آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تعداد زیادی از SHIB در اثر اصلاحات قیمتی سوختند!

تعداد زیادی از SHIB در اثر اصلاحات قیمتی سوختند!

به گزارش زوم ارز، اطلاعات منتشر شده توسط ردیاب Shibburn درباره تراکنش‌های رایت نشان می‌دهد که بخش قابل توجهی از شیبا اینو از صبح دیروز به بینهایت دیگر انتقال یافتند. با این حال، در حالی که Shiba Inu اخیرا به بالاترین مقدار خود رسیده بود، همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد.

تقریبا ۳۰ میلیون SHIB به خاکستر فرو رفتند

بر اساس منبع اطلاعات مذکور، در طی ۲۴ ساعت اخیر، تلاش‌های مشترک ارتش SHIB منجر به انتقال کل مقدار ۲۸,۷۰۹,۳۵۱ SHIB به یک آدرس غیرقابل دسترس شده و خارج از طرح عرضه برای همیشه و نابودی آن‌ها گردید. این امر به لطف شش تراکنش هدفمند در کیف‌پول‌های رایت SHIB انجام شده است، که دو مورد بزرگتر به ترتیب حاوی ۲۱,۶۵۷,۴۸۹ و ۶,۸۲۴,۷۷۳ SHIB بودند.

از این رو، یک گام کوچک، اما مهم، در جهت تبدیل شیبا اینو به یک دارایی گرانبها برده شده است.
از این رو، یک گام کوچک، اما مهم، در جهت تبدیل شیبا اینو به یک دارایی گرانبها برده شده است.

SHIB اصلاحات عمده در قیمت انجام می‌دهد

در دو روز گذشته، قیمت دومین ارز دیجیتال محبوب SHIB با ۱۹.۲۰ درصد از دست دادن به شدت کاهش یافته است. کاهش تجدیدنظر شده در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳.۱۷ درصد از این مقدار است. بعد از اینکه SHIB به سطح ۰.۰۰۰۰۳ دلار رسیده بود، اکنون به ۰.۰۰۰۰۲۸۱۱ دلار بازگشته است.

این ارز دیجیتال محبوب از اصلاحات بزرگ بیت‌کوین پیروی می‌کند که پس از رسیدن به یک اوج تاریخی جدید، در دو روز گذشته به قیمت ۷۳۷۵۰ دلار رسید. در حال حاضر، بیت‌کوین به مرز قیمت ۶۸۳۲۱ دلار سقوط کرده است.

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده