آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

از دست دادن ریپل می‌تواند بزرگترین خطا باشد، ولی چرا؟

ChatGPT پیش بینی می کند، ریپل چقدر می تواند افزایش یابد؟

از دست دادن ریپل می‌تواند بزرگترین خطا باشد، ولی چرا؟

به گزارش زوم ارز، King Karan، بنیان‌گذار The Alpha Husky Club NFT و سفیر Bitrue، اعلام می‌کند که اشتباهی بزرگ است که هر فردی امکان اتصال بالقوه XRP به سیستم بانکی جهانی را از دست دهد.

دیروز، یک کارشناس رمزارز در یک مقاله X از بازار ارز دیجیتال، اعلام کرد که هفتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش رتبه بندی شده.

در جریان، کینگ کاران اعلام کرد که نگران نیست اگر XRP در طی دو سال آینده به میزان معتبری افزایش یابد یا خیر. او به سرمایه‌گذاری‌های گوناگون خود در ارزهای دیجیتال اطمینان داد و بیان کرد که برای کسب سود، زمانی که XRP افزایش قابل توجهی پیدا کند، اهمیتی ندارد.

هر چند، او تأکید کرد که هر فردی که با ادغام پتانسیلی XRP در “سازمان بانکداری مالی” بین المللی را از دست بدهد، ممکن است بزرگترین خطا را مرتکب شود.

تاثیر بالقوه ادغام ریپل در سیستم بانکی

اظهارات کارشناسان نشان می‌دهد که یکپارچه‌سازی XRP در سیستم بانکی ممکن است بر قیمت این ارز تأثیر مثبتی داشته باشد.

به همین دلیل، در حالی که سفیر Bitrue از اندازه‌گیری قیمت کوتاه‌مدت XRP خشن نیست، او همچنان فهمیده است که چگونه ادغام بالقوه‌ی این سکه در سیستم بانکی ممکن است بر عملکرد آن تأثیر گذار باشد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

هنگام انتشار، XRP با افزایش روزانه ۲.۷ درصد به ۰.۴۷۶۸ دلار رسید. این افزایش کوچک پس از ثبت افت هفتگی ۲.۰۶ درصدی سکه رخ داد.

استفاده از ریپل در پرداخت

همچنین، XRP علاوه بر استفاده در تجارت، نقش مهمی را در پرداخت‌های بین‌المللی ایفا می‌کند. در سطح خرده‌فروشی، میزان مصارف XRP در ماه ژانویه با افزایش ۴۲ درصدی مواجه شد و این ارز برای انجام ۷۳۱۰ تراکنش در ۱۱۳ حوزه مختلف کسب و کار استفاده شد.

فراتر از فروش کوچک، چندین شرکت مالی، به ویژه ODL، از XRP برای تسویه حساب‌های بین‌المللی از طریق پلتفرم پرداخت ریپل استفاده می‌کنند. ODL به عنوان پلی بین ارزهای مختلف از XRP بهره می‌برد.

همان‌گونه که قبلاً اشاره شد، استفاده از XRP در فرآیند ODL نقش ۵۰٪ از کل تراکنش‌های انجام شده از طریق شبکه RippleNet را ایفا می‌کند. به عنوان توضیح، شبکه RippleNet (که اکنون به عنوان نماد پرداخت‌های ریپل شناخته می‌شود) یک شبکه غیرمتمرکز از بانک‌های بین‌المللی است که از فناوری ریپل برای انجام تراکنش‌های پرداختی استفاده می‌کند.

لازم به ذکر است که روز به روز مشاهده می‌شود که تعداد بیشتری از مؤسسات مالی به شراکت با ریپل می‌پردازند و از ارز دیجیتال XRP برای تسویه حساب‌های فرامرزی خود استفاده می‌کنند. گزارشی که در اوایل این ماه توسط کریپتو بیسیک منتشر شد نشان داد که ۸۰ درصد از صنعت بانکداری ژاپن همکاری با ریپل داشته‌اند. به خصوص، این گزارش بیان کرد که ۶۰ بانک ژاپنی قبلا از فناوری پرداخت ریپل بهره مند شده‌اند.

از آنجایی که فناوری پرداخت ریپل همچنان در حال جذب مخاطبان خود است، بانک‌های بیشتری از این فناوری استفاده می‌کنند. به همین دلیل، احتمال استفاده از XRP برای تسویه‌های مرزی نیز وجود دارد.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده