست مجدد این محدوده با توجه به نزولی بودن روند کلی مارکت نمی تواند نشانه ای مبنی بر واکنش احتمالی باشد. بنابراین به دلیل اینکه در این ارز فشار فروش بالا می باشد، احتمال ثبت کف تاریخی جدید در صورت ادامه روند نزولی وجود دارد.

تحلیل میکر MKR امروز 16 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل میکر MKR امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MKR را مشاهده کنید.

رمز ارز MKR در طی هفته های رشد بسیار خوبی را به ثبت رسانده است. این ارز که هفته گذشته به عنوان ارز واچ لیست معرفی شده بود، با حمایت های خریدارانش بعد از اصلاح کم عمق به محدوده ۹۰۰ دلار، رشد خود را ادامه داد. قدرت بالای خریداران قیمت این ارز را به محدوده ۱۱۱۷ الی ۱۲۲۰ دلار رسانده است. یک واکنش منفی روی آخرین کندل روزانه مشاهده می شود، که به دلیل رشد قیمت تقریبا ۱۰۰ درصدی، احتمال سیو سود خریداران کوتاه مدت بالا می باشد.

در صورت رخ داد چنین اتفاقی، اگر فشار فروش داشته باشیم، احتمال رنج شدن روند بین این مقاومت و حمایت محدوده ۸۹۰ الی ۹۳۵ دلار وجود دارد. یک خط روند صعودی روی نمودار در نظر گرفته شده است، که شکست این حمایت داینامیک می تواند ورود قیمت به روند رنج را تایید کند. به طور کلی تا زمانی که حمایت ۹۰۰ دلار حفظ شود، باز هم پتانسیل رشد قیمت برای شکست سقف کانال نزولی بلند مدت و مقاومت مشخص شده وجود دارد.

تحلیل میکر MKR امروز 28 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 6 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۶ مهر ۱۴۰۱

تحلیل میکر MKR امروز ۶ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MKR را مشاهده کنید.

رمز ارز میکر MKR در طی دو هفته گذشته نوسانات بسیار خوبی داشته است. در تحلیل قبلی به محدوده حمایت ۶۲۰ الی ۵۷۰ دلار به عنوان یک محدوده واکنشی قوی اشاره شده بود، و فشار فروش در ابتدا باعث برخورد قیمت به این محدوده شد. بررسی حجم معاملات و کاهش این حجم با افزایش فشار فروش، موجب واگرایی حجم در تایم فریم های پایین شده بود، که می توانست یکی از نشانه های برگشت قیمت باشد. نشانه دیگر واگرایی مثبت اندیکاتور RSI بود که نشان می داد حمایت خریداران به زودی می تواند قیمت را برگرداند.

همزمان شدن برخورد قیمت به چندین محدوده حمایت مهم باعث واکنش شدید و رشد ۳۰ درصدی قیمت این ارز تنها در طی چند روز شد. این برگشت قوی می تواند نشانه ورود قیمت به روند رنج برای کف سازی و رشد بلند مدت باشد. در آخرین کندل روزانه شاهد کاهش ۷ درصدی قیمت ارز میکر هستیم، که نشان می دهد پتانسیل تست مجدد این سطح حمایت وجود دارد. اما احتمالا برخورد ضعیف تری خواهد داشت. برای کوتاه مدت یک حمایت در محدوده ۶۳۳ الی ۶۶۰ دلار در نظر گرفته شده است، که می تواند ناحیه بازگشتی مناسبی برای ادامه رشد قیمت و حرکت بعدی تا رسیدن به محدوده مقاومت خط روند نزولی باشد.

تحلیل میکر MKR امروز 6 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۶ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل میکر MKR امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت MKR را مشاهده کنید.

رمز ارز MKR در طی هفته گذشته روند نزولی داشت. خریداران بعد از اینکه در یک کندل روزانه قوی موفق به رشد ۷ درصدی قیمت این ارز شدند، اما قیمت مجددا زیر سطح بریک اوت صعودی برگشت، و حتی حمایت رند ۷۰۰ دلار نیز شکسته شد. با برخورد عمیق تر به محدوده ۶۸۳ الی ۷۳۰ دلار فشار فروش موقتا کاهش پیدا کرده است، اما برای اینکه اطمینان داشته باشیم قیمت مجددا رشد خواهد کرد یا خیر، خریداران باید سطح ۷۰۰ دلار را مجددا پس بگیرند.

در غیر اینصورت احتمال شکست کامل این حمایت و ادامه روند نزولی تا حمایت محدوده ۵۷۰ الی ۶۲۰ دلار وجود دارد. حمایت اصلی در محدوده ای قرار دارد که دقیقا ناحیه شروع بزرگترین موج صعودی در تایم فریم هفتگی می باشد. بنابراین پتانسیل واکنش بسیار قوی از این محدوده بالا می باشد. در این هفته اگر فشار فروش افزایش داشته باشد، این اتفاق رخ خواهد داد.

تحلیل میکر MKR امروز 24 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل میکر MKR امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز میکر MKR در طی هفته گذشته روی محدوده حمایت خود در قیمت ۶۸۳ الی ۷۳۰ دلار باقی ماند. روند نزولی این ارز موجب برخورد قیمت به حمایت کف قبلی شده است. کاهش فشار فروش روی این سطح مشخص می باشد، اما تمایل و تقاضای خریداران هنوز برای رشد قیمت این ارز کافی نبوده است.

اندیکاتور MACD واگرایی مثبت را روی حمایت شناسایی کرده است، که در صورت شکست خط روند نزولی در تایم فریم ۴ ساعته انتظار رشد قیمت را داریم. اهدافی که برای این ارز در نظر گرفته شده است، در محدوده های ۸۳۰، ۸۸۰ و ۹۲۵ دلار در نظر گرفته شده است. با توجه به اینکه در بازه زمانی روزانه قیمت داخل یک روند رنج قرار گرفته است، بعد از شکست خط روند نزولی، تا خط روند اصلی پتانسیل رشد وجود دارد. اهداف بالاتر در صورت مساعد بودن شرایط بازار، در محدوده های ۹۶۰ و ۱۰۰۰ دلار می باشد.

تحلیل میکر MKR امروز 17 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 9 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل میکر MKR امروز ۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز

رمز ارز MKR در هفته گذشته با کاهش ۷ درصدی مجددا به محدوده حمایت هفتگی خود در قیمت ۵۷۵ الی ۷۵۵ دلار برخورد کرد. با شروع این هفته باز هم این کاهش قیمت ادامه داشت، و این بار محدوده ۶۷۴ الی ۷۳۲ دلار هدف فروشندگان می باشد، که دقیقا در مرکز این حمایت هفتگی قرار گرفته است. فقط در صورتی که بیت کوین با فشار فروش بالایی همراه باشد، احتمال شکسته شدن حمایت فعلی میکر وجود خواهد داشت.

در این صورت این فشار فروش می تواند قیمت میکر را به ابتدای موج صعودی اصلی در تایم فریم هفتگی برساند، که در محدوده ۴۷۳.۵ الی ۵۳۰ دلار قرار گرفته است. اما در صورتی که فشار فروش نداشته باشیم، برگشت قیمت را می توانیم تا محدوده هدف اول ۹۳۰ دلار انتظار داشته باشیم. اهداف بعدی می توانند در قیمت های ۱۰۰۰، ۱۰۵۰ و ۱۱۰۰ الی ۱۱۹۰ دلار باشند. در بازه زمانی ۴ ساعته هنوز روند نزولی می باشد، و تا زمانی که یک برگشت قوی تا محدوده ۸۷۰ دلار مشاهده نشود، احتمال ادامه روند بیشتر می باشد.

تحلیل میکر MKR امروز 9 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 2 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل میکر MKR امروز ۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت MKR مراجعه کنید.

رمز ارز MKR در هفته گذشته با ریزش شدیدی همراه بود. قیمت این ارز با برخوردی که به محدوده مقاومت ۱۱۰۰ دلار داشت، به دلیل حجم معاملات پایین در قیمت های بالاتر از ۱۱۰۰ دلار، شاهد تثبیت قیمت نبودیم. روند MKR در تایم فریم روزانه رنج می باشد. برخوردی که به حمایت محدوده ۷۸۰ الی ۸۱۰ دلار اتفاق افتاده است، با واکنش مثبت همراه بوده، اما این واکنش، نیاز به تست مجدد حمایت فعلی دارد.

قیمت میکر در صورتی که بالای محدوده ۸۶۲ الی ۸۸۲ دلار برگشت داشته باشد، و همزمان مقاومت استاتیک و داینامیک به سمت بالا شکسته شود، می توانیم انتظار رشد مجدد قیمت و حرکت به سمت مقاومت های ۱۰۰۰ و ۱۱۰۰ دلار را داشته باشیم. در غیر اینصورت نوسانات برای هفته جاری می تواند زیر سطح مقاومت فعلی و روی حمایت ۸۰۰ دلار ادامه داشته باشد. ابر اندیکاتور Ichimoku نیز مجددا نزولی شده است، و نشانه ای مبنی بر رشد قیمت در هفته جاری مشاهده نشده است.

تحلیل میکر MKR امروز 2 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 26 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل میکر MKR امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MKR در چند هفته گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رسانده است. قیمت این ارز که از محدوده حمایت ۸۷۰ دلار موج صعودی جدیدی را شروع کرده بود، افزایش تقاضا منجر به برخورد قیمت به محدوده مقاومت ۱۰۲۰ الی ۱۳۳۷ دلار شد. این مقاومت توسط خریداران تبدیل به حمایت نشد، و در برخورد و تلاش دوم نیز با شکست مواجه شد. مجددا شاهد افزایش فشار فروش و حرکت قیمت به سمت حمایت های پایین تر هستیم.

یک سطح حمایت در محدوده ۹۰۳ الی ۹۳۰ دلار در نظر گرفته شده است، و در صورتی که بازار ریزش شدیدی نداشته باشد، با احتمال بالا می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود. البته شیب حرکت نزولی بالا می باشد، و برای مشاهده نشانه های حمایت در تایم فریم های پایین تر می توان به دنبال نشانه های حذف فشار فروش بود. در صورت حفظ این حمایت، پتانسیل شکست مقاومت و رشد بیشتر تا هدف ۱۶۰۰ دلار وجود دارد.

تحلیل میکر MKR امروز 26 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 29 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۱

تحلیل میکر MKR امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MKR در هفته گذشته رشد قیمت خوبی داشته است. این ارز که به طور کلی در یک روند رنج روی محدوده حمایت ماهانه خود قرار گرفته است، با حمایت خریداران، سقف کانال نزولی آن به سمت بالا شکسته شده است، و در صورت شکست مقاومت محدوده ۱۰۱۴ الی ۱۱۴۰ دلار، حرکت صعودی آن می تواند تا محدوده ۱۶۰۰ دلار ادامه داشته باشد. در غیر اینصورت مجددا می توانیم انتظار برگشت به سمت حمایت های ۱۰۰۰ و ۸۰۰ دلار را داشته باشیم. با توجه به اینکه پیوت ماهانه زیر قیمت قرار گرفته است، می توانیم انتظار داشته باشیم که در صورت مساعد ماندن شرایط بازار شاهد رشد قیمت تا اهداف مشخص شده باشیم.

تحلیل میکر MKR امروز 29 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل میکر MKR امروز ۲۲ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MKR در هفته گذشته با برخورد به مقاومت سقف کانال نزولی، با واکنش منفی همراه بود. به دلیل نزولی بودن روند کلی، شاهد واکنش قیمت به مقاومت رند ۱۰۰۰ دلار بودیم. قیمت مجددا به محدوده حمایت ۷۰۰ الی ۸۳۰ دلار برخورد کرده است. با توجه به اینکه برخورد اول به این ناحیه واکنش مثبت بسیار خوبی داشته است، در صورتی که حمایت شکسته نشود، و باز هم نشانه های حمایت روی این سطح مشاهده شود، روند بین این حمایت و مقاومت ۱۱۰۰ دلار رنج خواهد شد. اندیکاتور پیوت پوینت برای ماه جاری، محدوده حمایت اول را در قیمت ۶۹۰ دلار نشان می دهد، که می تواند یکی از نشانه های برگشت از این محدوده روی نمودار ظاهر شود.

تحلیل میکر MKR امروز 22 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۲۲ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 15 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل میکر MKR امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MKR در هفته گذشته مجددا سطح حمایت خود را در محدوده ۸۳۰ دلار تست کرده است، سقف کانال نزولی در محدوده ۹۵۵ الی ۱۰۲۵ دلار می تواند با واکنش همراه باشد. بنابراین مجددا انتظار کاهش قیمت و برگشت به سمت حمایت ۷۰۰ دلار را داریم. اما در صورتی که این مقاومت پر قدرت به سمت بالا شکسته شود، اهداف بالاتر در محدوده های ۱۲۲۰، ۱۳۸۵ دلار خواهد بود. اما با احتمال بالا، در صورت شکست، و بعد از برخورد به مقاومت اول مجددا با واکنش منفی همراه خواهد بود. مومنتوم روند نیز همچنان نزولی می باشد، که توسط اندیکاتور MACD شناسایی شده است.

تحلیل بیت تورنت BTT امروز 16 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل بیت تورنت BTT امروز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 8 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل میکر MKR امروز ۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MKR در طول هفته گذشته و در ادامه رشدی که از محدوده حمایت ۷۰۰ دلار شروع کرده بود، به یک مقاومت مهم در محدوده ۱۰۰۰ دلار برخورد کرد و با توجه به اینکه این سطح مقاومت با مقاومت داینامیک خط روند نزولی همپوشانی داشت، واکنش شدیدی همراه بود. بنابراین شاهد برگشت قیمت به سمت حمایت ماهانه ۷۰۰ الی ۸۰۰ دلار هستیم. این سطح حمایت در صورتی که بازار ریزش بیشتری نداشته باشد، با توجه به واگرایی مثبت روی اندیکاتور RSI، پتانسیل برگرداندن قیمت به سطوح بالاتر تا محدوده ۱۵۰۰ دلار را دارا می باشد.

لازم به ذکر است که روند قیمت در تایم فریم روزانه تا زمانی که مقاومت ۱۱۵۰ دلار تبدیل به حمایت نشود نزولی باقی خواهد ماند همچنین در بازه زمانی چهار ساعته در صورت حفظ حمایت ۸۶۵ دلار، روند چهار ساعته نیز صعودی باقی می ماند. بنابراین پتانسیل یک روند رنج برای هفته جاری بین محدوده حمایت مقاومت ذکرشده وجود دارد.

تحلیل میکر MKR امروز 8 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 1 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل میکر MKR امروز ۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MKR مطابق تحلیل قبلی روند نزولی آن با توجه به تشکیل یک الگوی مثلث کاهشی ادامه پیدا کرد. کاهش قیمت حتی موجب شکست حمایت رند ۱۰۰۰ دلاری و حرکت به سمت یک حمایت ماهانه در محدوده ۷۰۰ الی ۸۳۰ دلار شد. فشار فروش در محدوده ۷۰۰ دلار با حمایت خوب خریداران از بین رفت، و شاهد رشد قیمت تا نزدیک محدوده ۱۰۰۰ دلار بودیم. تا زمانی که محدوده ۱۲۰۰ دلار تبدیل به حمایت نشود، روند قیمت در این بازه زمانی نزولی باقی خواهد ماند. اما با توجه به صعودی شدن روند در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم انتظار داشته باشیم بعد از پولبک رشد قیمت حداقل تا سطح ۱۲۰۰ دلار ادامه داشته باشد.

همچنین در تایم فریم ۴ ساعته یک الگوی پرچم صعودی در حال شکل گیری می باشد. بنابراین در صورتی که مقاومت ۹۴۰ الی ۹۸۰ دلار با یک کندل پر قدرت در تایم ۴ ساعته شکسته شود، الگو می تواند تایید شود و رشد قیمت حداقل تا محدوده ۱۲۰۰ الی ۱۳۰۰ دلار ادامه خواهد داشت.

تحلیل میکر MKR امروز 1 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 18 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل میکر MKR امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MKR در هفته گذشته روند رنج بسیار کم نوسانی را پشت سر گذاشته است. کندل هایی که در تایم فریم روزانه مشاهده می کنید، روی سطح حمایت ۱۰۷۸ الی ۱۱۸۰ دلار متوقف شده اند، و این محدوده با کف کانال صعودی بلند مدت هم پوشانی دارند. معمولا قبل از انجام حرکات پر شتاب و قوی، حجم معاملات روی سطوح حمایت کاهش شدیدی پیدا می کند. با توجه به اینکه ارز میکر در طول هفته گذشته رتبه مارکت کپ آن کاهش یافته است، احتمال شکسته شدن حمایت فعلی و برخورد قیمت به محدوده ۱۰۰۰ دلار وجود دارد.

تا زمانی که خط روند نزولی تبدیل به حمایت نشود، نمی توان سیگنال صعودی از این ارز دریافت کرد. همچنین در این محدوده برای موج های آخر می توان یک الگوی مثلث کاهشی در نظر گرفت. این الگوی ادامه دهنده معمولا در میانه روند قیمت ایجاد می شود. بنابراین احتمال ریزش بیشتر قیمت این ارز وجود دارد.

تحلیل میکر MKR امروز 18 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 11 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل میکر MKR امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MKR در طول هفته های گذشته با فشار فروشی که در تمام بازار اتافاق افتاد، حمایت مهم خود را در محدوده ۱۵۳۱ الی ۱۷۷۵ دلار از دست داد، و ادامه روند نزولی منجر به برخورد قیمت به سطح حمایت بعدی ۱۰۰۰ دلاری شده است. به دلیل رند بودن این حمایت، از نظر روانی می تواند تاثیر بسیار زیادی در رفتار معامله گران نزدیک این ناحیه داشته باشد. دو سناریو برای این ارز می توان در نظر گرفت.

در سناریو اول، با ادامه پیدا کردن فشار فروش، و تست مجدد سطوح حمایت، قیمت با برخورد به محدوده ۱۰۰۰ دلار، به صورت موقت این حمایت را شکسته و محدوده حمایت اصلی ماهانه در قیمت ۷۵۲ الی ۸۸۸ دلار به صورت لحظه ای و کوتاه مدت رویت شود، و سپس شاهد برگشت سریع از این ناحیه داخل کانال صعودی بلند مدت باشیم. اما در سناریو دوم، در صورتی که ریزش بیشتری در بازار اتفاق نیوفتد، از محدوده فعلی ۱۰۰ دلار، با توجه به واگرایی مثبت RSI، در صورت شکست ترند لاین نزولی، انتظار رشد قیمت حداقل تا مقاومت ۱۵۳۰ الی ۱۷۷۵ دلار را داریم.

تحلیل میکر MKR امروز 11 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 7 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل میکر MKR امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MKR در طول هفته گذشته کاهش قیمت زیادی داشت. این ارز که مجدداً به محدوده حمایت هفتگی خود برخورد کرده است، فشار فروش روی کندل های نزولی در حال کاهش می باشد‌. مومنتوم روند نیز در این هفته می تواند کاهش بیشتری داشته باشد. برای صعودی شدن خریداران باید با قدرت تمام و حجم معاملات بالا، قیمت را بالای سطح ۲۰۰۰ دلار تثبیت بدهند.

این حمایت هفتگی کف الگوی مثلث صعودی بزرگی است که می تواند در صورت شکسته شدن و تایید، نشانه شروع یک روند صعودی در قدرت باشد. باید دید که در این هفته نتیجه جدال خریداران و فروشندگان در بازار چه خواهد بود، و کندل ماهانه در چه قیمتی بسته خواهد شد.

تحلیل میکر MKR امروز 7 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 24 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل میکر MKR امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MKR در هفته های گذشته بعد از برخورد به مقاومت رند ۲۵۰۰ دلار با سیو سود خریداران کوتاه مدت مواجه شد، و به این ناحیه مقاومتی واکنش داد. کاهش قیمت تا امروز ادامه داشته و به دلیل شیب بالای حرکت نزولی، احتمال شکست حمایت فعلی در محدوده ۱۷۵۹ الی ۱۸۲۰ دلار وجود دارد. به طور کلی با توجه به افزایش فشار خرید در هفته های گذشته، نشانه های خروج قیمت از روند رنج در تایم روزانه وجود دارد.

در صورتی که این بار خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود، هدف قیمت در محدوده ۲۵۰۰ دلار خواهد بود، و احتمال شکست این مقاومت بیشتر خواهد شد. در صورتی که حمایت فعلی شکسته شود، محدوده بعدی قیمت ۱۶۵۰ و حمایت بعدی در محدوده ۱۵۶۰ الی ۱۴۹۰ دلار خواهد بود. در این تایم فریم اندیکاتور EMA نیز مومنتوم منفی را نشان می دهد. بنابراین برای صعودی شدن روند، نیاز به شکست مقاومت ۲۵۰۰ دلار می باشد.

تحلیل میکر MKR امروز 24 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 10 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل میکر MKR امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MKR در طول دو هفته گذشته از محدوده حمایت ۱۷۰۰ دلار حرکت صعودی خود را شروع کرده است. همان طور که قبلا نیز در بررسی ها اشاره شده بود، قیمت در یک الگوی مثلث افزایشی قرار گرفته است، و خریداران با تلاش های خود قیمت را به ضلع بالای مثلث و مقاومت استاتیک محدوده ۲۱۸۰ الی ۲۲۷۰ دلار رسانده اند. در صورتی که این مقاومت شکسته شود، موج صعودی بعدی می تواند شروع شود، و بعد از پولبک می توان انتظار رشد خوبی را برای میان مدت و بلند مدت از این ارز داشت.

اهداف میان مدت این ارز محدوده های ۳۵۰۰ و ۵۰۰۰ دلار و همچنین اهداف بلند مدت این ارز محدوده های ۱۱۵۴۰ الی ۱۲۶۶۰ دلار خواهد بود. در بازه زمانی هفتگی نیز اندیکاتور MACD واگرایی مخفی مثبت را نشان می دهد، که نشانه ادامه روند صعودی بلند مدت می باشد.

تحلیل میکر MKR امروز 10 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل میکر MKR امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز 25 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز میکر MKR امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل میکر MKR امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال MKR را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز MKR که در رتبه ۵۴ لیست کوین مارکت کپ جای دارد، در بازه زمانی هفتگی داخل یک کانال صعودی بلند مدت در نوسان می باشد. بعد از رشد های خیره کننده ای که در اوایل سال در آلت سیزن تجربه کرد، این ارز وارد موج اصلاح و همچنین اصلاح زمانی شده است، و در حال نزدیک شدن به کف کانال صعودی خود می باشد. از نظر کلاسیک می توان برای آن یک الگوی مثلث صعودی در نظر گرفت، و قیمت هم به کف الگو و هم به نوک الگو نزدیک شده است. برای ارز MKR دو محدوده حمایت می توان در نظر گرفت.

حمایت اول در قیمت ۱۶۵۰ دلار و حمایت دوم محدوده ۱۵۵۹ الی ۱۴۸۷ دلار خواهد بود، که انتظار داریم شاهد واکنش قیمت به یکی از این محدوده ها و خروج قیمت از الگوی مثلث در میان مدت باشیم. همچنین پایین ترین محدوده حمایت نیز در قیمت ۱۰۳۸ الی ۹۳۲ دلار می باشد. که با یکی از خطوط حمایت فیبوناچی اصلاحی هم پوشانی دارد. همچنین حمایت رند ۱۰۰۰ دلار نیز در این محدوده قرار گرفته است، و در صورت ریزش شدید بازار، این محدوده می تواند با واکنش شدیدی همراه باشد.

تحلیل میکر MKR امروز 25 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل میکر MKR امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل میکر MKR بازه زمانی روزانه:

در بازه زمانی روزانه روند قیمت هنوز شرایط نزولی دارد، اما از مومنتوم و شدت روند نزولی کاسته شده است، به طوری که قیمت بارها به محدوده حمایت ۱۷۰۰ دلار واکنش خوبی نشان داده است. اما در بازه زمانی ۴ ساعته، روند کاملا رنجی بین محدوده های حمایت ذکر شده و مقاومت ۲۱۸۰ الی ۲۲۷۰ دلار تشکیل شده است، و در صورت شکست خط روند نزولی موج آخر، می توان انتظار ردش قیمت را تا محدوده مقاومت داشت.

قیمت در محدوده فعلی یک واگرایی مثبت تشکیل داده است، که نشانه هشدار برگشت روند می باشد. بنابراین در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح مقاومت مینور۱۸۵۰ دلار برسانند، می توانیم انتظار این سناریو صعودی را داشته باشیم. در غیر اینصورت ادامه نوسانات رنج مورد انتظار خواهد بود.

تحلیل میکر MKR بازه زمانی روزانه امروز 25 اسفند 1400
تحلیل میکر MKR بازه زمانی روزانه امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال میکر MKR

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال میکر MKR
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال میکر MKR

ارز میکر MKR از جمله توکن های  MakerDAO به شمار می رود. MakerDAO اولین نهادی که در اکوسیستم Maker تاسیس شد، توسط Rune Christensen یک کار آفرین دانمارکی بود.

او در رشته بیوشیمی از دانشگاه Copenhagen فارغ التحصیل شده و در مدرسه، رشته بیزینس بین الملل می‌خواند. پیش از MarkDAO، وی شرکت استخدام بین المللی را تاسیس کرد.

ارز دیجیتال MKR در آگوست ۲۰۱۵ به عنوان اولین ارز در شبکه اتریوم اعلام شد. این صندوق با صدور توکن های MKR برای BTC و ETH از طریق مبادلات شخصی خود ، قبل از راه اندازی سیستم عامل Maker در آوریل ۲۰۱۶، سرمایه جمع آوری کرد.

پروتکل MAKER  عملکرد مشابه بانک دارد. این پروتکل وام را فراهم می کند و سود وام و پس انداز را که در استیبل کوین بومی آن Dai، انجام می شود، شارژ می کند .

در امور مالی سنتی، این خدمات تنها پس از تحقق چندین مورد سختگیرانه مانند تهیه وثیقه کافی و امتیازات اعتباری قوی ارائه می شوند. با وجود Maker، کاربران فقط نیاز به ارائه وثیقه به صورت ارزهای رمز پایه دارند. که به KYC نیازی نیست و وام‌ها به صورت غیرمتمرکز از طریق قراردادهای هوشمند صادر می شوند .

وام DAI از طریق انتقال به Oasis و قفل وثیقه در قراردادهای هوشمند معروف به Maker Vaults دریافت می شود. مبلغ وام به دو عامل بستگی دارد که این دو عامل شامل مقدار وثیقه قفل شده و نسبت وثیقه انتخاب شده است. به عنوان مثال، اگر کاربری اتر را به عنوان وثیقه انتخاب کند و نسبت وثیقه گذاری اتر ۱۵۰% باشد، در این صورت کاربر باید به ازای هر یک DAI که ضرب می کند ۱.۵ اتر را قفل کند .

توکن Maker با تعیین ارزهای رمزنگاری شده مناسب برای استفاده به عنوان وثیقه، نسبت وثیقه گذاری مورد نیاز برای این دارایی ها و کارمزدهای مربوط به آنها ، عملکرد اکوسیستم Maker را به راحتی حفظ می کند.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال میکر MKR

تحلیل تکنیکال رمز ارز ها یکی از روش ها برای پیش بینی قیمت بازارها است، تحلیل تکنیکال بر اساس مطالعه و بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات انجام می شود. در این نوع تحلیل از ابزارها و نمودارها استفاده می شود.

اندیکاتور Rsi

اندیکاتور  نرخ حرکات به سمت بالا را نسبت به سمت پایین اندازه گیری می کند. این اندیکاتور به معنی شاخص قدرت نسبی است و در انالیز بازارهای مالی استفاده می شود. اندیکاتور RSI یکی از پرطرفدارترین و قدرتمندترین اندیکاتورهای بازار مالی به حساب می اید.

اندیکاتور Macd

اندیکاتور Macdدر دهه ۱۹۷۰ تولید و تاسیس شد. این اندیکاتور میانگین واگرایی و همگرایی را نشان می دهد و جزء یکی از کاربردی ترین و ساده ترین اندیکاتورها است و اولویت بسیار مهم آن این است که این روند و بیشترین میزان سود را در این ادیکاتور بدست آورد.

اندیکاتور Sar

اندیکاتور Sarاز شاخص ریاضی استفاده می کند و با فرمول های خاصی که در اختیار دارد به تحلیل و پیش بینی در مورد نمودار بازار می پردازد. این اندیکاتور علاوه بر اینکه در زمان به موقع به ما هشدار می دهد، قطعا هدفش این است که به تشخیص درستی از نمودار بازار برای اینده بپردازد.

پرایس اکشن چیست؟

پرایس اکشن یکی از روش های تحلیل است که در آن تمام تصمیمات فقط بر اساس نمودار قیمت گرفته می‌شود.

در واقع هر کاربری که تصمیمات خود را بر اساس این نمودار قیمت گذاری کند قطعا به روش متفاوتی معامله می کند. به زبان عامیانه تر این روش دارای تکنیک تحلیل کردن بازار و معاملات است این به این معناست که با استفاده از تحلیل هایی که انجام شده قیمت واقعی را بر روی معاملات انجام می دهد.

فیبوناچی

لئوناردو فیبوناچی ریاضی دان قرن ۱۹ میلادی بود این تحلیل را خلق کرد و به همین دلیل به نام اون نامگذاری شد.او به عنوان یکی از موفق ترین و برترین ریاضی دان زمان خود بود. علت تحلیل فیبوناچی در معاملات بسیار گوناگون است، زیرا هم سطح این اعداد هندسی هستند و هم نقاط مرجع ملموسی را فراهم می کنند. دنباله فیبوناچی با صفر و یک شروع می شود و هر عدد مجموع اعداد قبلی می‌باشد.  تحلیل فیوناچی در پیش بینی قیمت ها و نمودار بسیار به ما کمک می کند.

حمایت و مقاومت

در قسمت حمایت بهتر است اینگونه بگوییم که زمانی قیمت به نقطه حمایت برسد نشان دهنده این است که نقطه خرید در این قسمت وجود خواهد داشت و زمانی که نقطه قیمت ارز دیجیتال ما به قسمت مقاومت برسد نشان دهنده وجود تغییر پیدا کردن در آن است و بهترین گزینه است که در این نقطه ارز های خود را به فروش برسانیم.

تحلیل فاندامنتال برای ارز دیجیتال میکر MKR

در تحلیل فاندامنتال تحلیلگرها به بررسی شبکه ارز دیجیتال، رویدادها و اخبار مربوط به رمز ارز می پردازند. در واقع می‌شود به این صورت بیان کرد که در این نوع از تحلیل شرایط یک پروژه بررسی می شود و تمامی عوامل موثر بر یک پروژه یا شرکت را می توان تشخیص داد.

ما در سایت زوم ارز بسیاری از ارزهای دیجیتال را کامل برای شما بررسی کرده ایم و شما می توانید به راحتی عملکرد پروژه را به زبان فارسی مطالعه نمایید.

نکته: شما می‌توانید با استفاده از این لینک اخبار فوری ارز دیجیتال را که به صورت شبانه روزی اپدیت می‌شوند را مطالعه کنید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز دیجیتال میکر MKR

در روش تحلیل سنتیمنتال معامله گران باید قیمت و حرکات آن را تحت نظر بگیرند. همچنین باید در نظر داشته باشند که رفتار سرمایه گذاران در مارکت به چه صورت است. در واقع روش تحلیل سنتیمنتال مبتنی بر علم اقتصاد و روانشناسی رفتاری بازار مالی می باشد.

نکته: در این مقاله ما تنها به تحلیل رمز ارز می پردازیم و اصلا دید سیگنال دهی نداریم. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید و فروش رمز ارز مورد نظر خود تمام موارد را بررسی نمایید و سپس شروع به معامله کنید.

از اینکه تا پایان  “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال میکر MKR” همراه ما بودید از شما متشکریم.


🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده